Jump to content
GIGN Forum

Lmz


kalns
 Share

Recommended Posts

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 81065

| ADMINS: lmz

| NOBANOTAIS NIKS: KALNS

| NOBANOTAIS STEAM_ID: STEAM_0:0:14463656

| IEMESLS: u4isj govaritj+forum abuze

| UZLIKTS: 26.03.2011 00:53

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Terminsh peec 16 stundam 39 minutem

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/81065

+-------------------------------------------------------------------

vai tas nelīdzinās debilismam ko?

pasaucu adminu, lai apskatās spēlētājus

a viņš man raksta: "ja vēlreiz izsauksi par sīkumiem izbanošu"

Tad jautājums priekš kam komanda calladmin ?????

plus kāds sakars cs ar abuse forumā??

Paldies par uzmanību

Link to comment
Share on other sites

:D Poverj ja vsjo zdelaju 4tob tebe ban na forume postavili.Olenj , u4isj razgovarivatj!

tu maža urla par vārdiem atbildēsi - purvciema mazā padauza :)

Visu izdarīsi pat FAKE atdosies :)

Jā var jau zemu krist krievs :)

plus rie krives zini tādu teicienu :

Jaico kuricu njiuchit :)

Edited by kalns
Link to comment
Share on other sites

kalns, kad tu kriti no dauņu koka, tu atsities pret visiem zariem, un nokriti uz ķieģeļa, un pārsiti savu tizlo galvu.

protams, neņem ļaunā, bet es esmu atmetis ar roku būt civilizēts pret tādiem kā tu. Pat topiku nevari bez pastulba sūda uzrakstīt.

lol, kā tu vispār spēj komunicēt ar augstākstāvošiem?(piemēram, MANI un citiem , kuri stāv par tevi augstāk)

EDIT : es saprotu, ka viņš ir ģimenes draugs or smth, bet tādu nacismu tak nevar vienkārši paciest. Pat čatā viņš rāda , ka viņam ir po, jo viņam, redz, esot sakari vai kaut kas kaut kur.

derētu jums apskatīties foršos čata teikstiņus, kur tā vien smird pēc traka sibīrijas upura.

Edited by Fake^
Link to comment
Share on other sites

kalns, kad tu kriti no dauņu koka, tu atsities pret visiem zariem, un nokriti uz ķieģeļa, un pārsiti savu tizlo galvu.

protams, neņem ļaunā, bet es esmu atmetis ar roku būt civilizēts pret tādiem kā tu. Pat topiku nevari bez pastulba sūda uzrakstīt.

lol, kā tu vispār spēj komunicēt ar augstākstāvošiem?(piemēram, MANI un citiem , kuri stāv par tevi augstāk)

Fakuci ko ko ko "komunicēt ar augstākstāvošiem?"

Fakuci tu vispār saproti ko raksti, da tādi kā tu man pakaļu laiza no rīta līdz vakaram :)

bučas

Link to comment
Share on other sites

Lmz, es, protams, saprotu, ka es arī tev nepatīku, līdz ar to mans posts tikai vēl vairāk sakurina patīkamās attiecības mūsu starpā, bet es vienalga pateikšu. Pirmkārt, tu esi vienīgais, kuram forumā ir grūtības rakstīt latviski un tas sūkā, jo tu esi admins un ja, piemēram, manam mazajam brālēnam, kuram ir 10+/- gadi kādreiz būs kaut kāda veida problēmas ar situāciju serverī un viņš rakstīs sūdzību, tu nejēgsi viņu normāli izskatīt un viņam palīdzēt. Otrkārt, izskatās, ka tev pēc flagu iegūšanas ir TĀ sakāpis galvā, ka tālāk vairs īsti nav kur. Mētā nenormālu gaili forumā, bano serverī par velnsviņzin ko [jā, jo es joprojām neesmu sapratis par ko ir šī sūdzība] un tēlo no sevis tādu kārtīgu zilo adminu, kuram pieder pats serveris un kurš valda pār pasauli. Es brīnos, ka neviens tev par to visu joprojām nav sadevis pa ausīm un nosēdinājis uz zemes, kaut gan, redzot situāciju kopumā, nav jau īsti par ko brīnīties.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Ļoti, ļoti nesmuki no KALNA puses šādi runāt, viss bija oki doki par sūdzību, līdz brīdim kad ieraudziju KALNA skaisti teikto. bez komentāriem...

