Jump to content
GIGN Forum

Tiesības Uz Gign


maati
 Share

Recommended Posts

Labdien, situācija ir tāda ka vēlos šajā krīzes laikā palīdzēt GiGn komūnam ķerstīt neģēļus. cs GiGn pub. server

1. pieteikumu atbalsta - Teddy

2. vēlos dabūt iesākumā - xk, xvote, xslap, xg, xnick, adminchat.

3. laiks kad uzturos in Gign - savās brīvdienās un pēc darba vakarā pec pl.20

4. GiGn serverī spēlēju - kopš viņš parādijās --nick in past TARAKAN ,Smoke

5. psiholoģiskais stāvoklis - 27

6. ieņemamais amats - Šefpavārs picu cepējs

7. dienests - criminal-tm serverī

8. Atrashanas vieta St.helier,Jersey,UK

9. Ir dators ar paroli, patstaviga IP, steam, reg nick.

ar cieņ. Maati

Link to comment
Share on other sites

Fake, nedaudz kļūdies, Maati nekad nav prasijis tiesības gignā. Vienīgās tiesības viņam gignā bija ~2003. gadu, kad Criminal klans vēl atkīvi pastāvēja. Par čīteru atpazīšanu šeit nevar būt ne runas, jo viņš neprasa xb pēc mana ieteikuma. Sākumā lai paspēlē bez xb, ja tiešām viņam būs vaidzība pēc tā, droši, lai raksta, izskatīsim. Par statiem, emm, viņam kaut kā ļoti maz online stundas parādās, dīvaini, zem Criminal. Maati es viņu statos arī atrast nevaru. Tā noteikti nav problēma, jo daudzi oldschool/vai aktīvi spēlētāji var apliecināt to, ka viņš daudz ilgāk spēlē nekā no janvāra.

edits: sapratu, stati ir bijuši resetoti..

Link to comment
Share on other sites

varu teikt, ka vins speelee naktiis un daudz, ari mani ir saucis, prasijis paskatities. Es vinu atbalstitu, vienigais, kas mani mulsina ir xb, neesmu isti parliecinats, ka vins skilotos atskir no 4iteriem un neiet runa par brutaliem iamiem, wh. Vismaz votemap, slap, slay es noteikti atblastu, parejo, lai parada pats cik labi tiek galaa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...