Jump to content
GIGN Forum

Quice Banned Nr.1


quice aka Мишка
 Share

Recommended Posts

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 80251

| ADMINS: sp[A]nky[Z]

| NOBANOTAIS NIKS: quice

| NOBANOTAIS STEAM_ID: STEAM_0:0:21644332

| IEMESLS: wh

| UZLIKTS: 18.03.2011 10:44

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/80251

+-------------------------------------------------------------------

Kicked :"wh, bans ir uz nenoteiktu laiku! Vairak informacijas las

Sveicināti vēlreiz! Esmu medium skilled player, spēlēju 7+ gadus. Nekādus paligprogrammas nelietoju, admins kļūdījās.

P.s. Ļoti sen nebiju spēlējis gigna, vot atnācu atpakaļ. Fragn or Ngear gan jau mani atceras... un var pateikt kā esmu tīrs. Zinu zinu, jāgaida demo... Bet gribētos unbanu atrāk, jo war3 serverī ir exp restarts... Tātad kamēr visiem nav lielu lvlu, spēlēt ir patīkamāk. Paldies par uzmanību!

P.s.2 Kāpēc nav pieejami šodienas demos?

Edited by quice aka Мишка
Link to comment
Share on other sites

Atceros quice no SNR laikiem, kā arī šeit pat ir sastapts. Spēlē tīri, par to šaubu nav. Neticu, ka pēkšņi būtu sācis taisīt sūdus un traipīt savu vārdu.

Edit: Ņemot vērā to, ka demo nav pieejams un spēlētājs ir daudz maz uzticams, banu atļāvos noņemt. Piedod, Spank. :)

Edited by pikaso
Link to comment
Share on other sites

nobanoju tevi par office utt ice vispar uz amuletiem tev laikam ir uzšķaudīt!tieši pirms bana tu office to humanu novāci tik smuki un tīri, citur pat neskatījies humanus a tieši kur sēd domāji paskatīties ja ?!

Link to comment
Share on other sites

Atceros quice no SNR laikiem, kā arī šeit pat ir sastapts. Spēlē tīri, par to šaubu nav. Neticu, ka pēkšņi būtu sācis taisīt sūdus un traipīt savu vārdu.

Edit: Ņemot vērā to, ka demo nav pieejams un spēlētājs ir daudz maz uzticams, banu atļāvos noņemt. Piedod, Spank. :)

jauki, no kludam nemacies, right?

Link to comment
Share on other sites

jauki, no kludam nemacies, right?

Adminam banojot spēlētāju, par kura čītošanu nav 100% skaidrība, gadījumos, kad nav pieejams HLTV demo, tas ir jāieraksta pašam. Ņemot vērā, ka demo nav pieejams, viss pārējais tika minēts tikai kā papildus arguments.

Arī Spankijam agrāk bija pāris nepamatoti bani ar iemeslu "wh", tā kā kļūdas iespēja šajā gadījumā ir lielāka, nekā, ja banotu kāds pieredzējušāks admins. No offence, Spank, šos banus kompensē tava aktivitāte. :)

Link to comment
Share on other sites

Adminam banojot spēlētāju, par kura čītošanu nav 100% skaidrība, gadījumos, kad nav pieejams HLTV demo, tas ir jāieraksta pašam. Ņemot vērā, ka demo nav pieejams, viss pārējais tika minēts tikai kā papildus arguments.

Arī Spankijam agrāk bija pāris nepamatoti bani ar iemeslu "wh", tā kā kļūdas iespēja šajā gadījumā ir lielāka, nekā, ja banotu kāds pieredzējušāks admins. No offence, Spank, šos banus kompensē tava aktivitāte. :)

man jau liekas, ka ir jāpagaida, ko teiks pats spankyz. Tas tak ir viņa bans.

Tiešām, no kļūdām nemācies?

Link to comment
Share on other sites

da nafig etogo pikaso, 4e on samodeeteljnostju zanemaetsja 4e za bred, bilo takze na pube, postavili ban 4elu a demo nebilo, ni odin admin ne snjal ban, etot ze pikaso sebe pozvoljaet mnogoe 4e za bred, eto ne argument 4to malo 4elovek igrajut na war3.

Link to comment
Share on other sites

pikaso varbūt saņemies? kas notiek? varbūt neskrien ņemt banu nost pēc pirmā teksta. Tu tiešām no kļūdām nemācies? Mums te ir bijuši admini, kuri gadiem spēlē gignā un pēkšņi ir sākuši izmantot wh. Draugs nenozīme ka nav čīteris un nav jasteidzās noņemt banu, mkey? Var tak pagaidīt arī banojošā admina viedokli..

