Jump to content
GIGN Forum

Ko Nedriikst Teikt Sievieteem?


jerrico
 Share

Recommended Posts

pat tagad spelejam wow kopa.

Uzmanies...Man šķiet, ka viņa ir no FIB un cenšas tik tev klāt. Turpmāk esi daudz uzmanīgs ar savu narko un ieroču biznesu, jo kas to lai zin, ko viņa spēj nodarīt...or vienkārši viņai patīk dzert Crystal.

zzz

Kur to šo izrāvi? Nekādi varēju atrast to tanku topiku

Link to comment
Share on other sites

smogs

1. tas nebija te gign bet gan notika mirca.

2. tas bija kadi 3/4gadi atpakal.

3. lieciet tak mieru ar to, un mle kurs gan musdienas nezin no ka dabut koku? man nav gruti numuru iedot ohhh daaaamn sausmas ne?

4. es neteicu ka dzeru to pa 500ls pudele, bet kkas saistits ar vardu "kristals" bija, tam sudam ganjau ir 10krievu, 10kiniesu un 10lietuviesu pakaldarinajumi.

anyway gign pedeja laika diezgan sak sukat, jo te vairs nav ka kadreiz kur visi norm muldeja, un visskautko interesantu rakstija. tagad te vecie member nodirs visus jauninos un tos kas kadreiz kad bija siiki kko stulbu ir sarakstijusi. ehh, zel ka te vairs nav ka agrak.

btw jums te 1/2 laikam nav meitenu ^^ ta tikai pec comment liekas, bet nu anyway ar labunakti.

Link to comment
Share on other sites

smogs

1. tas nebija te gign bet gan notika mirca.

2. tas bija kadi 3/4gadi atpakal.

3. lieciet tak mieru ar to, un mle kurs gan musdienas nezin no ka dabut koku? man nav gruti numuru iedot ohhh daaaamn sausmas ne?

4. es neteicu ka dzeru to pa 500ls pudele, bet kkas saistits ar vardu "kristals" bija, tam sudam ganjau ir 10krievu, 10kiniesu un 10lietuviesu pakaldarinajumi.

Ko tu te muldies? GIGN`ā bija vesels, kārtīgs topiks par šo, tavu, tēmu!

Un tas nebija pat gadu atpakaļ (mēnešus skaitīt gan netaisos).

Ja atmiņa mani neviļ, tad negāja runa tikai par "koku", bet gan par tankiem, veselu artilēriju ieroču un citu sūdu. Protams, kur tad bez "Crystal`a" :D

p.s. Ja man ir 3758 Latvijas naudiņas, tad caur tevīm var kko sarunāt? Tā gribās nopirkt kko foršu sev, bet nezinu ko :<

Link to comment
Share on other sites

Pa cik nāk tanks? interesē.

a ja pērk tanku, var dabūt kādu atlaidi heram?

p.s. meitenei nevajag teikt: kā es gribētu paņemt priekšā tavu mammu.

Var to nedaudz pārfrāzēt un teikt: Kā es gribu Tevi paņemt priekšā un vēlāk tavu mammu. Domāju, ka tas varētu būt pieņemami. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Negribu zināt, kā skams uzgāja šādam video. blink.gif

Bet īstenībā ko gan ar tanku var darīt? :D Pieiesi meitenei, teiksi: "Ew, gribi apskatīt manu tanku?" A ko viņa padomās, es nezinu :D

Link to comment
Share on other sites

Bet īstenībā ko gan ar tanku var darīt? :D Pieiesi meitenei, teiksi: "Ew, gribi apskatīt manu tanku?" A ko viņa padomās, es nezinu :D

Nus, ja meitene būs savu laiku dzenājusi kkādu GTA, tad viņa teiks jā, jo atminoties spēli, tad viņa tūr parasti ar tanku vālēja pa pilsētu, spridzināja mašīnas, nogalināja cilvēkus, raiti muka prom no mentiem, beigu beigās, kad menti viņu noķers (vai arī kāds nogalinās), viņa pēc pāris mirkļiem būs sveika un vesela un dosies tālāk veikt savu teroraktu ar tavu tanku!

http://www.youtube.com/watch?v=xnAnpJaZ97I

Link to comment
Share on other sites

Cereza nespēlē GTA btw. Viņa vice city paspēlēja nedaudz un gta iv arī nedaudz. Ā, un pavisam nedaudz GTA:SA, kur viņai nesanāca iziet pirmo misiju. Un tikai tad es iečekoju, ka cilvēkam, kas GTA nav spēlējis, tā varētu sagādāt problēmas, jo jau pašā sākumā tu esi uz riteņa un tev dzenās pakaļ džeki ar automātiem x_x

Link to comment
Share on other sites

Bet ja tankā ir kkāds ūberbrīnums, uz kura var uzrakstīt kkādu maģisko tekstu, lai visi pušumi srazu sadzītu, pēkšņi parādītos kelvers uz galvas, tad nebūtu tik traki, pat priekš pirmās reizes, vismaz es sliecos tā domāt.

Link to comment
Share on other sites

10 000 ls :) piedodiet par parpratumu :D

vinam nav pults, vinu pastumt ari nevar, bet pa seju kadam no politikiem varesi drosi iemest :)))

varu pa 100ls uzbuvet mini tanku no serkociniem :). iespejams nokrasot jebkura krasa mhahaha

Edited by SuperBad
Link to comment
Share on other sites

10 000 ls :) piedodiet par parpratumu :D

vinam nav pults, vinu pastumt ari nevar, bet pa seju kadam no politikiem varesi drosi iemest :)))

varu pa 100ls uzbuvet mini tanku no serkociniem :). iespejams nokrasot jebkura krasa mhahaha

ev, tu tāds skarbs džeks liecies.

man viens jautājums. cik bieži tev ar drauzeni ir orālais un anālais sex? vienk vācu informāciju, vai īstiem gangsteriem biežāk sūkā un ļauj bruni pastumdīt.

Link to comment
Share on other sites

nu es uzrakstiju daudzko noderiigu n shit, bet neesmu vainigs ka te trollo daudzi, un ka viniem neta patik citus nodirst/nolikt n shit, laikam istaja dzive ta nevar.

vel meitenem nepatik komplimenti par to ja vinas ir apaliigas, pox ka tev tas patik, vinam tas nepatik, un ja busi kopa ar tadu paies ilgs laiks kamer vina pieradis.

Link to comment
Share on other sites

deadalive es ari ne ;) mos citiem ta liekas or smt bet neesmu.

tev ir daudz vairak gadu :)

krista taisniba, patik, bet nejau 1. randina/satiksanas reize :) tad vinam atkal liekas ka mes (chali) gribat tikai izvaleet vinas un pamest.

Edited by SuperBad
Link to comment
Share on other sites

deadalive es ari ne ;) mos citiem ta liekas or smt bet neesmu.

tev ir daudz vairak gadu :)

krista taisniba, patik, bet nejau 1. randina/satiksanas reize :) tad vinam atkal liekas ka mes (chali) gribat tikai izvaleet vinas un pamest.

Nu bļin, tāds ganksteris, narkodīleris un kas tik vel tu neesi, un esi nevainīgs? :D Nu bļe, vecīt :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...