Jump to content
GIGN Forum

Xslap Un Xmap Uz Pub


eziic
 Share

Recommended Posts

Lūgums izteikties tikai tiem, kas spēlē uz puba šobrīd nevis dinozauriem, kuriem jau gadiem pret mani ir kaut kāda veida personīgas antipātijas un kuri šo spēli vairs nespēlē. Slaps - jo man ir nereāls besis no tiem 1min baniem un es brīnos, ja jums nav, xmap, jo naktīs serverī dzīvo idioti un es esmu pārliecināts, ka mācētu ar šo komandu apieties daudz produktīvāk par pārējiem jaunajiem censoņiem, kuriem šis flags ticis piešķirts. Paldies.

Kur garantija, ka shmigaa atkal netaisiisi savus -1237564314 uberslapus ar saviem draugiem, jo taa tachu ir intresantaak?

Tikko pamanīju šo ierakstu. Saņemies, man ir 22.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Neesmu es dinozaurs :D Un manai attieksmei pret Tevi ir iemesls. Esot adminam Tava uzvediiba serverii nebija taa pareizaakaa. Visi jau tavu story'ju zin, taka veelreiz nemineeshu. Taa Tu arii neatbildeeji game admin sadaljaa, kur ir garantija, ka pixaajot (kaa man besii tas vaards :) ) tas viss neatkaartosies? Un xmap, es domaaju ir paaraak forsha komanda prieksh Tevis, njemot veeraa tavu pagaatni. Man kaut kaa liekas, ka ja Tev tiks pieshkjirts tas flags tad zem graadiem mainiisi kartes uz savaam uberkarteem, piemeeram rats!

Link to comment
Share on other sites

Kas bijis - bijis. Es joprojām duru, joprojām dzeru alu, nekas nav mainījiies, tik cik nedaudz esmu pieņēmies prātā. Šovakar pēc ilgiem laikiem esmu zem alus un griežu, nejūtos tā it kā man būtu iedvesma kādu uzslapot uz -1. Bez slap pakas ir vienkārši nereāli grūti uzturēt serverī kārtību. Kaut vai situācija - 2 džeki sēž bāzē un nepilda misiju, vēl viens mikrofonā runā par peņiem, kas principā lielākajai daļai publikai neinteresē, ko es varu darīt lietas labā? Seko trīs bani uz 1 minūti. Vai to vajag? To lemt jums. Kas attiecas uz xmap - piemēri. Spēlējam šonakt, tauta prasa ko jautrāku, uzlieku voti uz dodzhballu, viens netīšām nospiež 2 iepērkoties un sabalsojam 13/14, pēc tam balsojam uz defaulto nuki, atkal 11/12, beigu beigās uzbalsojam iceworldx. Pretēja situācija - serverī 10vs10, nakts vidū spēlē ice, ienāku, negribu griezt priekš idiotiem domāto dd2 un uzlieku inferno - rezultāts 13/14 un atkal nekā. Takš apskataties kā šo komantu lieto jaunie censoņi - ienkāk dienas vidū, nomaina nextmap no vertigo uz dd2, jo viņiem tā patīk un visi ir laimīgi. Vai tas ir normāli? Nedomāju vis.

EDIT* Tikko xvotemap de_nuke nakts vidū 7/8, tagad spēlējam vertigo. Man, jau protams, ļoti patīk vertigo, bet nakts vidū tas ir pamatīgs tautas killers.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Viens no aktiivaakajiem un pozitivaakajiem adminiem @ GIGN ir - eziiic.

Es uzskatu, kad naktiis ir loti gruuti, cilveeki zuud, lai kautcik saglabtu tautu vajag ielikt kaadu mazo karti, tad gign grieziisies visu nakti.

vismaz peec pieredzes, cik atceros.. pa nakti griezas mazaas, jau no riita puses var likt lielaas..

tapeec es uzskatu, kad ir nepieciesams shis flags katram, jo kautkaadu debiilikju deelj, kuri vai nu nemaak uzspiest votei pareizo ciparu, vai nu neredz, vai negrib un zurko tik vien cik uziedams, kkada smirdigaa de_odigy..

