Jump to content
GIGN Forum

Nu Cik Var Tos Dd2


struncis112
 Share

Recommended Posts

Iepriekš manis rakstītajā topikā par lmz jūs izdarījāt visu kā nākas , man reizē arī likās , ka tā būs kā mācība un diezgan laba lasāmviela citiem adminiem , lai aizdomājas vai vajag likt to dd2 mapi , kad serveris ir pilns un plkst nav nemaz tik daudz , Plus brīvdiena !

Padomājat paši ja ir kā minimums 3 admini , kam patīk likt to dd2 , tad cik reizes dienā viņš ir jāspēlē , nu fuj vienkārši.

Uzskatu , ka tur vajag visiem apcirst xvotemap flagu , kas nespēj izdomāt , kad vajag to vote likt un , kad nevajag.

Tikko jau atkal uzliek dd2 , labi var jau likt viņu , bet priekškam viņa jāliek ja serveris ir pilns , bija train , kas vainas train ?

Ja tev nepatīk train, tas nenozīmē , ka citiem nepatīk !

Un , protams , parasti visi grib dd2 , bet šoreiz pat PAR nobalsoja 9 cilvēku , bet tomēr tāpat nomainīja.

Ieteiktu izteikt viņam brīdinājumu , jo ja es pateiktu .

Ei, Dont^ tā nav labi darīt ! - viņš man mute uzliktu vai pateiktu kaut ko asprātīgu.

Man likās , ka admins ir domāts serverī , lai ievestu kārtību , nevis čakarētu spēli.

Ja , kādam gribas ierakstīt , nepatīk dd2 , nespēlē ! : tad labāk nerakstat , skatos , ka cerezei patīk puikas paraustīt aiz ausīm :D !

Domāju , ka demo nav vajadzīgs , tas notika +/- 22:30 un galvenais , ka Dont to zin.

EDIT :

Tiko no dd2 mapes.

*DEAD* Struncis. : dont , tas ir forsi uzlikt dd2 , kad ir pilns serveris ?

Dont^ : npatik p1sdies

Saprotu , ka tas puisis nemāk labi rakstīt , bet visi saprot uz , kurieni man jāiet pisties...

Edited by struncis112
Link to comment
Share on other sites

:lolza: reali trains gaja uz beigam palika 1-2min uzmetu voti uz dd2 tauta sabalsoja! strunci balsojot mierigi vari spiest [2]ja nepatik! Tachu ari vajag tautu noturet serveri skaitot to ka sodien ir 6diena un daudzi dzer tusejas atpushas (bet es darba :( )! bet ari mierigi vareju uzmentot xm bet nee es metu voti un neizmatoju xm sava laba :) saprotu ja izmantotu xm :DIeteiktu izteikt viņam brīdinājumu<- smiekligi! vajag visiem apcirst xvotemap flagu <-- :D:D:D

Nepatik dd2? tak .....s prom!

GL!

Link to comment
Share on other sites

:lolza: reali trains gaja uz beigam palika 1-2min uzmetu voti uz dd2 tauta sabalsoja! strunci balsojot mierigi vari spiest [2]ja nepatik! Tachu ari vajag tautu noturet serveri skaitot to ka sodien ir 6diena un daudzi dzer tusejas atpushas (bet es darba :( )! bet ari mierigi vareju uzmentot xm bet nee es metu voti un neizmatoju xm sava laba :) saprotu ja izmantotu xm :DIeteiktu izteikt viņam brīdinājumu<- smiekligi! vajag visiem apcirst xvotemap flagu <-- :D:D:D

Nepatik dd2? tak .....s prom!

GL!

Man vienaldzīgs tavs viedoklis , tāpat neko sakarīgu neuzrakstīji , nesaprotu , kāpēc jūs admini jūtaties kā baigie tēti , kāds no tevis labums ja reāli tu māki tik pateikt kādu glupību un izdarīt vēl tizlāku lietu ?

Vecīt tu jau zini kā saka atsities mātē vai tēvā ? Bet tu pret palodzi ! Un vairākas reizes...

Cik tev gadu ,nu lab , varbūt esi manā vecumā..., bet līdz cilvēciskam līmenim tev , cik man ar kājām līdz Irākai, iemācies rakstīt bez poke sūdiem , savādāk acis svilst lasot to drazu.

