Jump to content
GIGN Forum

Xslap Un Xmap Uz Pub


eziic
 Share

Recommended Posts

Tieši tā tas arī izskatās - sākumā bija domāts kā joks, bet es mierīgi varu pamatot kāpēc citi nemāk lietot šo komandu un es mācētu, tāpat devu konkrētu situāciju kur man viņa būtu noderīga. Nu tas tā, nevienam tas tāpat pagaidām neinteresē. Bling bling!

Link to comment
Share on other sites

Neteikšu kuri, bet kapēc jau uzskaitīju vienā no saviem postiem, nezinu gan vai šeit - paši pēc sava prāta maina xnextmap, ja nākamā karte nav kārtējais defaultais dd/inf/nuke/aztec, cancello sabalsotas votes, jo viņiem patīk konkrētajā mapē sēdēt tīmā, kuram ir divkāršs pārsvars par otru un vākt fragus, maina mapi pēc votemap pat tad, kad dd2 vote sabalsota pēc cipariem '12, needed 14' & stuff. Var jau būt, ka kaut ko interesantu aizmirsu.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Xslap var iedot nešauboties, mani gan vairāk uztrauc tā runa par adminiem, kas nemāk izmantot savus flagus :D Reāli - tā ir bijis neatkārtojamas reizes, tikai man nav vēlme vākt demo. Nav vēlme kasīties un kādam ņemt nost flagus, bet, ja es ieeju uzraut divas dienas nedēļā, un admins sāk kruķīt tādas štelles - nu, tad neko. Jādod žagars :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Neteikšu kuri, bet kapēc jau uzskaitīju vienā no saviem postiem, nezinu gan vai šeit - paši pēc sava prāta maina xnextmap, ja nākamā karte nav kārtējais defaultais dd/inf/nuke/aztec, cancello sabalsotas votes, jo viņiem patīk konkrētajā mapē sēdēt tīmā, kuram ir divkāršs pārsvars par otru un vākt fragus, maina mapi pēc votemap pat tad, kad dd2 vote sabalsota pēc cipariem '12, needed 14' & stuff. Var jau būt, ka kaut ko interesantu aizmirsu.

xm, xnextmap un xcvote ir tieši tam domātas komandas, lai admins varētu neklausīties citu viedoklī un likt karti, kuru pats vislabāk vēlas spēlēt. tieši tāpēc šīs komandas ir pieejamas uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmiem cilvēkiem.

Link to comment
Share on other sites

xm, xnextmap un xcvote ir tieši tam domātas komandas, lai admins varētu neklausīties citu viedoklī un likt karti, kuru pats vislabāk vēlas spēlēt. tieši tāpēc šīs komandas ir pieejamas uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmiem cilvēkiem.

Tāpēc man domāt, ka šo topiku mēs varētu slēgt, jo misters eziic neiederas šajā īsajā sarakstā.

Paldies par uzmanibu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...