Jump to content
GIGN Forum

Pa Cik Varetu Pardot Savu Veco Pc?


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Kada varetu but cena, pa kuru iet PC ar sitadu konfigu:

CPU: Intel Q6600 quad core 4x 2.4Ghz (B/G0) (stock ventilators)

MB: Gigabyte P35-S3G

RAM: 4GB

HDD: 750GB

VIDEO: NVidia GeForce 9800 GTX+ (512MB)

Kaste smuka melna, DVD-RW, spdif out.

Monitors 22" Asus ar web kameru (iebuveta).

Bezvadu klaviatura + parasta pele.

Thnx,

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Nu es vel neesmu visu saplanojis, bet gala plans butu apgreidoties uz i5-2500 vai i7-2600.

Es meginu sastukot, ka viss veiklak visu izdarit, lai pasam paliktu dators un butu ari jaunaks un atraks.

Bija doma, ja nemu to lga1155 matesplati ar video iebuveto, tad man nevajadzes videokarti! :)

It ka par monitoru ari jadoma labaku, jo sitajam nav full hd.

Jasaprot, cik naudinas varetu sanemt un jasarekina, cik maksatu i5 vai i7.

+ jaiebrauc, kapec http://www.cpubenchmark.net/ ir tada atskiriba starp 2500, 2600 un 2600K (nesaprotu).

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Nu cik es lasu, tad i5-2500 un i7-2600 vispar nevar overklokot. Tie, kam K burts, tos var overklokot, bet tikai TurboBoost rezimu, nevis parasto rezimu. + Overklokot var tikai uz P matesplates, kurai nav defautla DVI izeja, toties uz H matesplates nevar overklokot toties ir video. Galu gala - kada jega no procesora ar iebuvetu grafisko karti, ja to nevar izmantot uz P plates un otradi - kade jega likt K procesoru uz H plates, ja tur to nemaz nevar overklokot.

Domaju, butu ok i5-2500 uz H plates kaut kada mini-itx korpusa ar uber energo efektivais risinajums.

BET - vienalga nesaprotu milzigo atskiribu startp 2500, 2600 un 2600K (taja grafika tacu nerada overklokotus procesorus).

BEefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...