Jump to content
GIGN Forum

Jauna Māja


laucinieks
 Share

Recommended Posts

Tātad rudenī pārceļos uz citu dzīves vietu. Ir problēma sekojoša - Apkārt nav ievilktas telefonlīnijas un ir problēma ar internetu. Kādi ir vislabākie interneti un visātrākie interneti, kas būtu man tur pieejami, neievelkot telefonlīniju. Ar konkrētiem piemēriem, vēlētos redzēt.

+ Paņēmu uz testu LMT internetu, 3G 4 strīpiņas no 5ām bet ātrums speedtest.net - download 1.41 mbps upload 0.35 mbps. Ping - 200 ms. Ar kabeli, šajā mājā uz tā paša datora, ātrums download - 5 mbps upload - 0,5 mbps.

Ir vajadzīgs internets bez ierobežotiem GB + lai nebūtu mēneša maksa lielāka par 16 ls + varētu arī uzspēlēt kādas spēles (WoW, WC3(Garena) u.c.).

Paldies jau iepriekš,

Laucinieks.

Link to comment
Share on other sites

Kas nav pieejams, ņem Triatelu, un plus nopērc vēl antenas pastiprinātāju un būs tev vis internets! Un gaidi, kādu gadu un Triatels laidīs vaļā vēl ātrāku internetu, pat CS varu spēlēt online!

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Privātmāja vai daudzdzīvokļu māja? Ja daudzdzīvokļu, tad cik stāvi? :) Un Triatel silti neiesaku, jo nezinu, kā ir Iecavā, taču tuvāk pierobežai cilvēki pat ņēma LMT mobilo internetu, lai būtu kaut kas labāks.. Kaut arī tas ir galīgi garām.

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Nu un kas lai ir tas ierobežojums. Tu tos 15 GB pa mēnesi nemaz nevarēsi izstērēt, saproti, tu varu kruglasutačna sēdēt. 15Ls 15Gb.

Paga, un ja viņš kačās no outlawa O.C. 1-4 sezonu, kas sver 32 GB, tad viņš netiks pat pusē, kur nu vel sērfot netā, etc.?

Šito nekad neesmu sapratis :D

Link to comment
Share on other sites

Nu un kas lai ir tas ierobežojums. Tu tos 15 GB pa mēnesi nemaz nevarēsi izstērēt, saproti, tu varu kruglasutačna sēdēt. 15Ls 15Gb.

man 15GB stabili pa dienu aiziet, tāpēc tie limitētie interneti der tikai weba brovzošanai.

Link to comment
Share on other sites

nav tik traki. Man ir lmt draņķis ar limitētiem 10gb. Browsošanā grūti iztērēt(vismaz man). Ik pa 3 dienām varu pat ieiet cs`ā uz 1/2 h. :D par torrentiem un citiem šitiem gan jāaizmirst.

Edited by PINHEAD
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...