Jump to content
GIGN Forum

[Unbanned] Banned By Lmz


shEf
 Share

Recommended Posts

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 78368

| ADMINS: lmz

| NOBANOTAIS NIKS: shEf

| NOBANOTAA IP: 81.198.248.184

| IEMESLS: lightgamma

| UZLIKTS: 27.02.2011 23:11

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/78368

Info string length exceeded

+-------------------------------------------------------------------

Не буду ни на кого наезжать, так как это бессмысленно, просто хочу объяснений со стороны lmz.

Вот вам еще наглядный материал, если уж на ASUS`е можно использовать lightgamma то уж извините...

Link to comment
Share on other sites

Noteikumos tāds punkts nav atrunāts. Pieņemu, ka viņš nav vienīgais, kas ar tādu fīču spēlē. Es gan uzzināju par viņu tikai šodien, kad te sākās par to runa, bet noteikti spēlētu arī pats, ja būtu zinājis iepriekš. Un ej nu izkontrolē kurš spēlē ar un kurš bez. :)

Link to comment
Share on other sites

nav jau itkā godīgi pret citiem spēlētājiem ka tev tas gaišums uzlikts .. pašam tā neliekas?

:meele:

Хмм, дай попытаюсь тебе объяснить.

Возьмем к примеру мапу fy_iceworld и ну допустим всем нравится прицел белого цвета "250 250 250", но дело в том, что в этой мапе его практически не видно, и вот один умник взял и поставил себе зеленый прицел "50 250 50"

Я к чему это все?! Ведь это тоже преимущество над другими верно? Я же не виноват, что не все в состояние додуматься поставить себе lightgammu в мапе где она нужна ибо train

З.Ы. Надеюсь суть моей мысли вы поняли

З.Ы.Ы. считаю бан не обоснован

Link to comment
Share on other sites

Так значит ты теперь у всех будешь спрашивать мол "А ты играешь с lightgammой?" тебе ответят "ДА!!!" Ну тогда держи бан. Бред сивой кобылы лунной ночью...

Тем более у вас в правилах ничего подобного не написано, или ты из тех кто сам диктует правила??

В целом везде надо искать плюсы, и сейчас решится, пополнятся правила вашего сервера или нет.

Ладно.. в очередной раз ждем вышестоящую администрацию

Link to comment
Share on other sites

shef ti goniw ili prekalivaewsja? mozet podkusil 4ego? vo pervih ja u tebja ne 4ego ne sprawival,ti sam oral na vesj server 4to u tebja lightgamma1 i mne ewe voprosi zadaval,sam vinovat!

P.S idi vispisj, na demo vsjo budet vidno kak ti sam oral pro gammu.

Link to comment
Share on other sites

beidzat stumdīt te sūdu no viena uz otru galu.

Papildprogramma paliek papildprogramma. Nevar taču tagad uzskaitīt visas noteikumos.

Ммм, наверное ты не в курсе дел, но lightgamma, это не программа, это некая команда в конфиге, которую можно прописать в консоле.

Link to comment
Share on other sites

Ko ko? Varbūt par 16 bitiem arī banu liksim? Ja tā nav programma, tad bans ir aplams, bet tikai tik tālu, līdz čalis pats teica, lai šim liekot.

EDIT : Kādā sakarā paceļ augstāk, visiem ir tāda iespēja.

Vajadzētu atstāt uz pāris dienām par bana prasīšanu, mācībai.

EDIT2: es neierubos, krista, kur tas nav atļauts?

Edited by Fake^
Link to comment
Share on other sites

Ммм, наверное ты не в курсе дел, но lightgamma, это не программа, это некая команда в конфиге, которую можно прописать в консоле.

Nu labi tā nav programma, bet fīča, kas Tevi paceļ augstāk par pārējiem mirstīgajiem spēlētājiem.

Varu tikai izteikt to, ka permanents man liekas šeit ir mazliet pa šerpu.

Link to comment
Share on other sites

bet vienalga cik var noprast tad NAV atļauts

nu jā jauzliek kaut ko mazāku

EDIT : nu bet Fake, tad jau visi saliek viņu un tik spēlē, es kad arī senāk gribēju ar viņu spēlēt tad man ar pateica ka nedrīkstot.

un viņu īstenībā var izkontrolēt jo var pateikt pēc tā kā iet tajās tumšajās vietās .

un es vairs pa to wh galīg necepjos. tagad ir cita diena un cita tēma

Edited by krist@
Link to comment
Share on other sites

Bans ir pilnīgā beztēmā un neviens viņu neprasīja, lmz pats piepiselējās un sasolīja banu. Principā šis džeks nevienam nepatīk, jo šauj 3x labāk par defaulto ikdienas spēlētāju, tur arī visa problēma. Krist@, piemēram, joprojām cepās, ka viņam esot wh. Saņemamies, nekad nav likti un arī šobrīd neliek par šādām lietām ne perm banus, ne banus uz kaut kādām stundām/dienām, tas nav nopietni, kaut vai tikai tāpēc, ka to nevar izkontrolēt. Nu un, ka viņš teica, ka viņam šī fīča ir sarakstīta? Varbūt meloja? Tad jau visus, kuri čatā ieraksta [bADBOYv5.20] un uzskata to par šausmīgi smieklīgu joku arī bez skatīšanās banojam perm, jo viņš tak teica, ka viņam čīti? C'mon.

