Jump to content
GIGN Forum

Bans By Teddy @ War3


Krutais
 Share

Recommended Posts

Krutais c entaas buuut kruts un taaads arii bija lidz bridim kad banu noraava...bandis pieradiija ka bija ko taadu pelnijis un banu nenopelnija!

Bandi te buutu uz ilgaaku laiku jalikvidee,bet krutais lai pasaka dazhos vardos ka atvainojas un banu nonjemt... Stulbibas gadaas visiem!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To Krutais: Pāršāvi pār strīpu ar to sprayu, bet kā redzams, savu vainu apzinies un solies tā vairs nedarīt. Lūdzu atvainojies bandim, saki, ka tā vairs nedarīsi un izdarīto nožēlo. Dzīvosim tālāk mierīgi. Ja nē, otrreiz šādu sūdzību uzreiz aizklapēs ciet.

Par banu: Banu samazināšu līdz 96 stundām. Ja tiks izteikta publiska atvainošanās, noņemšu vispār.

Picoso, vot skoko tebe let? esli ti ho4ew eto vsjo spravedlivo rewitj, tak 4e ti ne napisal 4tob bandis ili kak ego tam toze pered mnogimi izvenilsja, Kakie vi vse tut umnie psc, az plakatj ho4etsja, vse belie puwistie, puskaj bandis toze izvenitsja ne konkretno pered etim 4elovekom, a pered ljudmi kotorie igrajut, i kotorih on tam oskorbljal, i dast slovo 4to takovo boljwe ne budet! ili eto tak fignja mozno zakritj na eto glaza. Pikaso smewno ti rassuzdaew, ne mne tebja kritikovatj nu vklju4i mozg. Odin zna4it dolzen izvenjatsja a vtoroj net....

Edited by lmz
Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka komentēt banda izgājienus nav vērts, visi to jau tāpat zin, bet domāju ir divas izejas šai situācijai kruto atbano, vai abiem liek perm banus, brīžiem pašam gribas apklusināt servera agresoru bandi, jo kamēr viņu nenobanos vai neaizbrauks pabiedēt nekas nemainīsies! ;) Mierīga laika nosišana vienmēr pārvēršas par gailīšu staipīšanu(es tevi zemē ietriekšu, bet es tev fūri uzmetīšu utml.) ;)

Veelviens Krutaa draudzins :) Tu laikam biji tas kas mani brauks sist ar 8 dzekiem ja? Moz lai juusu mazie braalji arii regisrejas gignaa un brauc man virsuu? :D

Viedokļi un situācijas izklāsts katram savs, paši vien vainīgi. Ņemot vērā, ka gan Klusais, gan bandis ir patstāvīgie war3 spēlētāji un tādu mums nav daudz, abus vienkārši nobanot nebūtu prātīgi.

To bandis: Viss, ko Tu šeit saki ir pilnīgs sūds. Neviens jurists neies bojāt savu vārdu, lai aiztāvētu čali, kuram kāda persona zem segvārda "Krutais" Counter-Strike serverī pateica sliktu vārdiņu. Juristi tāpat neko iesākt nevar, bet policija ar tādiem sūdiem nenodarbosies. Ik dienu interneta vidē izskan šāda veida fleimi. Ja gribi spēlēt šajā serverī, iemācies vienreiz paklusēt vietās, kur to būtu prātīgāk darīt. Par sūda dzīšanu serverī tevi vairs neviens nagagos, bet metīs ārā vai pat banos, jo, ja neesi pamanījis, visiem tava raudāšana ir jau sen apnikusi.

To Krutais: Pāršāvi pār strīpu ar to sprayu, bet kā redzams, savu vainu apzinies un solies tā vairs nedarīt. Lūdzu atvainojies bandim, saki, ka tā vairs nedarīsi un izdarīto nožēlo. Dzīvosim tālāk mierīgi. Ja nē, otrreiz šādu sūdzību uzreiz aizklapēs ciet.