Saprotu , ka tu te esi pieprasīts āksts un klauns , kam neko nedarīs.

Un palasot tavu jēlību , būtu sacerējis savai aizstāvībai kaut ko sakarīgāku , plkst jau gandrīz 00:00, iet aztec un es netieku iekša jau10 minūtes , tāpēc nevajag te tagad liet par sestdienas vakariem , šis ir GIGN nevis , Nāc spēlēt , atvēries jauns projekts "Vitenpiskas Ekstrēmie Krāni"

Gaidu augstākstāvoša viedokli.

Edited by struncis112
Link to comment
Share on other sites

Man vienaldzīgs tavs viedoklis , tāpat neko sakarīgu neuzrakstīji , nesaprotu , kāpēc jūs admini jūtaties kā baigie tēti , kāds no tevis labums ja reāli tu māki tik pateikt kādu glupību un izdarīt vēl tizlāku lietu ?

Vecīt tu jau zini kā saka atsities mātē vai tēvā ? Bet tu pret palodzi ! Un vairākās reizes...

Cik tev gadu ,nu lab , varbūt esi manā vecumā..., bet līdz cilvēciskam līmenim tev , cik man ar kājām līdz Irākai, iemācies rakstīt bez poke sūdiem , savādāk acis svilst lasot to drazu.

Saprotu , ka tu te esi pieprasīts āksts un klauns , kam neko nedarīs.

Un palasot tavu jēlību , būtu sacerējis savai aizstāvībai kaut ko sakarīgāku , plkst jau gandrīz 00:00, iet aztec un es netieku iekša jau10 minūtes , tāpēc nevajag te tagad liet par sestdienas vakariem , šis ir GIGN nevis , Nāc spēlēt , atvēries jauns projekts "Vitenpiskas Ekstrēmie Krāni"

Gaidu augstākstāvoša viedokli.

1.chalit labak pakluse, tu vel zemgalda staigaji kad es jau saku spelet cs!

2.vel veins vards pa mati vai tevu lidosi ara uz visiem laikiem!

3.noperc reg nick - bomzi un varesi tikt serveri! (tada pasha attieciba ka tev )

4. sacerejis aizstavibu??? lol man neko nevajag izdomat, rakstu ka bija! raksti tikai tu vienigais sudzibu kam nepatik spelet dd2!

GL dzivet ar tik lielu muti!

Link to comment
Share on other sites

1.chalit labak pakluse, tu vel zemgalda staigaji kad es jau saku spelet cs!

2.vel veins vards pa mati vai tevu lidosi ara uz visiem laikiem!

3.noperc reg nick - bomzi un varesi tikt serveri! (tada pasha attieciba ka tev )

4. sacerejis aizstavibu??? lol man neko nevajag izdomat, rakstu ka bija! raksti tikai tu vienigais sudzibu kam nepatik spelet dd2!

GL dzivet ar tik lielu muti!

1.Man šis ir 8 vai 7 cs gads , īsti nezinu , kurš skaita , diez vai tu tad zināji , kas vsp tas tāds ir un , ko tas ziemā ēd.

2.Pa māti un tēvu tur nekas nebij pateikts , tur bij pateikts cik to galvu esi atdauzījis, par to vai es lidošu vai nelidošu no šejienes ārā ne jau tev lemt , gign vecākais krāns atradies.

3.Priekškam man jāpērk nick reg ? Es nečīkstu par to , ka serveris ir pilns , es runāju par to , kāpēc mape jāmaina , kad serveris ir pilns. Un vsp diez vai tu esi mana sekretāre , ka zini par manām finasēm.

4. Protams , ka rakstu , jo daudzi domā , ka tāpat nav jēgas rakstīt sūdzību , jūs parasti viņus apspiežat , jo ar saviem jēlajiem tekstiem esat baigie varoņi.

Puika , es esmu nodzīvojis ar savu muti un lielisko humoru jau 31 gadu un nav bijušu problēmu.

Beidz tu te rakstīt drazu tu tāpat man neko tādu nevari pateikt , lai es paliktu uz pauzes, gaidu augstākstāvoša viedokli , gala vārdu.

