Jump to content
GIGN Forum

Internets Uz Pāris Dienām


kept
 Share

Recommended Posts

Jā dod bezmaksas. Tu neklausies aivi. Viņš vienu brīdi saka 25ls, tagad 27ls. Rīt teiks 55ls.

Vienkārši aizbrauc pie bites, [ ja tev laukos pašvakāk ar zonu ] , noslēdz līgumu,tev tur pilnīgi visu apskaidros un modēms rokā. Kad pateiksi ka attskaies,viņi tev uzdos entos jautājumus. " Kapēc?" "Mēs jums varam piedāvāt īpaši zemas cenas". Etc.

Link to comment
Share on other sites

Tele2, Bite, LMT? Kur? Un ko tu daŗīji, ka salocīji?

Jā, es būšu laukos, kā jau pie dabas krūts. So, tad iet pie Bites? Tur arī dod bezmaksas, ja?

Tele2. Uzsēdos virsū... kādas 5 reizes. Viss darbojās (vismaz man tā šķiet), bet nu manāmi dauzīts izskatijās.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Tātad. Paņēmu Bitē. Vecuma ierobežojums no 18 gadiem. Dod uz 5 dienām un viņi dod kaut kādu jau palietotu daiktu.. un neko nepētīja, kur esmu viņu bāzis utt.. Bet nu, zona galīgi nebija... knapi draugos varēju ieiet.. (10 min sagaidot kad ielādējās viss un tad jau ar lidojošu ātrumu.. 2-5min lādēšanos katrā pogā.. bet tas tā) Būs jāizmēģina LMT un Tele2.. Lieku labas prognozes uz tele2 jo viņiem laikam tagad ir visslabāk ar tām zonām? Vai arī tomēr lmt?

Link to comment
Share on other sites

Man bija lmt, smagi nožēloju, smerdelis neķēra 3g internetu, vienīgi toletē uz poda (pie draudzenes mājās). So, pārbaudi vai tev tur ir 3g, ja domā par lmt :D

Link to comment
Share on other sites

Man bija lmt, smagi nožēloju, smerdelis neķēra 3g internetu, vienīgi toletē uz poda (pie draudzenes mājās). So, pārbaudi vai tev tur ir 3g, ja domā par lmt :D

3g, tas ir ķipa kkādi video zvani vai kas? Tas gadījumā nav telefoniem?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...