Jump to content
GIGN Forum

1200 Paundi Uz Rokas


enfuego777
 Share

Recommended Posts

Karoč lieta tāda šonedēļ jāizlemj vai braukt uz Londonu strādāt un pamest ņišos pāķus, 1200 paundi uz rokas, darbs bez nodokljiem, jāstrādā katru dienu pa 11 stundām dienā, īre 300 mēnesī, paikā 200 paundi. darbs automazgātuvē, kā čoms apgalvoja, un kā jau es arī zināju, ka jāstrādā būs ātri, galvenais ir ātrums!

P.S Kāds brauc ar mašīnu uz Londonu, varbūt var paķert pa ceļam, jo lidmašīnās vairs nevaru iekāpt, it īpaši pēc 'pēdējām gaisa bedrēm!

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kā reiz man draugs aizbrauca tūr strādāt (UK, kkādā automazgātuvē), šancē no 8 rītā līdz 6 vakarā, protams, bez pārtraukumiem. Dienā sanāk it kā kkādi 30 poundi, bet nedēļas beigās tiek uzmesti pāris poundi pa virsu. Lai nu kā, viņš tūr ir nepilnas 3 nedēļas, bet jau dabūja augoni (furunukli, ept!).

Un tagad padomā pats, vai spēsi pavilkt tādu slodi ;)

Link to comment
Share on other sites

Kā reiz man draugs aizbrauca tūr strādāt (UK, kkādā automazgātuvē), šancē no 8 rītā līdz 6 vakarā, protams, bez pārtraukumiem. Dienā sanāk it kā kkādi 30 poundi, bet nedēļas beigās tiek uzmesti pāris poundi pa virsu. Lai nu kā, viņš tūr ir nepilnas 3 nedēļas, bet jau dabūja augoni (furunukli, ept!).

Un tagad padomā pats, vai spēsi pavilkt tādu slodi ;)

Jaa jaa,taagad visiem tik taa metiisies FURUNKULJI,kas stradaas auto mazgatuvees! BEt nu nez nez,shadam variantam piekristu ja butu bezizeja un paaris nedeljas neko vairak pa salat lapaam nebutu eedis!

Link to comment
Share on other sites

Kā reiz man draugs aizbrauca tūr strādāt (UK, kkādā automazgātuvē), šancē no 8 rītā līdz 6 vakarā, protams, bez pārtraukumiem. Dienā sanāk it kā kkādi 30 poundi, bet nedēļas beigās tiek uzmesti pāris poundi pa virsu. Lai nu kā, viņš tūr ir nepilnas 3 nedēļas, bet jau dabūja augoni (furunukli, ept!).

Un tagad padomā pats, vai spēsi pavilkt tādu slodi ;)

LOL, tad tas tavs draugs ir idiots! Tas nav likumiigi straadaat 10h bez paartraukumiem un lol £30 diena :) Man atkal liekas, ka vinjsh tev pateica, ka "gruuti straadaat, sanaak ap kaadiem £300 nedeeljaa, ja straadaa pa 8h. Tikai tagad gariigais sadirsts, jo uzmetusies pumpa uz sejas"! Un tu dzirdeeji taa kaa tu te uzrakstiiji. :)

Link to comment
Share on other sites

nu mans 4oms neoficiāli strādā un pelna 65 paundi dienā, a es pelnīšu sākumā mazāk. Bet es te tā paštukoju, 11h strādāt, un 10 minūtes tikai breiks, ātri parīt, uzspēt vēl padirst. Ja vienu dienu vismaz nedēļā sarunāšu brīvu tad braukšu, bet 11h tā domāju tik pat labi es te LV varu atrast otru darbu un pelnīt top pašu sanāk tā! Nu itkā turberkloze metoties strādājot mitrās vietās!

