Jump to content
GIGN Forum

Liberty Reserve


Traffic
 Share

Recommended Posts

Izmantoju http://www.villexchange.com/ . Vienīgi par pašu maksājumu diezgan paņem.

Neliekas īpaši uzticams saits pēc skata. Noteikumus pie reģistrācijas arī nevar izlasīt, jo, lai izlasītu noteikumus, kuriem tu piekrīti reģistrējoties ir jāreģistrējas >.< Tā pat arī nesapratu, kas īsti man ir jāievada laukā Liberty Reserve.

Ecardone.com ;) Drīkst zināt kādiem mērķiem?

Nevarēju atrast - tur var naudu ielikt ar visa electron? Vai arī pa taisno no bankas, ja tas vispār ir iespējams?

Un tiešām interesē, kas ir tas bank wire...

ā un kam? Ja tik ļoti gribi zināt, tad pm.

Link to comment
Share on other sites

Neliekas īpaši uzticams saits pēc skata. Noteikumus pie reģistrācijas arī nevar izlasīt, jo, lai izlasītu noteikumus, kuriem tu piekrīti reģistrējoties ir jāreģistrējas >.< Tā pat arī nesapratu, kas īsti man ir jāievada laukā Liberty Reserve.

Nevarēju atrast - tur var naudu ielikt ar visa electron? Vai arī pa taisno no bankas, ja tas vispār ir iespējams?

Un tiešām interesē, kas ir tas bank wire...

ā un kam? Ja tik ļoti gribi zināt, tad pm.

Vārbūt arī neliekas īpaši uzticams, bet manu naudu aizskaitīja bez problēmām. Un, ja pareizi atceros tad tur bij jāievada tas Login kods no Liberty.

Link to comment
Share on other sites

Traffic, parekini cik tev aizies pēc fee samaksas. Pārdošu tev LR pret Swed :) Būs ātrāk.

Es nevaru tajā villexchange pagaidām reģistrēties, pašam kartes nemaz nav :D. Nu vot, sarunāšu ar draugu un tikai tad varēšu reģistrēties un redzēt to maiņas kursu, jo tur bļin pilnīgi visur prasa ielogoties kā kaut kur ej.

ry. kāds tev pašam no tā labums?

Link to comment
Share on other sites

LR nav nekāds kreisais saits, viņš strādā jau 9 gadus un tur ir reģistrējušies vismaz 50% no cilvēkiem pasaulē, kas ņemās ar PTC, un citiem depozīt draņķiem, caur kuriem ieskaita naudu iekš LR. Es domāju, ka tur ir vairāki miljoni lietotāju un tur viss darbojās normaļno, nebiedē cilvēkus beef :)

Link to comment
Share on other sites

Zalumus nepekr interneta... lol! :D

libertyreserve ir suds. pats nosaukums vien atgadina kaut kadu mulberry group vai ko tamlidzigu.

Tu esi vienkarsi smiekligs. Pirmo reizi dzirdi par uzmesanu interneta?

Ieraksti google un palasi.

Beefs

Tak to nevar salīdzināt, kāds nāk no turienes un kāds ir pie mums pieejams. stfu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...