Jump to content
GIGN Forum

Brīvības Gatvs/vairogu Iela


ep1dem1c
 Share

Recommended Posts

varu vēl interesāku variantu parādīt :D

tur var izbraukt normāli, tikai kartē tās bonus ceļš nav parādīts. Tieši pirms struktorielas krutojuma var iebraukt pie infinity fitnessa, apbraukt apkārt un esi uz brīvības

post-210-0-03745000-1300828691_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

varu vēl interesāku variantu parādīt :D

tur var izbraukt normāli, tikai kartē tās bonus ceļš nav parādīts. Tieši pirms struktorielas krutojuma var iebraukt pie infinity fitnessa, apbraukt apkārt un esi uz brīvības

Tā ir Dieva dāvana! :)

Link to comment
Share on other sites

Teddy, jep tas ir labs. bet parasti tur tik faking daudz mašīnas saliktas, ka dažreiz nevar izbraukt. un tad ir auzas :D

bet principā es parasti pagriežos pa labi uz vaidavas ielu nobraucu 200m un parauju roceni. vai ar caur nissan centru.

edit: ahahaha, lol, teddy, kas ta pa karti ir? ja tur atrodas melnā piektdiena, tad es esmu žirafe.

Edited by Deadalive
Link to comment
Share on other sites

tur aiz veikal air iebrauktuve ielinjaa/seetaa kuraa iemet ar purnu iekshaa, un tad atpakaljgaitaa izbrauc aaraa, un nekaadi noteikumi nav paarkaapti taakaa stfu!!!

Edited by BOT^a
Link to comment
Share on other sites

tur aiz veikal air iebrauktuve ielinjaa/seetaa kuraa iemet ar purnu iekshaa, un tad atpakaljgaitaa izbrauc aaraa, un nekaadi noteikumi nav paarkaapti taakaa stfu!!!

Tu esi viens no tiem kretīniem, kas no vantinieka brauc pa pirmo joslu, apmet ap banku un jūtās baigais vecis, ka appisis visus, kuri godīgi brauc pa otro un trešo joslu?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...