Link to comment
Share on other sites

Bans ir pilnīgā beztēmā un neviens viņu neprasīja, lmz pats piepiselējās un sasolīja banu. Principā šis džeks nevienam nepatīk, jo šauj 3x labāk par defaulto ikdienas spēlētāju, tur arī visa problēma. Krist@, piemēram, joprojām cepās, ka viņam esot wh. Saņemamies, nekad nav likti un arī šobrīd neliek par šādām lietām ne perm banus, ne banus uz kaut kādām stundām/dienām, tas nav nopietni, kaut vai tikai tāpēc, ka to nevar izkontrolēt. Nu un, ka viņš teica, ka viņam šī fīča ir sarakstīta? Varbūt meloja? Tad jau visus, kuri čatā ieraksta [bADBOYv5.20] un uzskata to par šausmīgi smieklīgu joku arī bez skatīšanās banojam perm, jo viņš tak teica, ka viņam čīti? C'mon.

Bet tādi admini ir starp mums xD xD

Ja dzekam ir kaut kaada lightgamma,tad vinsh ir zinoshs un noteikti vinjam vel tur kaut kas ir! Perm bans te nav pelniits,bet cik ilgs ne man to spriest!

Link to comment
Share on other sites

eziic ,ti posmotri demo potom vinasi kakieto citati tut.Besete ne posmotrev demo 4to on pisal i kak vsjo proishodilo,ewe pitaetesj tut 4to to kamu to objasnitj ili navezatj. ezic ti govariw a esli on sovral i budut vse tak govaritj tipo neljzja banitj,da ja ponemaju ,no zavjol etu temu on sam i ja boljwe 4em uveren 4to on igral s lightgamma1,i eziic tak davaj ne kavo ne budem banitj esli tebja kto to pawljot na......... i dobavit ewe 4to ti tam takoj rassekoj necenzurnoj leksikoj ,tak ti ego ne banj eto vetj on tak prosto skozal, ezic idi vispisj i dumaj 4to piwew..+ da sfeh emu estj skill nu on igraet s navarotami ++ .witaju ban dolzen ostatsja perm, 4tob bilo v premer drugim.

P.S. ne magu ponjatj shef estj skill zachem tebe vse eti ++....

Link to comment
Share on other sites

Блин, если честно то я в шоке... ну правильно тебя винить то нельзя, ведь ты автор бана.

Ты сам логически подумай, что мне с этой lightgamm`ы? Вот просто скажи, мне интересно твоё мнение, у всех одинаковые контрасты стоят в игре? У всех одинаковые мониторы? У всех одинаковая яркость стоит?

Так давай за это тоже банить а? Лайтгамма это все-го лишь освещение - то есть ярче стало видно, и за это перм? Да я вообще не понимаю как за такое можно бан поставить... видимо я вам сильно надоел :)

З.Ы. Миру мир!

Link to comment
Share on other sites

lmz, nu kāpēc tu tagad sāc fleimot? Ko man tajā demo vajadzētu saskatīt? Tu visu jau pateici tepat topikā un galvenās lapas čatboxā - pats iesāki kašķi, piedraudēji ar banu par, būsim godīgi, neko un beigu beigās arī uzliki. Un jā, ja mani aizsūta uz poda, es parasti sākumā ierakstu čatā 'kuš' vai uzrakstu kaut ko interesantu pretī un tikai pēc atkārtotas un vēl rupjākas darbības seko bans uz 5-60 minūtēm, lai gan te jau pēdējā laikā pieņemts par 'ej nahuj' banot uz nedēļu. Ir vērts padomāt kuram no mums vajadzētu aiziet pagulēt un padomāt ko rakstam, galu galā der atcerēties, ka tā ir tikai spēle, jūtu, ka kādam ar to ir patiešām pamatīgas problēmas.

Pēdējais shEf posts ir tieši naglai uz galvas. Kāds no augšas beidzot varētu te ielūkoties un atrisināt situāciju, jo vai nu es kaut ko nesaprotu, vai liela daļa citu cilvēku nesaprot par ko šeit būtu/nebūtu jābano.

Link to comment
Share on other sites

offtopics - vispār lmz pēdējā laikā baigi skarbais palicis - 5d spēlējām tuscan - gāja 3.raunds (beidzot ct bija sakrājuši emkai naudu), nošāva visus t un 1 sāka defjūzot c4, pārējie (es un vēl 2) muka prom, c4 uzsprāga un lmz mūs slay. nu ok - visa sakrātā nauda vējā. bet tajā pašā laikā lmz atļaujas žurkot līdz pēdējam un nepildīt misiju - spilgts piemērs bija vakar trainā, kad viņš bija t un nemaz necentās likt c4, lai gan bija pēdējais terorrs.

un par šo konkrēto gadījumu, tad, manuprāt, nekāds bans nav jāliek, jo nav jau jēgas no pāris stundu/dienu bana, ja nāk atpakaļ un turpina ar to pašu spēlēt. tad jau labāk lai pasaka, ka nevar un pie next bano.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...