Piereizes laikam vaidzēs wormam uzrakstīt.. lai uzliek ka parasti mirstīgie nevar ņemt nost banus, savādāk te pārāk liels haoss darās...

Link to comment
Share on other sites

Tu vispār sēdi klusu, kas tev par reasoniem? KO? http://www.gign.lv/ban/80287 jāmaca būs rakstīt?

Tas mainīs to ka cilvēks ar galvu sāks vairāk domāt, jo vienreiz jau šādās auzās iebrauca. Arī apgalvoja ka tīrs, nekā nav banu noņēmu. Kad sāka skatīties demo, tad parādijās kaut kas cits. Nekas viņam nenotiktu pasēžot pāris stundas bez csa

Link to comment
Share on other sites

Situācijā, kad demo nav pieejams, ko Tu iesaki darīt? Spankijs jau izteicās, par ko lika banu, taču bez demo tāpat nekas skaidrāks nekļuva. Es jau minēju, ka Spankijam ir vairāki kļūdaini bani ar iemeslu "wh", tādēļ banojot pieredzējušu spēlētāju šī iespēja kļūdīties ir diezgan liela, taču es nenovelšu vainu viņam. Es no kļūdām mācos un ar galvu domāju, taču tādēļ es nerīkošos savādāk, tikai tādēļ, lai citiem kaut ko pierādītu. Quice šeit spēlē reti, personīgi nepazīstu, nemaz nekontaktējamies. Uzskatu, ka rīkojos pareizi, noņemot banu, balstoties uz faktiem, kas atšķirībā no demo IR PIEEJAMI. Man arī pietiek ar to, ka Lumpy viņu pirms banošanas bija specojis, taču neko aizdomīgu nav atradis. Arī ar Lumpy viedokli man pietiek. Arī šobrīd cilvēks spēlē serverī, ieej un pārliecinies pats par šīs spēlētāja līmeni un čītošanas iespējām.

Ja ir kaut kādas antipātijas pret mani, fuckin say it, nevis bāz acīs kaut kādus darbus, kas, arī šoreiz, nav veikti manās interesēs. Ņemot vērā to, ka pieredzējuši spēlētāji šobrīd ir retums, cenšos saglabāt kaut kādu administrēšanas servisu, kur bani tiek izskatīti ātri un objektīvi, nevis spēlētāji vienkārši tiek pasūtīti dirst. Es domāju, ka nevienam nav vēlēšanās maksāt par unbanu vairāk, nekā šī spēle ir vērta kā tāda.

P.S. Vispār, unban iespēju esmu izmantojis tikai otro reizi šeit, kas nav vienpersonisks un neobjektīvs lēmums.

Arī cietumā bez pierādījumiem nevienu neliek. Ja nav pierādījumu banam, tad spēlētājam ir visas tiesības šo admina lēmumu pārsūdzēt un ja admins to nespēj pierādīt, tad bans nost.

Edited by pikaso
Link to comment
Share on other sites

Man nav nekādas antipātijas pret tevi un nekad nav bijušas. Bēt man nepatīk ka tu pieņem tik ātri lēmumu. Jo spanky ierakstija kas nepatika, ienāci tu.. pateici savu viedokli, pēc nepilnām 30min novāci banu. + Tam visam tu nemaz nesagaidiji quice atbildi uz spanky teikto.

Jau teksts par 7+ gadiem csā liecina sliktu par viņu. Bet ko nu tur.. vnk nesteidzies noņemt banu uzreiz. Kaut vai par piemēru apskaties šo topiku Hi_dady pasaka - nekā nav, bet tur ir pilns ar pretīgiem momentiem. + tam visam AnNuM līda un vēl gribēja spēlēt, bet jau zem cita nika...

Link to comment
Share on other sites

Sākumā es vienkārši noņēmu banu balstoties uz spēlētāja lūgumu, kā arī ņemot vērā faktu, ka serverī ir exp restarts, ar domu, ka tūlīt pat noskatīšos demo un editēšu savu viedokli un, iespējams arī pašu banu. Par cik demo nebija pieejams, nebūtu smuki uzlikt atpakaļ banu uz nenoteiktu laiku, jo, kā gan savādāk, ja ne bez demo mēs šo situāciju varam atrisināt? Atstāstot, ko katrs ir redzējis? Yeah...