Visu cienu Eziim, kurs sonakt deva iespeeju uzspeleet.. :)

+++

Link to comment
Share on other sites

Eziitim noderes pavisam noteikti slap jau noteikti kopaa ar GAG! xmap ja buus ezim,esmu droshs ka vinsh nemainiiis pa labi pa kreisi kas ienaaxs prataa jo vinsh ir naacis praataa un vinjam vairs nav iekshaaas kaadam uzlikt nemirstiibu vai nomainit uz savu galvu mapes viduu izmantojos xmap,kas dazhiem ir pa speekam!Taa kaa REC! Pie tam eziiic ir atkal viens no aktivakajiem adminiem ONLINE time zinjaa pedejaa laikaa!

Link to comment
Share on other sites

Es pēdējās nedēļas zem feikiem esmu spēlējis , un nevaru saskatīt jēgu dot šīs komandas. Tu ar saviem nažiem žurko stūros, jēga? Un xmap? Likšu anti tīri tāpēc, ka , manā skatījumā, tu nevari pierādīt , ka esi pelnījis citas komandas un xmaps stāv augstāk.

Es, protams, varu kļūdīties par xslapa nepieciešamību, bet par xmapa.

ANTI.

Link to comment
Share on other sites

XMAP ANTI, vi 4e upali tut vse, parni ne gonite , kazdij piwit nuzen xmap , da ja na meste adminov snjalbi vam vse flagi voobwe, vi oborzeli , i naglosti u vas polnie wtani.Idi ludwe s deva4kami poigraj v wpili-vili....

P.S. Eziic ne 4ego li4nogo!

Edited by lmz
Link to comment
Share on other sites

Fake, fake nikus studijā. Esmu nošāvis jau 80 stundas pubā un ar pozitīvu K:D, iedod demo, kur visu mapi žurkoju pa stūriem. Xmap flags bija jociņš ar domu, ka ja jau visi te tādu prasa, man arī noteikti vajag ierakstīt, vienkārši nedaudz izņirgājos par pastāvošo iekārtu serverī un to, kas te šobrīd notiek, bet xslap vajag pavisam nopietni. Es brīnos, ja tiem, kas čeko banlisti, vēl nav apnikuši tie 'ban 1 xxx ff' 'ban 1 xxx misija' 'ban 1 xxx gag' 'ban 1xxx ta'. Man katrā ziņā ir.

Link to comment
Share on other sites

Fake, fake nikus studijā. Esmu nošāvis jau 80 stundas pubā un ar pozitīvu K:D, iedod demo, kur visu mapi žurkoju pa stūriem. Xmap flags bija jociņš ar domu, ka ja jau visi te tādu prasa, man arī noteikti vajag ierakstīt, vienkārši nedaudz izņirgājos par pastāvošo iekārtu serverī un to, kas te šobrīd notiek, bet xslap vajag pavisam nopietni. Es brīnos, ja tiem, kas čeko banlisti, vēl nav apnikuši tie 'ban 1 xxx ff' 'ban 1 xxx misija' 'ban 1 xxx gag' 'ban 1xxx ta'. Man katrā ziņā ir.

bet vaitad lidz ko taa 1min paiet bans nepazuud no banlistes? Nu nez domaju ka tu vairak butu xmap pelnijis,bet nekaa 1ns otrs,bet nu OK! :)

Link to comment
Share on other sites

Es, ja godīgi, nezinu, vienkārši klusībā cerēju, ka kāds būs pamanījis cik man grūti iet ar pliku xb. :) Un arī no xmap neatteiktos, jo jau uzskaitīju neskaitāmus piemērus kāpēc man šī komanda noderētu un kāpēc es būtu labāks kadidāts par dažiem, kam šī komanda jau piešķirta, bet te daudzus tādi sīkumi neinteresē. :)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Par slapu noteikti atbalstu, bet eziit lai, kaa tev pasham neliktos ir taa kaa citi saka pa to nazhu buushanu, tev shitaa padariishana jaaizbeidz, jo ja gribi slapot tas nekam neder. Un shitie varianti "Metiet studijaa demku kur ir tas un tas" ir jaaizbeidz, nav viens cilveeks kas to saka, bet gan banda, takaa no demkas nav nekaada labuma, kaut gan ja labi grib, jebkuraa situaacija var labi atmazivatsa.

