Jump to content
GIGN Forum

Epilācija


Dj_Stay
 Share

Recommended Posts

neizstaipaas? :DDDD

Ahuejenais jautajums epix :D Zhetons tev :)

Urban, tu ar šito parādi cik nožēlojams esi, tiešām! Es arī dzīvoju laukos ( tevis dēvētajos), bet man kaimiņi ir ik pēc 10 metri! Govis vai cūkas, vai citi lopi nav, dzīvoju privātmājā, zāle jāpļauj un malka jaskalda katru vasaru un zini kas? Es jūtos krutāks par tevi, jo nedzīvoju dzīvoklī un nav jāiet uz solārīju, lai dabūtu iedegumu, kā arī jāapmeklē kačene, jo pats varu to visu sadabūt šeit, so get a life noob!

EDIT: Nē, tiešām, čalis dzimis Rīgā un domā, ka ir pasaules naba, tas ir vnk psc, kur cilvēkiem šauras pieres! Ne visi cilvēki ir dzimuši biezās ģimenēs un, lai par to nodristu ir tiešām jabūt stulbam! Es varu derēt, ka sēžot šeit, laukos, dzīvi izbaudu vairāk nekā tu savā piesmakušajā pilsētā!

EDIT2: Emo var vispār iet dirst!

Sorry nebiju domajis tik traki shaut globali ar to visu :) Vajadzeja piemest klat tieshi to lauku regionu , kura dzivo nightmares !

Link to comment
Share on other sites

ne nu es to domaju no tada varianta, pamegini sev uz kajam splavas pavilkt, tad nu kas notiek tur? :D ja pareizi izprotu, ka vaksacija ir ar vasku un to liimejamo streemeli :)

Tur jau nekas "nepavelkas", viens raaviens un viss :D

Link to comment
Share on other sites

neizklausaas parak humaani :superlol: ziletes ftw.

Es savai maigajai aadai zhileti tuvumaa nelaistu :D Tak vaksaacija FTW, 3 nedeeljas miers, 20 min saapes pacieshamas, peec tam neataug rugaaji :D

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu! Dirsu skūt ar skuvekli tur ir baigā problēma ka točna tie rugāji pēc tam duras dirsā! ;)

Bet šitas točna strādā - es nopirku sieviešu epilatoru. To var uz kājām epilēšanai izmantot. BET - pats galvenais - tam epilatoram ir tāds maziņš griezeklītis (kā matu skujamais) un ar to baigi superīgi skūt olas un dirsu, jo skuvums nesanāk pilnīgi pliks (t.i. paliek kāds milimetrs). Tas rezultē visos iespējamajos labumos uzreizu:

1) sausais skuvums bez sāpēm un asinīm

2) asi rugāji neķeras biksēs un neduras dirsā

3) penis izkatās kā kludi skūts un meitenes to sajūsmā ņamā!

Tā lūk! :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Laikam jau tapēc ka var izraut ārā ar tām spalvām visu to svīstošo pirdeli laukā. Ja tās spalvas tanī pakaļā aug, tātad tur ir auglīgs ānītis, tāpat kā kartupēļi ķieģeļos neaug, tā arī spalvas neaugs sūdīgā dirsā.

Var arī ar pakaļu pabraukāt pa speciālo TOPSHOP dirsas ēveli :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Laikam jau tapēc ka var izraut ārā ar tām spalvām visu to svīstošo pirdeli laukā. Ja tās spalvas tanī pakaļā aug, tātad tur ir auglīgs ānītis, tāpat kā kartupēļi ķieģeļos neaug, tā arī spalvas neaugs sūdīgā dirsā.

Var arī ar pakaļu pabraukāt pa speciālo TOPSHOP dirsas ēveli :thumbsup:

Top Shop dirsas ēvele :superlol:

Link to comment
Share on other sites

Laikam jau tapēc ka var izraut ārā ar tām spalvām visu to svīstošo pirdeli laukā. Ja tās spalvas tanī pakaļā aug, tātad tur ir auglīgs ānītis, tāpat kā kartupēļi ķieģeļos neaug, tā arī spalvas neaugs sūdīgā dirsā.

Var arī ar pakaļu pabraukāt pa speciālo TOPSHOP dirsas ēveli :thumbsup:

Tas par to auglību tik tāds aizbildinājums no kādas psiholoģiski emocionālas traumas, kad par tavu spalvaino āni ir ierēkuši čomi vai kaut kā tā.

Link to comment
Share on other sites

Lai būtu iespēja kādam ierēkt par kāda spalvaino āni.. Vajadzētu apsēsties, piemēram, uz paklāja, vislabāk uz balta fona, nogulties uz muguras, pacelt kājas augša paplest ar abām rokām dirsas vaigus un likt kādam maigi pabraukāt ar pirkstiem gar to aizaugušo muciņu, un tad konstatēt mežainumu, havanu, vai attiecīgi stepi. Nē, man tā nav bijis :D

Link to comment
Share on other sites

Lai būtu iespēja kādam ierēkt par kāda spalvaino āni.. Vajadzētu apsēsties, piemēram, uz paklāja, vislabāk uz balta fona, nogulties uz muguras, pacelt kājas augša paplest ar abām rokām dirsas vaigus un likt kādam maigi pabraukāt ar pirkstiem gar to aizaugušo muciņu, un tad konstatēt mežainumu, havanu, vai attiecīgi stepi. Nē, man tā nav bijis :D

Šis skan vel pretīgāk par to naudiņas^ ievietoto stāstu (par sviedrainajiem vaigiem).

Link to comment
Share on other sites

Vai arī, ja tev ir bijis Borata zaļais peldkostīms un tu jurcē esi metis ritentiņus un tā centimetru platā strīpa, kas aizsedz āni, nedaudz noslīdējusi. :D

borat.jpg

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...