Par banu: Banu samazināšu līdz 96 stundām. Ja tiks izteikta publiska atvainošanās, noņemšu vispār.

pikaso. Neiet runa par vinja vaardiem un leksanos pret mani. Iet runa par to spray`u. PIEMERAM Es ziedosu pārsimts latus un sataisīsu loti lielus plakaatus ar tavu bildi un taadu uzrakstu, un saliimēsu redzamaas vietaas? Tava reakcija kaada buutu? Taa diezgan normaala ne? Kaa man patiik tas ka baraa man te visi lec virsuu, bandis to, bandis sito... neviens no tiem gudrajiem autoriem nav bijis un redzeejis kas ir noticies, bet gudri dirsh, atvainojos par lamuvaardu. Jaa es varu buut impulsiivs un pateikt savas domas, bet par to nav jaapvainojas uz manis.. nedod dievs kaadam adminam pateiksi- nobano to vai sito...nolamaas tevi un nogagos.

GMHD - un tu būtu tas gudrais dirsējs!? Tādi salāti kā Bandis pietaisa visus kaktus, kur pēc tam atrauj pa sprandu un šņurkstēdami iet un lūdzas vecākiem, policijai, spēcīgākiem pēc palīdzības. Kaut gan pats pie visa ir bijis vainīgs un pats visu sācis. Tādus mazos idiotus vajag iznīdēt un pie katras iespējas sist galvā, kamēr viņiem kāds viņu neieriktēs pareizā vietā. Neiet runa par šo gadijumu, jo krutas izdarijās tuvu tik pat stulbi kā Bandis darās caurām dienām uz servera.

Veelviens gudreelis...tuliit atbildeesu tavaa stilaa un atkal bandis buus sliktais. Tu vispaar esi iebraucis sitaas lietas buutiibu vai tikai gribeeji izcelties ar saviem gudrajiem tekstiem. Diemzeel salaats ir Krutais sajaa gadijumaa, kurs serverii nebija tik puukains kaa seit izliekas...un taadiem ir jaadod galvaa.

Link to comment
Share on other sites

esli bi ti ne na kovo ne bazaril, i ne 4ego ne adekvatnogo ne delalbi, vsjo bilo bi horowo i 4elovek ne zdelal bi tak, prezde 4em iskatj owibki v drugih , posmotri v sebe mozet ti vinovat v 4jom to raz tak delajut ljudi?a esli delajut navernoe zasluzil.Poetomu hvatit tut nitj , vse toko zame4ajut 4uzie dejstvija a svoi prosto ne hotjat. ladno 4e tebe tut objasnjatj vsjorovno ne pojmjow

Edited by lmz
Link to comment
Share on other sites

esli bi ti ne na kovo ne bazaril, i ne 4ego ne adekvatnogo ne delalbi, vsjo bilo bi horowo i 4elovek ne zdelal bi tak, prezde 4em iskatj owibki v drugih , posmotri v sebe mozet ti vinovat v 4jom to raz tak delajut ljudi?a esli delajut navernoe zasluzil.Poetomu hvatit tut nitj , vse toko zame4ajut 4uzie dejstvija a svoi prosto ne hotjat. ladno 4e tebe tut objasnjatj vsjorovno ne pojmjow

lmz nenjem ljaunaa,bet esmu diezgan droshs,ka tavus postus te ljoti daudzi ignoreee, jo 1kart tu lidz galam nesaproti musu latvisko domu, 2kart. tu visu laiku uzskati ka tavs domu grauds ir tas pareizaakais... Tapec varbuuut nevajag tev tik ljoti iespringt citu problemaas... Esmu droshs ka es vienigais taa nedomaaju..Es tiko to atklati pasaku!

Link to comment
Share on other sites

lmz nenjem ljaunaa,bet esmu diezgan droshs,ka tavus postus te ljoti daudzi ignoreee, jo 1kart tu lidz galam nesaproti musu latvisko domu, 2kart. tu visu laiku uzskati ka tavs domu grauds ir tas pareizaakais... Tapec varbuuut nevajag tev tik ljoti iespringt citu problemaas... Esmu droshs ka es vienigais taa nedomaaju..Es tiko to atklati pasaku!

GooDman 4itaj vnimateljnij, vrode eto ti dokonca ne ponel 4to ja piwu, a pisal ja ne dlja vas poverj a dlja viwe stojawij administracii, tak 4to goodman mimo :).. ja tebe skozu 4estno eti fotki i vsjo podobnoe eto detskij sadik, da konewno ne prijatno! no dlja tebja specaljno objasnju, esli ti s4itaew 4to 4eloveka mozno obozvatj publi4no eto ne 4ego, a vistavitj fotku eto zna4it vsjo. ja prosto pitajusj skozatj good, 4to s odnogo storoni 4to s drugova postupki bili ne krasivie, i ja witaju esli nato powlo im nado obim izvenjatsja!

