Jump to content
GIGN Forum

24/7 Serveris


Recommended Posts

Sveiki

Man ir tāda lieta,es uztaisīju beidzot hostinga mašīnu un gribu palaist savu serveri, cs 1.6!

Bet kad attaisu hlds.exe uzspiežu Start Server, viss iet, bet neviens netiek iekšā serverī!

Kas pa prob, citi saka kad IP vainīgs, bet es reāli smējos par to!

Man nav rūteris, man ir kabelis, bet varu arī pārlikt uz rūteri!

Man ir Windows7

IP Adrese ir dinamiskā!

varbūt likt uz Linux bāzes?

Help!

Edited by nereals
Link to comment
Share on other sites

Sadaa ir "Problēmas" takā nedirs un reāli nepisu ko tu uzrakstīji!

ja nepiedāvāsi vairāk infas, un turpināsi šādu atieksmi uzturēt tad tu talu netiksi + visticamak dabusi suspendu no adminiem!

pie kādas ip mēģina konektēt klienti, kas parādas tiem konsoles, kas tev paradas servera konsole, ko saka logi ?

Link to comment
Share on other sites

ja nepiedāvāsi vairāk infas, un turpināsi šādu atieksmi uzturēt tad tu talu netiksi + visticamak dabusi suspendu no adminiem!

pie kādas ip mēģina konektēt klienti, kas parādas tiem konsoles, kas tev paradas servera konsole, ko saka logi ?

Itkā nekas neparādās, vienkārši nekonektējās klāt, konsole arī nekā nerāda!

Atvainojos par savu atieksmi!

Link to comment
Share on other sites

Ja lieto rūteri, tad tev nepieciešams forvardēt portus, lai citi varētu piekonektēties tavam serverim!

Ja tomēr lieto pliku vadu, tad noteikti ir jābūt kautkādai infomācijai konsolē vai logs mapē, ja tomēr nesanāk, tad vari uzjautāt mkserv.lv

Link to comment
Share on other sites

Ja lieto rūteri, tad tev nepieciešams forvardēt portus, lai citi varētu piekonektēties tavam serverim!

Ja tomēr lieto pliku vadu, tad noteikti ir jābūt kautkādai infomācijai konsolē vai logs mapē, ja tomēr nesanāk, tad vari uzjautāt mkserv.lv

man ari ir kabelis un caur ruteri palaidu serveri bez visas forwardosanas,vnk to vadu kas ieiet wan iespraud lan,nu tas ir mana gadijuma ar ruteri tp-link,

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...