Jump to content
GIGN Forum

Zagshana Offic'aa


jonathan
 Share

Recommended Posts

Mums svaruzālē ar nesen uzradies kurmis/žurka. Vajag uztaisīt sarakstu ar iespējamajiem vainīgajiem un parunāties par notikuso, papratināt.

Iepriekšējā darba vietā bija čalis, kas rakņājās pa kabatām ģērbtuvē. Mēs marķējām naudu, lai to pēc tam varētu atrast. Teiksim, ja tika marķēti 50 santīmi vai lasis, tad tik daudz arī prasījām, lai aizdod. Kā tikko tavā rokā no aizdevēja parādās šamā kapeika, tad vainīgais ir atrasts :) Noķērām maitu pēc diezgan krietna laiciņa, tomēr nostrādāja.

Nauda ātri noāk no viena pie otra, tapēc šis variants galīgi atkrīt. (nope)

Link to comment
Share on other sites

Patiesiba sis variants ir loti labs - vienigi - ka tu vari uzticeties saviem draugiem? Es ta sapratu - tu un vel calji to nolema darit. Bet ja nu zaglis ir viens no jums?

Es joprojam esmu par atlaisanu. TAm ir daudzi plusi. Piedevam - atalaizot butu noderigi izveleties cilvekus, kuri ir sadraudzejusies ar citiem. Tadejadi tas nodrosinatu, ka zaglis nevaretu pateikt savam draugam par to, ka ir zaglis (reali - divi zagli).

Tad prieksniecibai atliek pavisam vienkarsa izvele:

1) atlaist tos, kas ne ar vienu nedraudzejas

2) atlaist to, kuram ir viss vairak draugi

1maja varianata mes atlaizam zagli

2traja varianta mes atlaizam zagla draugu, kursh par to nejutisies laimigs un personigi atfigaris zagli. Mes vinu pienemam atpakalj un visi ir laimig.

Atceramies - ne jau 1000gbp maters. What maters ir - starp mums ir Juuda. Atlaizam Juudu un visi ir laimigi. Nav svarigi, ka atlaist tika Jezus. Vins nes krustu par mums visiem un tadejadi mes visi paliekam labaki.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Atceramies - ne jau 1000gbp maters. What maters ir - starp mums ir Juuda. Atlaizam Juudu un visi ir laimigi. Nav svarigi, ka atlaist tika Jezus. Vins nes krustu par mums visiem un tadejadi mes visi paliekam labaki.

Beefs

Es jūtu, ka par šo ^ tēmu enfuego ir kas sakāms :whistling:

Nu par tiem es biju pārliecināts, jo pārtraukumos gājām vienlaicīgi, ieradāmies un aizbraucām arī kopā. Principā vienmēr viņus redzēju, nekur nenoslapstījās vai nemuka "padirst" uz 10 minūtēm un atnāk atpakaļ ar pilnu kabatu sīcenes.

Tomēr "doverjaj, no proverjaj!" nekad netiek aizmirsts. Tā, ka aizdomu pilns skatiens no ik katra seko tavā un arī pārējo virzienā, ir diezgan pazīstama sajūta. Vēl dirselīgāk ir, ja kolektīva loks ir šaurs ( nu teiksim zem 10 cilv. ), tad aizdomās tiek turēts ik katrs un brīžiem var likties, ka pats būsi bijis vainīgs <_<

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pirmkārt, šeit ir vajadzīgas enfuego konspirācijas teorijas.

otrkārt, ir vajadzīga cilvēku liste un poll, kur varam balsot par vainīgo favorītu.

treškārt, minēji, ka jums tur anormāli intīmas komunikācijas kolektīvā, varbūt kāds sarunā ieminējies par naudas trūkumu/nepieciešamību? radiniekam kāzas, nomiris ledusskapis, ceļojums uz abu dabi? pusdienlaikā nepērk akcijas preces? varbūt kāds mesija pēkšņi atdod vecus parādus?

ceturtkārt, policija netiek iesaistīta? varbūt uztaisi grimasi kā sliktais policists un nopratini kādu?

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

pff, varētu visiem darbiniekiem pirkstu nospiedumus noņemt. vainīgo varētu atlasīt šādi : tas, kuram visvairāk svīdīs rokas or tas, kurš norīs siekalas ik pēc katra vārda ir +- aizdomās turamais.

Link to comment
Share on other sites

Katraa zinjaa, neviens naudu neatdeva. Boss teica, ka vinjam ir kaut kas padomaa. Ne jau, lai atgrieztu naudu, bet kaa tureet grozhus savaas rokaas un lai nekas taads vairs neatkaartotos. Visaadaa zinjaa mani tas galiigi un nekaa neietekmees.

Link to comment
Share on other sites

Katraa zinjaa, neviens naudu neatdeva. Boss teica, ka vinjam ir kaut kas padomaa. Ne jau, lai atgrieztu naudu, bet kaa tureet grozhus savaas rokaas un lai nekas taads vairs neatkaartotos. Visaadaa zinjaa mani tas galiigi un nekaa neietekmees.

ātri padevās, varbūt tā nozagtā summa ir stipri uzpūsta? varbūt boss ir līdzdalībnieks? varbūt zādzība nemaz nav notikusi?
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...