Ezīt, lmz ļoti labi saprot latviski un diezgan neslikti arī raksta. Tas ka viņš atbild krieviski nekas traks nav, ja tev ir ar to problēmas, ielien dziļi, dziļi mežā un vairs ārā nelien. Vai viņš pareizi rīkojās nobanojot par calladmin, emm, domāju ka nē.. kamēr nezinu visu storiju neko teikšu

Link to comment
Share on other sites

Tas ka viņš atbild krieviski nekas traks nav, ja tev ir ar to problēmas, ielien dziļi, dziļi mežā un vairs ārā nelien.

Viņam ir problēmas ar to kā es spēlēju un ko rakstu, kāpēc man nevarētu būt problēmas par viņa krievu valodu? :) Principā no hard feelings, man vienkārši vienu stāvu augstāk dzīvo krievs, kurš regulāri dzer un no 18:00 līdz 23:00 klausās savus krievu hītus pa visu bloku māju tā, ka es nedzirdu ko domāju + darbā visu dienu skan krievu radio un meitenes aktīvi dzied līdzi vienam un tām pašām dziesmām 3x dienā, man lēnām pret šo nāciju sāk izveidoties riebums, piedodiet. :)

Vai viņš pareizi rīkojās nobanojot par calladmin, emm, domāju ka nē.. kamēr nezinu visu storiju neko teikšu

+

Link to comment
Share on other sites

eziic ты меня уже достал серьёзно, я в чера сидел почти всю ночь около компа и заходил на каждый калладмин, и меня в конце ето просто дастало,хотя админов на форуме было много ну не кто не заходил в ключая тебя! я в очередной раз зашел в цс , посидел посмотрел 5 мин всё било чисто, и написал калнс допрыгаешся с такими шутками что урвёш бан один раз, позже он зашел на сайт и в чате начел меня посылать , и разговаривать со мной нецензурной лексикой, я просто не видержал , зашел в цс и поставил ему бан на 1000 мин, после чего он опять начел меня посылать, и кричать не ты первий не ти последний, всё ровно бан снимут и так далее!короче я даже об етом говарить не хачу.

П.С. eziic скажу често ты регулировать мне небудеш на каком языке разговаривать ето во первых, во вторых ты меня уже заебал других слов нету отъебись от меня, ты на форуме на каждый пост спамиш тебя не было при етой ситуации ты опять засунул свой нос.

П.С пускай мне снимают ацц или еще что, ну такова унижения и оскорбления я терпеть не буду мне не 15 лет. если ти готов чтоб об тебя ноги вытерали тогда давай в перёд и с музыкой, всё короче одним словом eziic послан зб уже ты меня!

Link to comment
Share on other sites

я в чера сидел почти всю ночь около компа и заходил на каждый калладмин

Patīkami, tā turpini. Es tikmēr dzēru alu un mīlēju meitenes, jūtos produktīvāk pavadījis 5dienas vakaru.

я просто не видержал , зашел в цс и поставил ему бан на 1000 мин

Tātad par to, ka viņš tevi apsaukāja webčatā, tu iegāji CS un uzliki viņam banu uz 1000 minūtēm? Vienkārši ģeniāli.

eziic скажу често ты регулировать мне небудеш на каком языке разговаривать ето во первых

Turpini urālot, man principā vienalga, dēļ tādiem kā tu arī šis stereotips par jums radies. :)

во вторых ты меня уже заебал других слов нету отъебись от меня, ты на форуме на каждый пост спамиш тебя не было при етой ситуации ты опять засунул свой нос

Nē, draugs, tu maldies, man ir tieši tāds pats sakars ar šo sūdzību kā tev ar manu pieteikumu, kurā tu smalki smirdēji par to cik esmu slikts un kā tev nepatīk kā es spēlēju. Redzi - tu esi uzlicis banu uz 1000 minūtēm, jo tev sāp sirds, ka tevi kāds aizvaino, pie tam nevis serverī, bet webčatā. Es neuzskatu, ka tas ir normāli, tāpēc arī rakstu - redzi, sakars!

если ти готов чтоб об тебя ноги вытерали тогда давай в перёд и с музыкой

Šo es nesapratu. Meh.

сё короче одним словом eziic послан зб уже ты меня!

