Jump to content
GIGN Forum

Tiesiibas Esmu Back


BuLLsh!T
 Share

Recommended Posts

stfu.gifstfu.gifcool2.gif YO MEEEEEEEN KAS ATCERAS MANI RAKSTIIJU LUUGUMU UZ TIESIIBAM PIRMS GADA PLZZZZZZZZZZZ IEDODAT TIESIIIBAS pLZZZZZZZZZZZZZZZZZ ES BUUSHU LABS LUUUUUUUUDZUUUUUUUUUUU NU LUUUDZU MONSTRI REAALIE KEKSI PLZZ IEDODAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NEAPDIRSHAT MANI TAGAT LUUDZU ES NEESMU TIK FORS CIK JUUUS BET GRIBU BUUUT PLZZZZZZZZZZ TIESIIIBAAASSSS!!!!!!!! jus esat realakie keksi nu luudzu Edited by BuLLsh!T
Link to comment
Share on other sites

flashback, taa kas netgames, taa ir cita Bullja kaka, shitas ir 5x apdauziitaaks un stulbaaks, Dievs apzeelojies par sho jaunekli! tas Bullshits bija tas, kas tipa "uber1337jumper", tas kas to muviku par lekaashanu uztaisiija, skripters nelaimiigais smile.gif trakas lietas daraas pasaulee...

P.S. The 69 Eyes - Lost Boys

Link to comment
Share on other sites

nu es jau arii domaaju to sakumu, tur nuke, kad vinsh tos 50 lecienus bez apstaajas tur uztaisa (nu labi 50 nebija, tas taa, lai iespaidiigaak izklausiitos) :)vinsh pats pateica, ka sakumaa izmantoja skriptu, ta kaa, pielauju domu, ka sakumaa vinsh izmantoja skriptu smile.gif

P.S. s3ak^ kaa tu zini, ka neizmantoja, tu vina mazais braalis?

Link to comment
Share on other sites

nu es jau arii domaaju to sakumu, tur nuke, kad vinsh tos 50 lecienus bez apstaajas tur uztaisa (nu labi 50 nebija, tas taa, lai iespaidiigaak izklausiitos) :)vinsh pats pateica, ka sakumaa izmantoja skriptu, ta kaa, pielauju domu, ka sakumaa vinsh izmantoja skriptu smile.gif

P.S. s3ak^ kaa tu zini, ka neizmantoja, tu vina mazais braalis?

es varu visu to pashu (man liekas kaadas 2 lietas nevareeju ( train mapee tos bhop)) tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...