Jump to content
GIGN Forum

Par Iekļūšanu Kompī!


Jurko
 Share

Recommended Posts

Mani interesē vai ir iespēja apskatīties vai kāds nav līdis kompī pēdējo dienu laikā!

Nu tipa tā kā man Win XP Firewalls ir izslēgts un arī passwords bija noņemts + arī antivīruss izrubīts, tad tas nebija grūti izdarāms!

Nu vot!

Man interesē vai ir iespēja apskatīties vai kāds no cita kompja nav mēģinājis līst manā! Lūdzu paskaidrojiet!

Link to comment
Share on other sites

Nedaudz OFF TOPIck, bet par teemu "Dzeks iekluva manaa kompii"

NU viss bija taa>> Man jau kaadu meenesi bija inets un visu to laiku es speeleeju cs biggrin.gif BET AR TO MAN NEBIJA GANA, es gribeeju pats savu serveri, ta kaa tajaa laika es nezinaaju kas ir gign forum <zinaaju ka ir taads gign serveriss, bet par forumu nebiju neko dzirdeejis sad.gif Taadel neemu paliiga mIRC

Rakstiju visos chanos lai paliidz man uztaisiit pasam savu serveri. Un tad peec daudzaam sarunaam ar visaadiem **** kas pashi savaa galvaa bija iedomaajushies, ka vini ir pro cs serveru taisiishanaa. Bet tad uzraadaas viens tipinsh <izklausijaas, ka dzeks kko saprot no shitiem visiem serveriem> nu tip vinsh man tagad paliidzees <es jau protams ar mieru, jo ma tak baigi gribaas biggrin.gif> nu tad dzeks man iedod kkadu progu un saka install shito. Es protams paneem un install. tad dzeks nozuda uz kaadu 1h <nu lab mosk dzekam dirst savajadzeejass... aizkaveejies nu vai kkaadas citas probleemas> Paiet kaads briidis un man apniik gaidiit, es eju uz citu iztabu skatiities TV. Peec kaada briizha naku skatos BLE KURSORS tik sluukaa pa ekraanu <kko vinsh tur skatijaas parametrus vai kko tamliidziigu.. neiedzilinaajos> Nu protams es kaa noobs kuram tiko piesleegts inet normaali paarmizu. Nu es savaa izmiiizumaa kompi off un pagaidu kaadas 10 min tad eju pa jaunu kompii un atkal dzeks sluukaa pa manu deskop unsure.gif nu ko es atkal pc restart. Peec briizha iesleedzu kompi NU UN KO ES TUR REDZU DZEKS atveeris WORDU un ble tik drukaa lai es beidzot vinam trauceet serveri taisiit. <es nahuj liidz tam briidim nebiju pamanijis ka toolbara labajaa pusiitee staav kkaada HZ kaada prog es to close. Tad naakoshajaa riitaa es eju mirc <protams vairs paliidziibu neprasu> a tur tas dzeks man pa LOHU saukaa!! Es tak arii saaku dirst uz vinu HACKERS JOBANAIS KAUT TU NOS##AAGTU. tad peec kaadas nedeelas satieku vienu pazinu un atstaastu vinam sho notikumu. <izraadas ka dzeks tur kkaadu serveri man uzinstaleejis un lai man nebuutu nekas caur mirc jaastaasta dzeks tur visu uzreiz sataisiis kaa vajag> Tad nedaudz ablomijos <kaa jau katrs noobs> un dziivoju taalaak biggrin.gif

P.s vareeja jau gadiities visaadi pilna pasaule visaadu pidaru kas shitaa ieiet tavaa kompii un visu DELETE, bet protams ir arii pilna pasaule kaa es kuri pielauj shitaadas debiilas kluudas smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

Mjaa, interesanti buutu uzzinaat, vai kaads h4x0rz nav lozhnjaajis pa tavu PC smile.gif

Aa jaa un streeta gadiijums spaarda, nemaz nezinaaju, ka taa var, ja tu uzzinaatu kaa to progu sauc, iesmeereetu draugiem un lozhnjaatu pa vinju kompjiem XD.gif

Edited by flashback
Link to comment
Share on other sites

Street es arī atceros vienu reizi kad man bija šitā!

Sēdēju apmēram 8totajā klasē, gadus 6 atpakaļ RV1G datorklasē.

Protams, čats, liela mute, diršos ar vienu džeku par baigo strelku pie akmens tilta, nu neko!

Džeks sāk borēt ka vinjsh esot Latnet vai kāda tur šita baigais admins utt.

Es protams šim krauju virsū lai beidz dirst un nāk uz strelku 4.gif

Tātad.

Šis man saka: pag, drusk!

Paiet apmērm minūte un attaisās CD-ROMs (ar tādu tipisku old school CD-ROM troksni, ka es bišku salecos- nu nomīzu no tā, ka klusumā pēkšņi iznāk CD ārā smile.gif )

Nu lūk!

Tad viņš man prasa: Nu, CD attaisījās? Es saku, ka jā!

Viņš saka, ka tagad būs restarts PC un ja es pēc tam kaut ko dirsīšot, tad norubīšot RV1G netu!

Protams, restartēja man kompi! Es iegāju vēlreiz čatā, sāku viņam dirst, ka lai tik pamēģina atrubīt net RV1G, tad viņam Centners (aka Brasla) parādīs vellu!

Nu lūk!

Tā arī džeks neatrubīja (nomīza no Braslas 4.gif )! Bet nu tas CD-ROM prikols bija iespaidīgs! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...