Jump to content
GIGN Forum

Cereza


spaikijs
 Share

Recommended Posts

Tātad..

Nāku šeit jo cik manu,cerezai, pēdējā laikā, patīk lietot daudz vīnu un prot parādīt, cik nesmuki prot runāt un izturēties pret tiem kas viņai nav tie "mīļākie" spēlētāji iekš css. Jo viņa taču ir tik sasodīti "forša", kā viņa pati to visu laiku uzsver, un uz viņu neattiecas gag/silance un tml. Jo ja kāds no adminiem pat uzdrīkstētos kko darīt, viņa vienmēr būs pārākais admins un nekaunēsies ar to padižoties. Kā piemērs mapu maiņa. Sākas kāda mape kuru viņa tik ļoti nezin, un tpc izdomā uzlikt voti, un kad kāds no adminiem uzliek cancel vote, viņa aizvilstas un draud ka noņems acc.

Viss protams ir baigi forši, ja nu vienīgi neskaita, ka adminam ir jārāda piemērs, nevis jādara viss pretējais un jābūt, šajā gadījumā kā "cimperlīgam skuķim" kurai, tik pamēģināt paspēlēt pret viņas vārdiem. Tu momentāli kļūsti par slikto.

Vēlos lai kāds izsaka vismaz lielu Fuj, lai viņa saprot savu amatu un zin mēru!!

Edited by spaikijs
Link to comment
Share on other sites

Es vairs nezinu, smieties vai raudāt par visām šīm pēdējā laika sūdzībām. :unsure:

Agreed.

Spaikij - tas viss ir taapeec, jo Tu nedabuuji to acc? Nepaardziivo, arii bez manis nedabuutu. Un Tu esi peedeejaa persona, kam buutu jaasuudzas par attieksmi.

Link to comment
Share on other sites

Un tu.. cilvēks atnāk ar sūdzību, bet tu paņirgājies par viņu.. !!

Kā piemērs nice24. Sūdzība bija nožēlojama, bet neesmu redzējis kādu noteikumu kurš tev ļautu te par viņu publiski ņirgāties. !

Spaikij labāk nesāc šitos tekstus bīdīt, jo mēslu vilnis pārklās tavu galvu drizumā savādāk...

Link to comment
Share on other sites

Jo ja kāds no adminiem pat uzdrīkstētos kko darīt, viņa vienmēr būs pārākais admins un nekaunēsies ar to padižoties. Kā piemērs mapu maiņa. Sākas kāda mape kuru viņa tik ļoti nezin, un tpc izdomā uzlikt voti, un kad kāds no adminiem uzliek cancel vote, viņa aizvilstas un draud ka noņems acc.

Un es neuzliku map mainju, es uzliku voti ar jautaajumu, vai ir nepiecieshams nomainiit esoshos mapi (ar komandu sm_vote, ar ko dazhi admini ir paziistami), njemot veeraa, ka nebiju vieniigaa serverii, kam esoshaa karte nepatika ^_^

UPD: Kaa jau Kristapam soliiju,apsolu arii Tev - macho mani nopeers par manu drausmiigo uzvediibu jau shovakar.

Link to comment
Share on other sites

Agreed.

Spaikij - tas viss ir taapeec, jo Tu nedabuuji to acc? Nepaardziivo, arii bez manis nedabuutu. Un Tu esi peedeejaa persona, kam buutu jaasuudzas par attieksmi.

nu ārprāc. Kāds sakars par manu acc tgd?? Es tev jau iekš skype pateicu ka principa pēc uzraxtīju pieteikumu, vnk lai redzētu ko kurš uzraxtīs. Zināju ka nakedam nepatīku un nemaz necerēju uz neko. ;)

BEt runa tgd iet par tevi.. Kāds sakars mani jaukt iekšā, ja tev butu jāskaidro savas darbības.

Link to comment
Share on other sites

Un tu.. cilvēks atnāk ar sūdzību, bet tu paņirgājies par viņu.. !!

Kā piemērs nice24. Sūdzība bija nožēlojama, bet neesmu redzējis kādu noteikumu kurš tev ļautu te par viņu publiski ņirgāties. !

Izdomāju, smiešos. :muuuahaha:

P.S. Es arī neesmu redzējis noteikumu, kas man aizliegtu ņirgāties par tizlām sūdzībām.

Link to comment
Share on other sites

vecīt, mani nerūp tas ko jūs domājat par cilvēkiem, iekš savas mazās grupiņas. Es vnk domāju uz priekšu un ZINU ko cilvēki domā par jums. ! !

Es ceru, ka Tu saproti, ka slikti par mani domaa Tu, jo nedabuuji ACC un Niknais, kuram apgraiziiju "kraanu"? :( Lai neraud, peec 2 nedeeljaam dabuus savas tiesiibas atpakalj.

