Jump to content
GIGN Forum

vo1ce^


vo1ce^
 Share

Recommended Posts

Sveiki es esmu iegriezies sakaraa ar to, ka veleetos tieiisbas, vispirms es sevi iepaziistinasu mani sauc Edgars uzvards nav noziimigs wink.gif ,personas kods laikam ka ari nav noziimiigs, dzimsanas gads 4.12.1988

cs es speleeju diezgan biezu un gign serverii paaugtinu skillus, man pasam pc nav bet eju uz lubu kur pavadu vairaak neka 6 h speleejot counter-strike.

Admin tiesiibas man vajadziigas, lai vareetu noveeerst TK un varetu kikot vai banot cilveekus, kas lamaajas vai uzvedas nepiedieniigi rolleyes.gif varetu dazreiz uzlikt kadu norm mapu ja cilveeekiem nepatiik ta kas iet, ka arii vareetu palidzzet cilveekiem speleet drosaak un pec noteikumiem, kas ir loti butiski wink.gif

P.S gaidu jusu atbilde tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

jaa tu dotu, bet tev nav pelmenji ! smile.gif komooon. Nu peec manaam domaam vo1ce ir norm players un norm dzheks. no manas puses REC. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Aaa, tu rekaa, paraadiijies veel viens rekomendeetaajs. Nu ja. Laikam es paarskatiijos, un tu pilniigi noteikti neesi tas pats kimuks, kursh pats veel vakar ir uzrakstiijis piteikumu uz tiesiibaam?

P.S. Laikam shito pashu triku tu piekop arii 4tus? Pieregistreejies forumaa un meties REC`ot visus peec kaartas?

Link to comment
Share on other sites

a es vinjam neekaa nedoshu, la vinjsh no saakuma iedo man wink.gif

man tev ir tikai viens jautaajums - a tu baardu skuj ? ja neee tad tiesiibas tev nevar dot laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...