Jump to content
GIGN Forum

Noķersim To Smerdeli


anti jesuz
 Share

Recommended Posts

teksts par bongu ir mazsvarīgs... pievērsisim informāciju mana postam

Meklēju kur nopirkt vodkas bongu tip, visur kur itkā atradu par norm cenu, nevarēja pasūtīt no lv. Varbūt kāds var palīdzēt atrast? Ir doma nopirkt čomam uz dzimeni, bet noteikti jau nepaspēšu vairāk. Bet vienalga, lūdzu palīdzat atrast kur nopirkt, varbūt pat tepat lv kautkur var dabūt?

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ5JvkehuQ0Vit4bxdSPPJwlAZJPMxSaBvxQ6TDuTdgVX12htyZeA&t=1

edited by Teddy :) Cerēsim uz jūsu palīdzību

Link to comment
Share on other sites

Neiesaku šim smerdelim vispār palīdzēt vai ar viņu veikt kādus darijumus. Šeit es jums izstāstīšu stāstu.. par mūsu Kevinu a.k.a. anti jesuz. Vienā jaukā dienā viens no gign memberiem lūdza palīdzību saistībā ar paypalu. Lai pārskaita naudu uz paypalu, bet nezināmais, bet gign memberis aizskaitīs naudu uz bankas kontu. Nauda tika aizskaitīta mūsu Kevinam, bet uz paypalu tā arī tā netika saņemta. Pēc tam izskanēja storys.. ka naudu ir aizskaitijis draugam, kurš naudu ir nodzēris utt. It kā viss būšot, jau ir pagājis apmēram mēnesis, bet no antijezus puses nekas nav noticis(izņemot atrunas par to ka naudas viņam neesot) Vooot, ieraugot šo topiku.. Man galvā radās neliels errors, kā var draugam pirkt dāvanu, bet naudu neatdot?

p.s. Summa ko anti jēzus piesavinājies sāstāda ap 30 latiem.

p.s.s. Paldies par uzmanību

Tā vietā lai viņam palīdzētu, jūs varētu droši sniegt visādu foršu informāciju par mūsu dārgo cs adminu anti jesuz. Vārds uzvārds jau ir zināms, derētu pāris bildes , telefona nummuri un visāda cita noderīga informācija.(ļoti vēlētos redzēt šī mazā šmurguļa bildes un vecāku telefona nummuru :)

Link to comment
Share on other sites

teddij, neņem personīgi, bet varbūt tiešām varam norunāt tikšanos un tad tu man varētu kautko pastāstīt acīs? kur tu bāz savu netīro, smirdīgo degunu? nav tava darīšana un vispār tu neko nezinu tapēc necep huiņu.

Kad izdomā satikties un atbraukt ciemos/pm pastāstīšu kur mani satikt iedošu bildīti numuru nstfu.

Edited by anti jesuz
Link to comment
Share on other sites

Man jau liekas ka es tev visu esmu pateicis, vai ne tā? Ja tev ir kaut kas man sakāms, droši, ierodies uz kādu no gign pasākumiem un noskaidrosim tavu problēmiņu. Tev nepatīk ka tevi sauc par sīku šmurguli? a kas tad tu esi? pēc tā kā tu rīkojies, tevi savādāk nemaz nosaukt nevar. Tu uz to visu esi uzlicis pilnīgu mīksto vai ne tā? Tu varētu droši izstāstīt visu šeit, jo nav jau nekas slēpjams, ne?

man kaut kā dīvaini to bildi parādija tikai pēc add reply, bet ok. Punduris es noteikti neesmu, tapēc šoreiz garām, piedod :( mans augums ir 1.89, svars ap 80kg. tapēc droši vari paņemt čill pillu.