Par xm neizdevies joks, taajau te tie xmapisti buutu jaapgriezh...

Uz slapu noteikti REC. Kapec frifragus nekiko, bet gan bano? Izkikot tak butu atrak.

Link to comment
Share on other sites

Neredzu jegu dot shos flagus! jo atkal eziic zhurkojas un nosezh vairak ka pusi dota laika!slap izmantosi lai izsistu kadu no labaka stuura lai pasham tur zhurkotos? :D xmap izmantosi? - lai uzliktu tumshakas mapes un ar vairakiem stuuriem? :D Eziiit tu nevari spelet ka es rush veida?? vai tevtas sagada lielas problemas? Shoreiz noteikti --> ANTI

Link to comment
Share on other sites

tizlums...

^ Pilnīgs buļļa sūds.

Spēles stili mēdz atšķirties. Ne visi ir izredzēti pēc tava parauga spēlēt. Ar ezi, cik nu pubos esmu bijis, ir jautri. Vēl jautrāk ir ja viņš ir pālī. Tomēr ko var admins ar pliku xbanu? Banot visus? Ir taču noteiktas komandas noteiktiem pārkāpumiem, tā kā domāju, ka kicks, slaps un slays droši vien nāktu par labu kārtības uzturēšanai. Pie tam adminiem tik nepopulārajā nakts laikā.

Un kas visiem ir ar to xmap pārspīlēšanu? Mistērisks zvērs, kura varenību pārspēj tikai tā noslēpumainība? Xmap ir jāliek aktīviem un jēdzīgiem adminiem, nevis krutiem oldskūl papām, kas serverī parādās reizi nedēļā!?

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Džeri, man nav kicka, tas, ja nemaldos, nāk kopā ar slap paku nevis banu. Un tā banda, kas saka par nažiem, 45% sastāv no cilvēkiem, kuri CS nespēlē jau 100 gadus un otri 45%, kuriem es nepatīku, jo esmu viņus šad un tad uzdūris tādā veidā sāpinot viņu trauslās sirsniņas. Tas nav objektīvs viedoklis un viņiem nav ne jausmas ko es daru serverī, tāpēc arī prasu pretī demo nevis neargumentētu sūdu par to kā es spēlēju vai nespēlēju. Un par xm, kā jau teicu un esmu teicis, te ir dafiga džeku, kuriem nav ne jausmas kā šo flagu lietot, es noteikti to mācētu darīt labāk un vietā nevis mainot xnextmapu katru reizi ieejot serverī, tāpēc arī rakstīju.

Dont, tu vari droši iet tur, kur nespīd. Atradies rusheris, vēl tagad atceros kā nosēdēji līdz mapes beigām fragojot un uz manu jautājumu kāpēc tu slayo citus par misijas nepildīšanu, bet sevi ne mani aizsūtīji uz poda. :)

EDIT* Tikko 2x nodūru lmz, viņš no dusmām uzlika 2 banus uz 1000 minūtēm kaut kādām random sejām. Un tad vēl brīnās, ka viņš par mani te forumā raksta sliktas lietas. :)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Hm, ezi, man nav nekādas pretenzijas pret tevi, kā adminu, vai kā cilvēku. Cik es esmu redzējis, pēdējā laikā, tad pa naktīm ir kādi reti admini, kas ienāk. ar votemap - esmu viens no retajiem. Dienā - pietiekoši adminu. Jā, ir momenti, kad nav. Bet nedomāju, ka xmap ir tā fīča, ko vajag tiešām. Bet no otras puses, tu esi oldskūls un neredzu iemeslu, kapēc neiedot.

