Jump to content
GIGN Forum

War3Ft Ultimate Uzliksana Uz Citu Lvl


Recommended Posts

Nu sveiki... bieži nerakstu un neprasu palīdzību jo māku parasti visu atrodu pats bet nu kā redzat pašlaik

esmu iedzīts strupceļā un tāpēc rakstu jums gigniešiem...

lieta sekojošu pieder man War3FT 16LVL serveris sataisījis esmu tīri visu omulīgi bet trūkst tikai viena lieta

Ultimate pārāk ātri sākas un es nezinu kurā vietā to uzstādīt. Pa .cfg failu 300 reizes esmu izgājis cauri arī scripting iclude mapīte esmu parakņājies, bez rezultātiem bet es zinu ka var pārlikt tikai kā kur ir tas āķis kā tas notiek??? lūdzu lūdzu izpalīdziet. :)

P.S. paldies jau tagad...

Link to comment
Share on other sites

Nokačā progu un uzliec kaut 100000 lvl :axe:

priecē ka tu man tik ļoti palīdzēji vnk awesome... nu ja tev nav ko teikt tad vienkārši neraksti tev derētu saņemt vārnu lai gan tev tas neko nedotu tu tikai visu turpinātu tālāk :D bet es vienalga vēl meklēju atbildu :) lūdzu?? vai ir kāds kas var palīdzēt???

Edited by Krisa95
Link to comment
Share on other sites

Nokačā progu un uzliec kaut 100000 lvl :axe:

DoooHH!!! Varbūt padomā pirms raksti.

Āzi papriekš izlasi ko viņš vēlas,nevis smirdīgi kautko ieraksti neizlasot kāda ir problēma.

Tu jau arī neko jēdzīgu nepateici.. :/

Vispār pameiģini pameklēt googlē,vai youtubē,vai arī pārstaigā velreiz amxmodx mapi un meklē kaut ko saistītu ar ultimate, jo cik atceros tur bija jabūt vienaij rindiņai kas bija saistīta ar ultimate no kura lvl var to iegūt.. Paskaties cītigāk un iečeko googli~!

Edited by ModeratO
Link to comment
Share on other sites

DoooHH!!! Varbūt padomā pirms raksti.

Tu jau arī neko jēdzīgu nepateici.. :/

Vispār pameiģini pameklēt googlē,vai youtubē,vai arī pārstaigā velreiz amxmodx mapi un meklē kaut ko saistītu ar ultimate, jo cik atceros tur bija jabūt vienaij rindiņai kas bija saistīta ar ultimate no kura lvl var to iegūt.. Paskaties cītigāk un iečeko googli~!

un tu kautko jēcīgu pateici āpsi?Googli norādīji?Baigā palīdzība?Sivens ne cilvēks.Gudri dirst tik māk.lops tu tāds

Link to comment
Share on other sites

Tagad izlasīju topiku jau no mana servera špikot sagrbējās jo tur ultimate no 8 lvl :superlol: ? Ja kļūdos tad sorry )

nee nee :D es pats uz 10 vai 11 līmeņa ultimate likšu ja uzlikšu vienkārši lai ta spele pagrutaaka un interesantaaka :) varbuut vari izpalīdzēt?

Link to comment
Share on other sites

Ja godīgi tas viss ir gogle tikaj topika nosaukumu angliski uzraksti :thumbsup:

Ej un uzraksti google war3ft ultimate level change :D tev world of warcraft atveers nevajag man te gudri spriedeleet ne kaa tur nav :D bet nekas es probleemu atrisinaaju :D bija divi skaitli jasamaina ktri savaa failaa un jaa saumsiigi pasleepusies bija bet paldies par to pasu... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...