Jump to content
GIGN Forum

Samsung Phone


b0r1ng
 Share

Recommended Posts

Ir ideja iegādāties skārienjūtīgo Samsungu, jo beidzas līgums ar LMT, un kā jau man tur ir numurs gandrīz 10 gadus būs visādas saldas atlaidītes. Tātad - kuru no dotajiem tālruņiem jūs ieteiktu un galvenais - kāpēc.

http://www.lmt.lv/lat/mcm#/mcm.php?trade_mark=3

PS: Visi "ņem iKlausuli" , "HTC rullē" utml iet pa gabalu. Thank youuuuu!

PPS: Kāds var izskaidrot divos vārdos starpību starp BADA un Android operētājsitēmām?

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Galaxy S.

Bada ne ar ko neizceļās, maz aplikācijas.

Android ar katru dienu paliek populārāks, daudz aplikācijas un uz Galaxy S lido. Šitā truba ir pagaidām labākā nopērkamā no Samsung. Vienīgais mīnuss ir diezgan pasūdīgs korpuss.

Link to comment
Share on other sites

Domas mainās, te nācās padarboties ar abiem... HTC ir labs, nestrīdos... Bet Samsungam tomēr labāks ekrāns man liekas... BTW nezinu kas notiek ar manīm, sagribējās touch-screenu...

Neviens nezin vai iPhone 4g no ASV būs lietojams pie mums?

Link to comment
Share on other sites

Var tikt galā saviem spēkiem. Īzī. iClarified.com ir pamācības. Galvenais, pirms pērc, uzzina baseband versiju.

Verizon ir CDMA tīkls, Latvijā neviens normāls operators viņu tolkam neatbalsta.

Link to comment
Share on other sites

Tie ir mobilo sakaru operatori. Un jā, AT&T ASV tīkls ir dranķīgs. Par Verizonu nezinu.

Boring, to baseband ir tikpat viegli noskaidrot, kā atrast telefona grāmatā kādu numuru :)

Link to comment
Share on other sites

Pec sava izcila pirkuma varu pateikt luk ko. Pec monobloka lietoshanas, nokias ja but precizam - baigiilgi sanak ar momentu "nomest zvanu un parzvanit". Bet fukciju daudveidiba iznes smadzeni. Kas man patik vel ir kamera un kvalitate ekranam. Vardu sakot esmu apmoerinats, vienigais reali tracinoshais miinuss laikam tads ka man pirksti ir pa resnu. vardu sakot -iesaku visiem.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...