Link to comment
Share on other sites

200poundi vai paeedisi,nu shaubiigi!

tad nav brīnums, ka tev problēmas ar lieko svaru. man Anglijā paikai aizgāja ap 80 paundiem mēnesī.

p.s. neiesaku Anglijā censties nelegāli strādāt, tur nav tāda laža kā Latvijā, tur par tādu sūdu tevi pamatīgi drāzīs.

Link to comment
Share on other sites

ehh, vēlviens laimes meklētājs :) nu nav tur laime, paŗēkini pats 11h strādājot dienā pa tur ~700ls. Latvijā vari tiešām atrast darbu mežā un pahāt 11h dienā, sanāks vairāk par 700ls..

P.S. Jā, ļoti pareizi braukt uz UK lielipilsētām darbu meklēt :) GL & HF

edīts: btw, jums nav tā, ka visur ir labi, kur neesat jūs? ( man patīk ka cilvēki atbrauc un stāsta tādas lietas )

Link to comment
Share on other sites

Īre tieši Londonā ir diezgan dārga.

Čoms īrē privātmājā garāžu pa 350 pundiem mēnesī. Bet garāžā ir viss, kas vajadzīgs. Savas ieejas durvis, savs ledusskapis, gulta, plītiņa, tualete un duša...

Savukārt dzīvokļi, istabas sākas normali no 450

Link to comment
Share on other sites

Tocna! Blja! Ka es neiedomajos!

Nahuj man dzivot dzivokli? Es tacu varu iret garazhu! Tas ir nah viss kas ir vajadzigs!

Nu bljaa.. un vispar vel var nopirkt Fords Scorpion bez motora (jo motors nav vajadzigs) un iestumt garazha un dzivot MASHIINAAA!

Un iedomajies, iedomajies! Tad, ja no garazhas met ara (kas, protams, nav iespejams, jo garazha var skvotot), tad es savu skorpionu varu ar visu savu maju aizstumt uz citu garazhu!

Galvenais, ka ediens ari ir pa velti - vajag tikai aizet uz tuvejo wallmart un no rita miskastes atrast edienu!

VECHI! Ja Jums nav garazha, ja Jums nav Scorpio - JUS vispar nedzivojat!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

ehh, vēlviens laimes meklētājs :) nu nav tur laime, paŗēkini pats 11h strādājot dienā pa tur ~700ls. Latvijā vari tiešām atrast darbu mežā un pahāt 11h dienā, sanāks vairāk par 700ls..

P.S. Jā, ļoti pareizi braukt uz UK lielipilsētām darbu meklēt :) GL & HF

1200p tagad ir tieshi 1kls.

bet ja, Tev es ieteiktu braukt.

Link to comment
Share on other sites

Strādāju 7,5 h mainjaa. naktsmainjas. 8paundi stunda, viss legali . ar lielo nodokli, jo nav vel NIM nokārtots nedēļā ap 250. Nezinu kas tas par sūdīgu darbu tev.

man sākumā arī bija lielais nodoklis, bet kad nokārtoju to sūdu, atmaksāja visu samaksāto nodokli un no tā brīža vairs nodokli vispār nevilka. :D

Link to comment
Share on other sites

Karoč lieta tāda šonedēļ jāizlemj vai braukt uz Londonu strādāt un pamest ņišos pāķus, 1200 paundi uz rokas, darbs bez nodokljiem, jāstrādā katru dienu pa 11 stundām dienā, īre 300 mēnesī, paikā 200 paundi. darbs automazgātuvē, kā čoms apgalvoja, un kā jau es arī zināju, ka jāstrādā būs ātri, galvenais ir ātrums!

P.S Kāds brauc ar mašīnu uz Londonu, varbūt var paķert pa ceļam, jo lidmašīnās vairs nevaru iekāpt, it īpaši pēc 'pēdējām gaisa bedrēm!

Draugs bija aizbraucis uz UK automazgātuvē mo4īja. Rokas sabeigsi , nemaksā tur tik daudz. Nav jēga karo4.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...