Jump to content
GIGN Forum

Banned


jonathan
 Share

Recommended Posts

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 81445

| ADMINS: samuray

| NOBANOTAIS NIKS: jonathan

| NOBANOTAA IP: 78.149.106.50

| IEMESLS: iekriti wh

| UZLIKTS: 30.03.2011 00:17

| Uzlikts pirms 10 minutem

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv

Samuray, es nespeeleeju, man draugs speeleeja.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

to tu vari stāstīt kādam citam. tik atklātu wh nebiju sen redzējis. man jau iepriekš bija teikts, ka tu mēdzot ierubīt kubus, bet es, nu neticēju. Atliek tik zem feika paspēlēt un uzreiz parādās skaidrība.

p.s. noņemu acc un moderu forumā, vari pisties uz visām četrām debespusēm nahuj.

Link to comment
Share on other sites

Nu bljeg, man choms speeleeja. Es nemaz nebiju maajaas, biju darbaa tanii laikaa! Es tak cik gadus jau te speeleeju un nekad neesmu pamatoti nobanots par wh, nepamatoti bani gan ir bijushi, bet tas nemaina lietas buutiibu. Paareejie admini tak var apstiprinaat, ka speeleeju bez wh.

Link to comment
Share on other sites

ja tas ir april fools, tad ir ok.:D ja nē, tad to var atrisināt diezgan vienkārši - ielieciet demo, daudzi noskatīsies šo un citus, vecākus demo, kuros salīdzinās spēles stilu. :)

es ,protams, esmu jonas pusē.

edit: jona jau arī skaitās kaut kas līdzīgs puba mainam, tāpēc parastos čitojošo adminu gadījumus var likt citā kategorijā.

Edited by Fake^
Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta! Ka saskatijās, kā citi spēlē un krušī un apnika būt botam. Ieslēdz lāzeri un aiziet cīņā ar ļaunajiem gariem, tēliem un pārējiem mongoļiem. Katrā ziņā samuray bija pietiekami acīgs, lai to pamanītu. 100% samuraja asinīs rit veco indiešu sula, jo tik ātri uzķert varēja tik šie... bij makten apķērīgas ciltis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...