Edited by struncis112
Link to comment
Share on other sites

Neko nepareizu šeit neredzu..Tikai to ka struncis te baigais taisnības meklētājs atradies...Tu domā,ka tagad mošk, visiem, visu apgriežam un iedosim tev FULL acc,tjipa tu jau mums tak esi paraugs... Man nekas pret tevi nav,es tevi 1mo reizi redzu..ja lmz gadijumaa taa bija kljuda,bet DONT jau pateica,ka vinsh xm neizmantoja,bet uzlika mapes beigaas dd2...

Nedaudz ieslēdzot smadzeni un pieliekot izdomu, tu pats būtu pamanījis, ka dd2 bija 19:00 spēlēts,bet vote uz dd2 no Donta puses tika uzlikt 4h velaak... Un 1reiz pa 4h uzraut dd2 nav tik traki... 8 mapes pa vidu bija...

P.s. Aizklapē tak kāds ciet...

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Neko nepareizu šeit neredzu..Tikai to ka struncis te baigais taisnības meklētājs atradies...Tu domā,ka tagad mošk, visiem, visu apgriežam un iedosim tev FULL acc,tjipa tu jau mums tak esi paraugs... Man nekas pret tevi nav,es tevi 1mo reizi redzu..ja lmz gadijumaa taa bija kljuda,bet DONT jau pateica,ka vinsh xm neizmantoja,bet uzlika mapes beigaas dd2...

Nedaudz ieslēdzot smadzeni un pieliekot izdomu, tu pats būtu pamanījis, ka dd2 bija 19:00 spēlēts,bet vote uz dd2 no Donta puses tika uzlikt 4h velaak... Un 1reiz pa 4h uzraut dd2 nav tik traki... 8 mapes pa vidu bija...

P.s. Aizklapē tak kāds ciet...

Hmmm , kāds tur taisnības meklētājs , serverī ir cietais mapliste , tu man pasaki kāda sūda pēc vajag likt vote , kāda starpība , ka palika 3 min līdz mapes beigām , tāpat next mape nebija dd2 !Vote uzliek normāli cilvēki , kad ir maz spēlētāju vai naktī...

Matemātika man padodas , tākā nevajg rēķināt tās stundas.

Neredzu , ka gign būtu de_dust2 land servers !

Da par tiem full acc , es nez , kas tev kaiš , bet ieteiktu apciemot ginekologu , varbūt ir kaut kas iekaisis vai , kas.

Par full acc tu sapņo ne jau es.

Nekā personīga , bet tie posti ir bez jēgas....

Gaidu kāda cilvēka atbildi , skatos te bieži iesoļo teddy,cereza,samuray,naked.

Tad , lai šie domā. Un kāda vispārs kļūda lmz gadījumā , viņa mute ir dabas kļūda !

Edited by struncis112
Link to comment
Share on other sites

Teikšu godīgi.. Ginieši mēdz būt LOHI brīžiem un šis ir kārtējais pierādījums. Čalis nāk ar sūdzību, bet jūs kā mušas uz mēsliem, barā metaties tam virsū. Un vēl minat frāzes par to, ka nevajadzētu adminiem čakarēt smadzenes par to ko viņa dara un nedara. Pilnīgi smiekli panesās. Dažs labs no jums tiešām te labi iejuties komunā un zin, ka visi trumpji viņam rokās tpc arī tā jēli DIRŠ uz spēlētājiem. Piedod, ja kļūdos, bet tika arī minēts fakts par spēlētāju noturēšanu serverī. Kā jums pašiem šķiet, kā šeit noturēsiet sakarīgus spēlētājus, ja šādi ar savu trulo "Es admins, es karalis, tu būt sīka ute un tu neko nespēt" .. Es tiešām iesaku padomāt par jūsu attieksmi pret šī foruma un servera apmeklētājiem, jo ja šādi turpināsies zinu, ka vēl ilgi spēlēsiet ar tādiem spēlētājiem kā Monkey un smile.. kuri no jums mācoties mēģina kontrolēt serveri ar savām sīciņajām balstiņām.

p.s atvainojos par iejaukšanos sarunā, bet truli nolikt vienu cilvēku pa visiem ir vnk nožēlojami, pietam ja visi esat admini. Jo cik pēdējo reizi čekoju, admins ir kārtības uzturētājs nevis cilvēks ar pilnu galvu jēlībām.