+ tā nažu fīča... es reāli prasīju xpoint xslap, lai slapotu tādus, kā tu. kuri reāli žurko līdz pēdējam, lai tikai nenomirtu, vai kuri nemāk pildīt misiju. Tas reāli tracina, ja uzliek kluci, bet viņš vēl tupī un neiet viņu mīnēt... :(

Es atturos, tobiš, vienkārši pateicu domas, nav ne rec, ne anti.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par viedokli. Piebildīšu tikai to, ka pēdējā mēneša laikā nesanāk atcerēties nevienu reizi, kad es nebūtu pildījis misiju vai gājis kopā ar visiem uzbrukt noplantotam c4. Izņēmums, protams, ja esmu palicis 1 pret 5 un man ir glock. Ar nazi man iet ievērojami labāk nekā ar glock. :) Situācijas, protams, gadās, bet, ja salīdzina ar citiem servera spēlētājiem, es noteikti neesmu lielākais no sēdētājiem stūros un ar savu sēdēšanu nevienam spēli netraucēju, vienmēr cenšos būt tīmā, kur kaut kas ir jāsargā nevis jāspridzina un ja patrāpos pretī, tad skrienu un šauju. Piepisaties jūs man reāli tikai tāpēc, ka es spēlēju savādāk nekā visi pārējie un daļa te to vienkārši nevar pieņemt. :)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Ezis ir normaals kekss, bet pagaidam uz xmap vai xnextmap laikam butu bezjedzigi ceret :) Nevaretu teikt, ka esmu pret, drizak tapec, ka ir parak daudz personu, kuram tas nepatiktu. Nebutu logiski iedot sho flagu pec visiem interneta kariem.

Atliek vien pagaidit kadu laicinju, kaa arii ir iespeeja vaakt demo, kuros uzskatami ir redzamas nekompetentas ricibas no ANTI deveju puses, varbut taa Ezis vareetu pieraadiit savu taisniibu.

Chill

Edited by Bezbiksis
Link to comment
Share on other sites

Atceros ezi jau labu laiku, kādreiz viss bija ok, brižiem pat kad ieslapji kādu varēja pat ierēkt, kad tas īstenībā nebija vajadzīgs, bet no otras puses kapēc tas ir vajadzīgs? Citam hujova garstavoklis un tu vel ar šitādu huiņu, tad gan nav labi. Bet cik es ieeju pubā, ezis norm kekss vairs manuprāt tādu huiņu netaisa un noteikti negribēs riskēt ar parējām prāvām. Bet par xmapu gan nezinu, tiešām nezinu.. Nezinu vai mani kāds ņems vērā, bet nu iedirsu arī es kautko..

un vispār, nahuj rakstīt aiz katra post? lielajā topikā bija pieminēts ka tā nav kruti darīt :(

Edited by anti jesuz
Link to comment
Share on other sites

Dont`am uz pusi mazaak stundas par ezi un donts peec 21:00 reti kad vispar CS`aa paradaas pedejaa laikaa,bet ezis spelee ljoti biezhi parasti ir vienigais admins!majas lpp to ljoti labi var redzeet,kas regulaari uzturas www.gign.lv

Ja man ir mazak nospeletu stundu! jo GIGN nezheligi lago Un nav interesanti spelet lagadroma! pat arzemju serveros ir labaks ping un nelago! Goodmen tu piekasies pa katru siikumu! ai zabej jus tachu esat draugi! Viss!

Link to comment
Share on other sites

Nē, tev gan te nav draugu, par kuriem tu esi ar visām četrām un tev noteikti nav personīgu antipātiju pret mani un manu spēles stilu. Ej labāk noslayo kādu misijas nepildītāju, kaut kā kopš reizes, kad noslayoji mani neesmu manījis tevi tā darām. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...