P.S. i ja ne navjazivaju ne kamu svojo mnenie ja liw viskazivaju ego, a eto dve raznih vewi GooDMaN.. :)

Edited by lmz
Link to comment
Share on other sites

GooDman 4itaj vnimateljnij, vrode eto ti dokonca ne ponel 4to ja piwu, a pisal ja ne dlja vas poverj a dlja viwe stojawij administracii, tak 4to goodman mimo :).. ja tebe skozu 4estno eti fotki i vsjo podobnoe eto detskij sadik, da konewno ne prijatno! no dlja tebja specaljno objasnju, esli ti s4itaew 4to 4eloveka mozno obozvatj publi4no eto ne 4ego, a vistavitj fotku eto zna4it vsjo. ja prosto pitajusj skozatj good, 4to s odnogo storoni 4to s drugova postupki bili ne krasivie, i ja witaju esli nato powlo im nado obim izvenjatsja!

P.S. i ja ne navjazivaju ne kamu svojo mnenie ja liw viskazivaju ego, a eto dve raznih vewi GooDMaN.. :)

SPASIBO :) Es jau uzreiz teicu,ka no offence Beidzot es Tevi sapratu :) lmz Vardu sakot,taa kaa shitais viss notiekas war3 , un samurays teica ka lai pikaso meigjina pieradiit,ka varetu buut tiesiigs PAPA @ war3 un izlemj par sodameeru... Ja ieliktu manu focheni ar shaadu textu arii atvainoshanaas nelidzeetu un minimums menesi,banam buutu japaliek...Bet nu tas otrais niiku piemirsu, par taaadu d1rshanu vien vajadzeetu nahrenizeet...Atgadina mindu!

p.s. to bandis-> Ar to vien jau pietika,ka redzot apkartejo raxtito ka tu smirdi visu laiku serveriiii ar savu muti...Un tavas provokaacijas par gign aizklapeshanu u ntavaam juristu saikneem,pielika punktu uz i..

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

SPASIBO :) Es jau uzreiz teicu,ka no offence Beidzot es Tevi sapratu :) lmz Vardu sakot,taa kaa shitais viss notiekas war3 , un samurays teica ka lai pikaso meigjina pieradiit,ka varetu buut tiesiigs PAPA @ war3 un izlemj par sodameeru... Ja ieliktu manu focheni ar shaadu textu arii atvainoshanaas nelidzeetu un minimums menesi,banam buutu japaliek...Bet nu tas otrais niiku piemirsu, par taaadu d1rshanu vien vajadzeetu nahrenizeet...Atgadina mindu!

Tu raksti rakstiisanas peec vai esi rakstnieks? Vai rakstiitaajs kuram patiik rakstiit?

Kuraa vietaa un kam es dirsu? Kaut vienu gadijumu nosauc.. m???

Link to comment
Share on other sites

a tev nav jau zajeb** ar dieviem acc drukaat?

ja viens pats netiec gala adomaa ar savu fake otru acc pabalstot tu ieguusi labaaku rezultaatu?

Tu smagi maldies...

Edited by BOT^a
Link to comment
Share on other sites

idiots. :thumbsup:

Muti pievaldi. Man pērmet par lamāšanos un vēl visādiem brīnumiem, bet ko paši dara? -,-

un sho tekstu nedrukaaju es, bet mans otrs es... same shit?

Man brāļa personas datus iedot?

un sho tekstu nedrukaaju es, bet mans otrs es... same shit?

CS tagad war3 arii ar 2viem chariem speleeju uzreiz ja? :D

Edited by bandis
Link to comment
Share on other sites

Tātad tā, GMHD parādījās forumā uz to brīdi , kad bandis bija nobanots. Abiem viena ip :) kautkas tur nav tīrs ...

P.S. aizveriet šo topiku, jo te nekā saprātīga neviens neraksta :)

Edited by fuj1tsy
Link to comment
Share on other sites

Miers. Bans jau ir samazināts līdz 96 stundām. Bandi, ja reiz tevi aizskāra personīgi, ej risināt savas problēmas ārpus GIGN komūnas. GIGN ir tikai "nozieguma vieta". Ej pie saviem juristiem, uz policiju vai velns viņu zin kur, ka tik prom no šejienes.

P.S. lmz, Goodmen, nafig jūs vispār šeit bāziet savu degunu?

Lūdzu aizslēdz ciet kāds šito tematu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...