Teikšu godīgi.. Ginieši mēdz būt LOHI brīžiem un šis ir kārtējais pierādījums. Čalis nāk ar sūdzību, bet jūs kā mušas uz mēsliem, barā metaties tam virsū. Un vēl minat frāzes par to, ka nevajadzētu adminiem čakarēt smadzenes par to ko viņa dara un nedara. Pilnīgi smiekli panesās. Dažs labs no jums tiešām te labi iejuties komunā un zin, ka visi trumpji viņam rokās tpc arī tā jēli DIRŠ uz spēlētājiem. Piedod, ja kļūdos, bet tika arī minēts fakts par spēlētāju noturēšanu serverī. Kā jums pašiem šķiet, kā šeit noturēsiet sakarīgus spēlētājus, ja šādi ar savu trulo "Es admins, es karalis, tu būt sīka ute un tu neko nespēt" .. Es tiešām iesaku padomāt par jūsu attieksmi pret šī foruma un servera apmeklētājiem, jo ja šādi turpināsies zinu, ka vēl ilgi spēlēsiet ar tādiem spēlētājiem kā Monkey un smile.. kuri no jums mācoties mēģina kontrolēt serveri ar savām sīciņajām balstiņām.

p.s atvainojos par iejaukšanos sarunā, bet truli nolikt vienu cilvēku pa visiem ir vnk nožēlojami, pietam ja visi esat admini. Jo cik pēdējo reizi čekoju, admins ir kārtības uzturētājs nevis cilvēks ar pilnu galvu jēlībām.

p.s.s Ticu, ka arī tūliņ pār manu muguru kritīs apvainojumu jūra..-- Kā es to atļaujos teikt un tml.. !!

Link to comment
Share on other sites

ar ko lmz gadijums atskiras no shii? :) kljuda ir vai nu abiem vai nevienam.

Izlasi sūdzību par lmz , sapratīsi...

bet ok... lmz ienaca serverii neapspriedaas un pat nepaskatijaas ka dd2 tiko jau bijis pirms ieprieksheejaas mapes,un lika voti mapes viduuu...Rikojaas pec saviem ieskatiem...

Donta gadijumaa dd2 nebija spelets 4h ,tatad izspeletas 7-8dazhadas mapes, un domaju ka tajaa bridiii daudzi gribeja uzspelet dd2!

Man kaa oldschool mapes miletaajam,arii redzot ka dikti sen nav dd2 spelets,nav nekas pret-uzmest sho voti...

Link to comment
Share on other sites

nu es saprastu ja šī būtu no viņa puses 1. reize bet nav. tomēr ir kaitinoši, ka māca darīt to no kā pašam nav nekādas sajēgas ;)

Krista , es neiejaucos un neko neteicu , neteicu ne vārda pretīm tev, jo man ir savi uzskati , sievietēm vienmēr ir taisnība- kaut arī ta nav.

Bet par to sajēgu nevajag ...., esu adminējis 5 gadus , 3 gadus esmu bijis serv. pārvaldnieks un to tehniķis , tagad gadu jau esmu īpašnieks VGC komūnam !

Un xvotemap nav domāts , lai vienkārši to izmantotu , tavs pirmais posts bij vienkārši stulbs :)

Link to comment
Share on other sites

Es saprastu, ja šitas čels tur spēlētu biežāk, nevis tagad kad nav cilvēku vai ir nakts uzmet populāro mapi, lai cilvekus noturētu sāk te dīrāt kko.. Besī šietie krisas, kas fano par pokemonu mapēm, kur visādas krisu vietas + vēl sāk ar saviem nažiem kā dauņi krisīt.. Tad dēļ šitiem jāmirst, jo tavējais skrien mugurā ar nazi, kgan radarā redzi, ka kāds tevi mugurā ķipa piesedz(atrodas pirms tevis)..

Link to comment
Share on other sites

Es saprastu, ja šitas čels tur spēlētu biežāk, nevis tagad kad nav cilvēku vai ir nakts uzmet populāro mapi, lai cilvekus noturētu sāk te dīrāt kko.. Besī šietie krisas, kas fano par pokemonu mapēm, kur visādas krisu vietas + vēl sāk ar saviem nažiem kā dauņi krisīt.. Tad dēļ šitiem jāmirst, jo tavējais skrien mugurā ar nazi, kgan radarā redzi, ka kāds tevi mugurā ķipa piesedz(atrodas pirms tevis)..

Puis , tu bieži apciemo psihologu ?

Vai "Streņčos" jūs arī pie i-neta laiž klāt...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...