Mēs kopā adminējām sonar serveros pirms laba laiciņa un tie bija augstas kvalitātes serveri ar tādas pašas klases adminiem. Es gan nezinu, cik quice ir vecs šobrīd, bet zinu, ka viņš pa šiem gadiem ir pieradis gan spēlēt, gan pret spēlētājiem attiekties ar cieņu. Kā jau minēju, FAKTI šajā situācijā ņēma virsroku.

Tēma joprojām ir atvērta. Variet turpināt stāstīt, cik es esmu nelabojami slikts admins, ja reiz JŪSUPRĀT, tas šo situāciju atrisinās.

Link to comment
Share on other sites

Kādi tev fakti? Nelej ūdeni!

- es viņu pazīstu netā

- kopā adminējām

- demo nav pieejams

- lumpy pirms tam ir skatījies

Tie ir tavi "FAKTI"? Lai bana autors ieraksta, jo bans ir viņa NEVIS TAVS, ja bana autors tev piekritīs, tad droši, ņem nost. Bet pašlaik tu gandrīz vienpersoniski(lumpy kaut ko minēja) , ņem nost banus. Pat ja tu būtu noskatījies to demo, nebūtu pareiz ņemt nost banus pēc viena cilvēka viedokļa, ja nu protams cilvēks ir ļoti kvalificēts, tad tas ir izņēmums( no offence, bet tu man tāds neliecies).

FAKTI šajā situācijā padirsa.

EDIT:

Tas viss tev ļauj vienpersoniski izlemt šādus lēmumus, tu jau vienreiz uzņēmies atbildību, atceries?

Edited by Fake^
Link to comment
Share on other sites

Spankijam bija iespēja šeit ierakstīt savu viedokli, ko viņš arī izdarīja. Vari pats izlasīt šo postu un pārdomāt, vai tev tas palīdz atrisināt šo lietu. Ja viņš saka, ka wh bija, kā tu viņa viedokli apstrīdēsi? Šajā situācijā es domāju, ka viņš ir kļūdījies banojot pieredzējušu spēlētāju un šādās situācijās kādam ir jāuzņemās atbildība. Viņš šobrīd spēlē serverī un līmenis ir manāms, ieej un pārliecinies pats, ja ir kaut kādas problēmas ar teksta analizēšanu. Un, anyways, kaut vai niecīgi fakti ir spēcīgāki par pliku diršanu.

Ja ir kaut kāda vēlēšanās šo lietu novest līdz galam, palīdzi to atrisināt, nevis kā nelaimīgs pesimists stāsti, cik viss ir slikti.

Link to comment
Share on other sites

Es par shito visu lietu varu piekrist tikai Teddy'am. Pikaso dazhreiz paarsteidzas ar leemumu pienjemshanu, kas ir bijis manaams citos suudziibu topikos, kur pikaso apgalvo vienu, bet topika iznaakums ir pavisam savaadaaks. Kaut vai arii chalis shoreiz ir tiirs, cereesim, ka naakoshreiz padomaasi 2x pirms kaadu apvainot chiitoshanaa vai arii unbanot, balstoties uz savu subjektiivo viedokli.

Link to comment
Share on other sites

Redzi mishka, runa iet par paarsteidziigu leemumu pienjemshanu. Pikaso pat nesagaidiija admina sakaamo, kursh tevi nobanoja, kas ir nepareizi. Ja kaads manu likto banu nonjemtu nost tikai tapeec, ka nav demo, bet es tur iisteniibaa buutu redzeejis brutaalu chiitoshanu tad tas bans automaatiski buutu atpakalj uzlikts. Tapeec vispirms ir jasagaida admina sakaamo.

Un iisteniibaa, ja tu citee to tekstu tad es varu pateikt, ka nav arii pieraadiijumi, ka tu nechiito. Kam gan es teceetu, adminam gign'aa vai randoma speeleetaajam? Bet tas ir tikai principa peec.

Link to comment
Share on other sites

Ja kaads manu likto banu nonjemtu nost tikai tapeec, ka nav demo, bet es tur iisteniibaa buutu redzeejis brutaalu chiitoshanu tad tas bans automaatiski buutu atpakalj uzlikts. Tapeec vispirms ir jasagaida admina sakaamo.

Skatoties kāds būtu reasons :) Par wh var kļūdīties katrs, toties par aimu... pretēji.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...