Jump to content
GIGN Forum

Psihologs.


hubis
 Share

Recommended Posts

Cik tas tizli un banāli nebūtu, prasīt palīdzību sakarā ar izglītību/profesiju gaming forumā, bet tomēr cik ievēroju šeit ir daudz izglītotu cilvēku un traļi vaļi.

Tātad, man ir laiks domāt par profesiju, esmu jau pārdomājis 101 variantu, bet visu laiku kaut kas iegāž, mani neinteresē tehnika, auto, mans lauciņš domāju ir strādāt ar cilvēkiem un man ļoti ieinteresēja psiholoģija. Tātad gribētu uzzināt vairāk par šo profesiju, kā viņiem ar darbu, algu, cik pieprasīti ir utt... Vai reāli tā ir laba doma iet par psihologu? Kā arī lūdzu pamatojat savu viedokli, kā arī ja jums ir kāds labāks variants, tad iesakat to. Un es neatteiktos, ja šeit nesanāktu kārtējie troļļi, lai parādītu savu asprātību.

Edited by hubis
Link to comment
Share on other sites

Nē, nav.

Es pats skatījos uz šo opciju.

Latvijā nav nevienas labas skolas, kur iet pa to tēmu mācīties. Tas ir viens.

Otrs - es runāju ar psihologiem, kuriem ir pat 17 gadu stāžš un viņi saka, ka pat viņiem ir vienkārši NEREĀLI atrast darbu.

Ir iespēja braukt uz ārzemēm mācīties (piemēram Anglijā) un ņemt psiholoģiju ar kādu noteiktu novirzienu (piemēram kriminaloģiju). Tas protams atkal sanāk dārgi.

Link to comment
Share on other sites

Draudzene tagad psihologu maģistros ņemās. Labākā skola LV ir LU šajā lauciņā, taču.. well, ir jābūt lielam šīs lietas fanātam, lai visiem tiem sūdiem kultos cauri. Ja ir iespēja apgūt psiholoģiju ārzemēs, tad izmanto to, jo vietējais līmenis esot visai zems.

P.S.

Minoritijs lej sūdu, psihologi parasti ir ļoooti pieprasīti kā personāla atlases speciālisti. Strādāt par psihologu = šaut sev galvā ar putnu skrotīm, turklāt klīniskajam psihologam ar pliku bakalauru nemaz nepietiek..

Link to comment
Share on other sites

es esmu samērā liels fanāts šādām lietām, pat nedaudz ķerts. Patīk vērot cilvēkus kā tādus, visi cilvēciskie faktori, attiecības un traļi vaļi, bet ne par to tagad.

Tad kā ir ar to? Viens saka, ka labs psihologs ir pieprasīts, otrs ka metams miskastē, varbūt kāds vēlas piebilst kaut ko? Bet jā, cik cilvēku, tik viedokļu. Gribētu dzirdēt kāda cilvēka postu arī, varbūt tiešām būs kaut kas konkrēts.

Link to comment
Share on other sites

es esmu samērā liels fanāts šādām lietām, pat nedaudz ķerts. Patīk vērot cilvēkus kā tādus, visi cilvēciskie faktori, attiecības un traļi vaļi, bet ne par to tagad.

Tad kā ir ar to? Viens saka, ka labs psihologs ir pieprasīts, otrs ka metams miskastē, varbūt kāds vēlas piebilst kaut ko? Bet jā, cik cilvēku, tik viedokļu. Gribētu dzirdēt kāda cilvēka postu arī, varbūt tiešām būs kaut kas konkrēts.

Jebkurā profesijā, labs profesijas pārstāvis būs pieprasīts. Tur jau tā lieta, ka tev tagad jādomā vai tev ir ķēriens uz to, un vai tu esi gatavs sevi ielikt visu lai apgūtu šo profesiju.

P.S. Ā, un starp citu, es esmu cilvēks...

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...