Jump to content
GIGN Forum

Cunfte


amniijs
 Share

Recommended Posts

Cunftei vajag mācekļus. Pagaidām esam 5: trīs meistari, viens beigts meistars un māceklis, kuram pazuduši darbarīki.

Darbojamies šajā karalistē: http://wow-one.com/vanilla_wow/

Pieteikties var šeitan pat uz šī pergamenta. Tā kā jūs zemnieku kārta esat neizglītoti, runāšu Jums saprotami:

"Liec to a dubl nosmērēto plaukst' uz balt lap un sak, ka i a mier nākt karā a mumsīm!"

Pulcēsimies Tirgus Laukumā, kur dažiem ieeja tiks liegta.

Lejuplāde: Šeit, arī var šeit.

Izteiksi nievājošus komentārus? Ej spēle Kataklizmu un neraksti šeit.

Link to comment
Share on other sites

Man piemēram levelošanās vairs galīgi nešķiet saistoša, pēc 4 čariem uz retail gribētos vai nu 25x rate vai instant serveri. + vēl, kā jau uz privātajiem vienmēr izrādās, ka ap 50% kvestu nešancē kā nākas.

Kāds reāli prieks gankot, kas savu levelu nevari nosist? :D

Link to comment
Share on other sites

riit saksu spelet :) es nevaru izlemt kura puse, jo vienmer gribas kaut paris letinus ar ko paplapat :) kur jus spelejat? p.s neesmu tik stulbs ka jums liekos ;) ar mani ir forsi spelet jo man patik taisit vai piedalities eventos :) patik ari palidzet citiem cilvekiem, un protams patik pvp ;) un varu ari naktis aizsedeties uz kadu instu :)

izdomaju, iesu ally jo varteikt instat que tur uz bg ))) hpala bus jautri classic ;D

Edited by SuperBad
Link to comment
Share on other sites

rīt no rīta kad būsu uzinstalejis world of warcraft classic (jej beidzot :D cik sen nav kapats + toreiz tik 2nedelas sanaca ar drauga charu grand marshal rogu pakapat :D pectam uzlika tbc....[tas bija retail]

kad ieiesu tad ari izlemsu ar ko - rogue/pally

niku vel neesmu izdomajis jo tas ir atkarigs no class

ja rogue - cantcme ja nebus aiznemts a savadak Roccett.

es jau cik saprotu jus tur ta nopietni grasaties spelet, nevis ta niikulot? :D

Edited by SuperBad
Link to comment
Share on other sites

rīt no rīta kad būsu uzinstalejis world of warcraft classic (jej beidzot :D cik sen nav kapats + toreiz tik 2nedelas sanaca ar drauga charu grand marshal rogu pakapat :D pectam uzlika tbc....[tas bija retail]

kad ieiesu tad ari izlemsu ar ko - rogue/pally

niku vel neesmu izdomajis jo tas ir atkarigs no class

ja rogue - cantcme ja nebus aiznemts a savadak Roccett.

es jau cik saprotu jus tur ta nopietni grasaties spelet, nevis ta niikulot? :D

Nu man, personīgi, ir rank 7 rogue.

Mersijai tūlīt būs rank 5 warriors.

Link to comment
Share on other sites

rīt no rīta kad būsu uzinstalejis world of warcraft classic (jej beidzot :D cik sen nav kapats + toreiz tik 2nedelas sanaca ar drauga charu grand marshal rogu pakapat :D pectam uzlika tbc....[tas bija retail]

kad ieiesu tad ari izlemsu ar ko - rogue/pally

niku vel neesmu izdomajis jo tas ir atkarigs no class

ja rogue - cantcme ja nebus aiznemts a savadak Roccett.

es jau cik saprotu jus tur ta nopietni grasaties spelet, nevis ta niikulot? :D

Nu mums labāk ir, ja esi pallys, bet nu... mēs klases neuzspiežam.

Pagaidām mēs īpaši mobus nedrāžam, drāžam tikai hordes iekš bg. Nav īpaši vēlme čakarēties ar randomiem čaļiem, kuri izdomā instances vidū līvot un tad atkal jāčakarējas meklēt kādu vietā.

Link to comment
Share on other sites

Come on, holy paladini maz eksistēja pirms TBC? :D

Cik dzirdēts viņi lāga ne hīlot varēja, ne DPSot, leimākais specs preTBC ever. Correct me if I am wrong! Es ja godīgi tiešām nezinu, tas, ko rakstīju ir tikai dažu viedoklis. Un arī tas, ka TBC spēlējot vispār tikai Holy paladini tikai teica, ka beidzot var mēģināt hīlot. Un ij to viņi nemaz ar nebija tik labi.

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

Come on, holy paladini maz eksistēja pirms TBC? :D

Cik dzirdēts viņi lāga ne hīlot varēja, ne DPSot, leimākais specs preTBC ever. Correct me if I am wrong! Es ja godīgi tiešām nezinu, tas, ko rakstīju ir tikai dažu viedoklis. Un arī tas, ka TBC spēlējot vispār tikai Holy paladini tikai teica, ka beidzot var mēģināt hīlot. Un ij to viņi nemaz ar nebija tik labi.

Gluži otrādi. Vienīgais, kur viņi ir derīgi ir healot premeidus. Par retribution vari aizmirst. Tikai seali un judgement.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...