Jump to content
GIGN Forum

Nekačā Modeļus


Recommended Posts

Sveiki :) Man ir kaut kāda intresanta problēma ar CS serveri! Man ir ZM servers un man ir tā, ka no servera nekačā man modeļus :( Es esmu uzlicis sv_allowdownload 1 un arī ir sv_allowupload 1 bet nejiet :( Kas pa problēmu varētu būt ?

Link to comment
Share on other sites

karo4 uztaisi vienu mapiiti[nosaukumu vari likt kaadu gribi]

tad tajaa mapiite nokopē modeļus un iemet iekšā.

Atceries ka tajaa mapiite kuru tu uztaisiiji jaabuut models mapiitei un tajaa models mapiite vari mest visus modeļus.

Lai laadeetu visu ieraksti iekš server.cfg: sv_downloadurl "ierakstijebkaadumaajaslapu/cstrike/mapiitesvards"

Example: sv_downloadurl "http://urlas.ru/cstrike/zombiemodmodels"

Edited by DarkAngel(h)*
Link to comment
Share on other sites

chmod 777 cstrike/ mapei un visiem tās failiem (mājaslapai un serverim)

cstrike folderim varbūt jā, bet ne jau mājaslapas failiem...

Ir obligāti nepieciešams pareizais owners uz downloadurl failiem, respektīvi, webserverim jābūt ownerim.

chown -R <user> <folder>

-R parametrs nozīmē rekursīvi uzstādīt owneru jeb iziet cauri apakšfolderiem un tās failiem arī.

downloadurl direktoriju un failu struktūrai jābūt identiskai cs serverim.

Vai šī problēma ir tikai tev vai kādam citam klientam arī?

Link to comment
Share on other sites

cstrike folderim varbūt jā, bet ne jau mājaslapas failiem...

Ir obligāti nepieciešams pareizais owners uz downloadurl failiem, respektīvi, webserverim jābūt ownerim.

chown -R <user> <folder>

-R parametrs nozīmē rekursīvi uzstādīt owneru jeb iziet cauri apakšfolderiem un tās failiem arī.

downloadurl direktoriju un failu struktūrai jābūt identiskai cs serverim.

Vai šī problēma ir tikai tev vai kādam citam klientam arī?

tu ne pie viena faila netiksi ja uzliksi permisionus kuri neatļauj nolasīt

Link to comment
Share on other sites

tu ne pie viena faila netiksi ja uzliksi permisionus kuri neatļauj nolasīt

Būtu tu rūpīgāk papētījis un uzzinājis, ka read permission ir defaultā uz owneru. Tieši otrādi, ja nav īstais users, pie failiem netiksi.

Par chmod ir jādomā, kad tu taisi jaunus failus un gribi write permissions.

Turklāt, chmod 777 liek tikai duraki īpaši jau uz mājaslapas failiem, 755 ir jāliek (ja skaidri zini, ka tavs webserveris kaut ko rakstīs failos), ideālākais variants - rūpīgi katram failam likt permissions!

Edited by -Ex-
Link to comment
Share on other sites

Būtu tu rūpīgāk papētījis un uzzinājis, ka read permission ir defaultā uz owneru. Tieši otrādi, ja nav īstais users, pie failiem netiksi.

Par chmod ir jādomā, kad tu taisi jaunus failus un gribi write permissions.

Turklāt, chmod 777 liek tikai duraki īpaši jau uz mājaslapas failiem, 755 ir jāliek (ja skaidri zini, ka tavs webserveris kaut ko rakstīs failos), ideālākais variants - rūpīgi katram failam likt permissions!

garš garš krāns.. psc ! pie dirsas kādu chmod liek

skriešu tev konfigus pārrakstīt ja

cik sapratu tad te nejiet runa ka problēma ir tieši viņam bet gan visiem kas pie viņa konektojas

ps. Dj_Stay pamēģini ieet www.web.lv/cstrike/ un kādu failu novilkt (novelkas?)

varbūt htaxes nobloķējis kā vienam šodien gadījās

Edited by Turismox
Link to comment
Share on other sites

Bāc nav nekāds sakars tur ar http://web.lv/cstrike/ vnk ir tā, ka nekačā moduļus dažus ! Nu tagad ir šitā !

Es eju iekšā serverī man nav viens models pēc būtības viņam vaidzētu iekačāties ! Bet viņš neiekačā, bet ļauj uzreiz iet iekšā serverī ! Bet kad servers sāk izmantot šo modeli uzreiz izmet CS erroru, ka šis models nav !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...