Jump to content
GIGN Forum

Darbs


Baek
 Share

Recommended Posts

Lieta sekojosa , vai ir kadam idejas kur varetu iet meklet darbu skolniekam/studentam pec skolas. Kur varetu piepelnit kadu naudu. Esmu gatavs stradat jeb kada darba , esmu fiziski specigs cilveks. Sestdienas un svetdienas varu stradat visu dienu , bet darba dienas tikai spec plkst. 15.00 lidz pat velam vakaram. Samaksa par darbu ap 60 ls menesi butu labi !

Ir doma par sniega tirisanu paslaik , bet kur lai dodas, prasit vai nevajag stradnieku!

Paldies !

Dzivoju Jelgava/Jelgavas rajons !

Edited by Baek
Link to comment
Share on other sites

Galiigs aunaaps esi? Tagad te visi kriizes mapstaakljos no kuriem lielai daljai nav darba rakstiits kur tev darbu dabuut. Ej tiiri sniegu, piedaavaa kaiminjiem vai pa 2lati nevajag izshkjuureet pagalmu, izvest suni, izdraazt meitas maati, maates meitu, da jebko, dari nevis te forumaa prasi kur darbut dabuut. Brauc uz Angliju pie poljiem, paardod vecenes uz Angliju projaam taapat te pisaas pa labi pa kreisi mazaas shljushkas. Ej tagad kameer ir taada izveviiba mezhaa kokus gaaz un sit malku gaisaa! Reaals variants.

  • Like 4
  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

Varbūt tu vēlies pajautāt, uz kura poda ir ērtāk iet dirst?

njaa varbūt te forumā toč gandīz jautā uz kura poda ērtāk dirst un tamlīdzīgus jautājumus :D

bet tas nav iemesls, lai katrā topikā kādam uzbrauktu vai arī tēlot pārgudro kā tu to dari :)

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

kapec jums jasmird seit topika? Normals jautajums, vins skolnieks, citi skolnieki un ne tik vairs skolnieki, pieredzes apmainja kaa nopelnit skolas gados. Es arii nesaprotu kapec kontras foruma tiek diskutets par sportu, tas tak ir kontras forums ne? Kapec te vispar tiek runats par lietam, kas neskar kontru!? tas ir pizgec ne?

butcheram plusins, ljoti labs variants.

Edited by Epix
  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...