Aizbraukšu pakaļ easy, apmaksāsi degvielu turp/atpakaļ un nekādu problēmu.

ahh.. aizmirsu uzsvērt, redzat, nauda it kā ir, bet atdot negrib. :)

Link to comment
Share on other sites

saņemies, kāds skaldīt.. viņam tur 16 vai 17 gadi ir. doubleTu ātrāk iesēdīnās. Pēc Lattelekoma db, tur laikam 3 cilvēki izleca ar tādiem uzvārdiem. Vnk ir doma piezvanīt puiša vecākiem, izstāstīt ar ko puisis nodarbojas :) Tas pat būtu patīkamāk, nevis kādam tur tāfeli skaldīt.

Kuldīgā ir tikai viens cilvēks ar tādu uzvārdu :)

Link to comment
Share on other sites

Tie 30ls jau nav vēl nav viss :) viņš tak mums arī tf2 itemus un steam accountus skamo. Steam forumā tak vēl ir viņa steam id blacklistā..

žēl ka viņš editoja savu postu, kur mani par punduri saukā :( man tas patika

Link to comment
Share on other sites

teddij, neņem personīgi, bet varbūt tiešām varam norunāt tikšanos un tad tu man varētu kautko pastāstīt acīs? kur tu bāz savu netīro, smirdīgo degunu? nav tava darīšana un vispār tu neko nezinu tapēc necep huiņu.

Kad izdomā satikties un atbraukt ciemos/pm pastāstīšu kur mani satikt iedošu bildīti numuru nstfu.

1szbjm.jpg

Link to comment
Share on other sites

īstenībā inčīgi chhh

bet, tu tedij nezin neko un lasi man te kko. dabu roka inlovu un paprasi vinjam kur izgaisa tie 60$ un nav prob, es vnk saproti negribu no savas kabatas bezhu tos sav anud

Edited by anti jesuz
Link to comment
Share on other sites

jā to pašu, uzraksti tu. varbut tev atbildes, bet man vinjs neatbild. :)

Tie 30ls jau nav vēl nav viss :) viņš tak mums arī tf2 itemus un steam accountus skamo. Steam forumā tak vēl ir viņa steam id blacklistā..

žēl ka viņš editoja savu postu, kur mani par punduri saukā :( man tas patika

priekš manīm tu esi punduris, sorr :(

Link to comment
Share on other sites

stop, tev aizdod naudu, cits chalis nodzer to naudu un tu neatdod? Tu saproti, ka aizdeva TEV? Tu esi parada tedijam, tev ir parada inlove, tad ari atdod paradu un pecak pieprasi naudu to ta inlove.

Panemsu lizingaa mersi, kad prasis lizingu atmaksat teikshu, ka neko nezinu, Jankjels Strenchos ar to mersi braukajas.

Protams, ja esmu stastu par paradu sapratis pareizi.

Link to comment
Share on other sites

jerrico, saņemies, es tak netaisītu nekādu darijumu ar sev nezināmiem cilvēkiem. Vnk blindam uzrakstija anti jezus ka izpalīdzēs.. Kapēc rakstu es? jo man ļoti intresēja lietas iznākums. Pirms kāda laika anti jezus teica ka visu nokārtos. Tikai sakrāšot naudu un viss notiks, tagad pērk bongu, bet naudu neatdod.. nu galīgi nesmuki.

21.g.s. so faking what? Tev laikam 17 gados vecāki būtu priecīgi uzzināt kādu malaci uzaudzinājuši.. (šeit bija teksts.teksts pēc vienošanās izņemts)

ajj, epix jau visu paspēja uzrakstīt.

p.s. rekur vēstule no aj

teksts pēc norunas izņemts
Link to comment
Share on other sites

Teddy skaidrs, pec rakstiitaa likaas, ka tev personiigi taas shaizes.

Nu nezinu gan, tas jau gan buutu individuaali, kaa nu kuram vecaaki uz to reagjeetu, bet es domaaju, ka nekas taads nebuutu, un vai maz vinjam 17 ir stipri shaubos :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...