Es tevi arī mīlu, bet uz poda vari iet pats. :)

EDIT* Un beidz apsaukāties, lūdzu, tu mani tādā veidā uzvelc un es sāku rakstīt sliktas lietas. :( Ak jā, vēlreiz runājot par tēmu:

eziic скажу често ты регулировать мне небудеш на каком языке разговаривать ето во первых

Gign lapā pieejamais info sarakstīts skaidrā latviešu valodā. Iedomājamies situāciju - mans mazais brālēns gāž CS serverī un netīšām ievelk tev galvā ar AWP, tu viņu nobano uz 10000 minūtēm par TK, jo tāds termiņš šobrīd ir tāds kā standarts un viņš atnāk uzrakstīt sūdzību, uz ko saņem no tevis atbildi krievu valodā. Viņam ir 10 gadi un viņš nerunā/nelasa krieviski, bet dzīvo tepat Latvijā, kurā nacionālā valoda ir latviešu. Kā viņam būt?

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Tu laikam vēl nesaprati, kalns tupa visu laiku taisija calladmin, pirmās reizes lmz iegājā pačekoja, nekā nebija. Pateica kalnam ka tā jokot nav labi, + tam visam vēl sāka web čatā bruāli apsaukāt lmz. + tam visam provocēt, kur ir mans bans utt. Pēc tam arī sekoja bans csā. Forumā Kalns tiešām bija pelnijs ne tikai warnu, bet arī banu. Bet tu.. uzskatiji ka warns nav pamatots. Nav pelnīts warns vai bans? KO?

tu maža urla par vārdiem atbildēsi - purvciema mazā padauza

Visu izdarīsi pat FAKE atdosies

Jā var jau zemu krist krievs

plus rie krives zini tādu teicienu :

Jaico kuricu njiuchit

Link to comment
Share on other sites

Es te vairs īsti neaizstāvu kalnu, lmz fleimo katru reizi kā vispār sāk rakstīt - gan uz manis, gan citiem, vismaz tā es esmu novērojis, nezinu kā tas no malas izskatās citiem. Tāpat arī banu termiņi un nostāja par valodas īpatnībām mani vēl vairāk uzvelk, piedod, ja vari. Kas attiecas uz warnu, kā jau uzpimpoju tev iepriekš, atvainojos, vajadzēja pierakstīt reasonu nevis vienkārši - abuze, jo tas izskatījās pēc 'tu man nepatīc, tāpēc še tev'. Pēc tava izklāsta - protams, warna vairāk nekā pelnīta, bet iet banot cilvēku serverī par to, ko viņš dara webčatā? Srsly? Es iešu izbanot cashu, jo viņš mani skaipā kaut kad nosauca par pimpi. Loģika vienkārši miljons. :)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Varu apliecināt, ka cash ļoti nepieklājīgi uzvedas un rupji izsakas iekš skype. viņš ir daudzus apsaukājis un mani, piemēram, nosaucis par sieviešu kārtas ieleni! šī pamatotā sūdzība noteikti ir pelnījusi, lai cash tiktu nobanots!
Link to comment
Share on other sites

Tu laikam vēl nesaprati, kalns tupa visu laiku taisija calladmin, pirmās reizes lmz iegājā pačekoja, nekā nebija. Pateica kalnam ka tā jokot nav labi, + tam visam vēl sāka web čatā bruāli apsaukāt lmz. + tam visam provocēt, kur ir mans bans utt. Pēc tam arī sekoja bans csā. Forumā Kalns tiešām bija pelnijs ne tikai warnu, bet arī banu. Bet tu.. uzskatiji ka warns nav pamatots. Nav pelnīts warns vai bans? KO?

Tātad skaidroju situāciju vēlreiz - special for Teddy

1.man likās ka divi čīto

2.izsaucu adminu - Teddy vienreiz vienreiz saproti (pēc tam, kad piecreiz saucu tās jau bija tekstu sekas ar lmz web chatā)

3. Lmz ienāca uz 1 min. un pateica ja vēlreiz saukšu tad izbanos

-šeit divas problēmas, pirmā - ja admins 1 min. laikā var pieņemt lēmumu tad viņš ir ģēnijs. otrā - kādā sakarā viņš atļaujās mani biedēt ar banu par admina saukšanu, ja tas ir viņa pienākums kalpot spēlētājiem nevis otrādi.

Pēc tam jau pārējais bija manu dusmu izvirdums alkoholisko dzērienu iespaidā uz kārtējo mudaku, kam kāds cits mudaks ir iedevis acc.

Vai GIGN aministrācijai nevajadzētu noņemt tiesības visiem jaunajiem un izskatīt katru tipu atsevišķi no jauna, pievēršot uzmanību cik par adminiem ir izdarītas sūdzības.

Papildus pārskatīt to personu loku kam ir tiesības piešķirt tiesības ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...