Link to comment
Share on other sites

Es ceru, ka Tu saproti, ka slikti par mani domaa Tu, jo nedabuuji ACC un Niknais, kuram apgraiziiju "kraanu"? :( Lai neraud, peec 2 nedeeljaam dabuus savas tiesiibas atpakalj.

Tu esi vnk nožēlojama, visu laiku paceļot to ka nedabūju acc. Pietam tu tiko atbildēji uz to kpc es raxtīju sūdzību.. Tu apgraizīji nikno, jo TU nespēj paciest ka niknais traucē tev darīt serverī to ko TU gribi !

Link to comment
Share on other sites

Tu esi vnk nožēlojama, visu laiku paceļot to ka nedabūju acc. Pietam tu tiko atbildēji uz to kpc es raxtīju sūdzību.. Tu apgraizīji nikno, jo TU nespēj paciest ka niknais traucē tev darīt serverī to ko TU gribi !

Nee, es nespeeju paciest to, ka vinjsh atljaujas kancelot voti, ko ir uzlika AUGSTAAK staavosha persona, domaaju, ka arii Nak3d to nepieljautu, ja taa tiktu izdariits ar vinju.

Un nozheelojams esi Tu, viss ir saistiits ar Tavu acc, pirms tam serverii mani saukaa par "zakjiiti" utml, bet kopsh bullis dabuuja acc es esmu palikusi par ljauno :D Zheel, ka Tev kaut kas taads liek mainiit domas :sparta:

Nak3d - domaaju, ka sho topiku ir jaasleedz ciet :)

Spaikij - iesaku Tev nespeeleet, kameer esmu serverii.

Link to comment
Share on other sites

Nee, es nespeeju paciest to, ka vinjsh atljaujas kancelot voti, ko ir uzlika AUGSTAAK staavosha persona, domaaju, ka arii Nak3d to nepieljautu, ja taa tiktu izdariits ar vinju.

Un nozheelojams esi Tu, viss ir saistiits ar Tavu acc, pirms tam serverii mani saukaa par "zakjiiti" utml, bet kopsh bullis dabuuja acc es esmu palikusi par ljauno :D Zheel, ka Tev kaut kas taads liek mainiit domas :sparta:

Es neesmu neko teicis tev labu iekš servera jo es esmu sastrādājis lielas problēmas reālajā dzīvē + monitors ir čupā un sēžu pie portatīvā. Kā tu vari spriest par manu attieksmi ja iekš css neesmu bijis ilgāk kā 5 h pēc acc pieteikuma.. neesmi manījusi to ka es reāli nemaz neesmu bijis serverī pēdējās dienas?

Link to comment
Share on other sites

Un tu.. cilvēks atnāk ar sūdzību, bet tu paņirgājies par viņu.. !!

Kā piemērs nice24. Sūdzība bija nožēlojama, bet neesmu redzējis kādu noteikumu kurš tev ļautu te par viņu publiski ņirgāties. !

Ljauj man Tev kko iekopeet, divkosi:

[0:11:14] Spaikiņš..!: fak fails kristap :P

[0:11:28] NICELv|Kristaps: čo tu gribi jno manis?

[0:11:43] Spaikiņš..!: gignaaw

[0:11:53] Spaikiņš..!: nozheelojama suudziiba

[0:12:09] NICELv|Kristaps: Nelasi ja nepatīk un atpisies

[0:12:46] Antons: D:

[0:13:06] Spaikiņš..!: Kristap. Tu esi nozheelojams

[0:13:37] NICELv|Kristaps: nop tu esi nožēlojams

[0:13:47] NICELv|Kristaps: jūtu līdz čali

[0:14:01] Spaikiņš..!: bet protams... tava mazaja sapnju pasauliite

[0:14:14] Antons: :D

[0:14:23] NICELv|Kristaps: kuru visi sauc par dzīvi

[0:14:47] NICELv|Kristaps: ojoj ka drukā :D

[0:14:50] Spaikiņš..!: Tu runā par visiem - tiem kas dziivo uz tevis?? tie mazie kustoniishi? Tad es piekritu. ;)

[0:15:12] NICELv|Kristaps: tak atpisies tu kostonīt

[0:15:45] Spaikiņš..!: ārprāc :D tu tiešām esi TIK nozhelojams?

[0:16:01] NICELv|Kristaps: kā tu?

[0:16:03] NICELv|Kristaps: nop

[0:16:44] Spaikiņš..!: Nē. ;P)

NICELv|Kristaps

Skjiet, ka Tev pasham par Kristapinju patika pasmieties :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...