Jump to content
GIGN Forum

Maģiskais Fps (Zems)


desgor
 Share

Recommended Posts

Labdien. Vēlos pajautāt kādiem zadrotiem kas no datoriem sajēdz vairāk par mani, kamdēļ pie velna, man cs ir tik pretīgi zems fps. Pirms laika vēl rubiju uz 70-100, tagad 30-40

Lietas labā esmu darījis:

AVAST scans, boot-up scans - bez izmaiņām

CS'a konfigs priekš fps - bez izmaiņām

System tools/disk defragmenter/ - Bez izmaiņām

Reinstall video driver - bez izmaiņām (tikko ieejot serverī, 10 sekundes ir normāls fps, pēc tam atal 30-40)

PC:

nVidia FX5200

P4 1.8ghz OC 2.0ghz

768 Ram

Uz windas partīcijas ir brīvi 10gb takā ar to nevajadzētu būt problēmām.

Any Ideas?

Link to comment
Share on other sites

Pārinstalē "gart" draiveri - AGP porta draiveris, kuru atradīsi savas mātes plates diskā, ja nemaldos, tad bij pie "Chipset", laikam. Ja tas nelīdz, ej taisnā ceļā uz bodi un pērc jaunu vidjuxu

pag , pag

Man gan liekas , ka video karte te gan nebūs pie vainas , jo redz dators tomēr pavilka pēc visām tīrīšanām labi , bet pēc 10 min hujova , to var norakstīt un noteiktas temperatūras sasniegšanu , kad dators sāk bremzēt , dēļ putekļiem .. moška iztīri .. var gadīties , ka klājās nost processors , bet to es nevaru teikt , jo nezinu ,kas notiek citāš programmās un vispār wind vidē . Ir visādi Driver update tooļi pieejami internetā , tos var izmantot un upgreidot sev visu tā kāvajag , pārbaudīt tad.

Link to comment
Share on other sites

nu rams ir lets, noperc vairak ram tas pirmkart, bet ta veel ta4 jaie4eko uzstadijumi ne :) tatad videokartes uzstadijumos jabut vertical sync off , counter-strike video uzstadijumi, grafika 640x480 160 bit, un obligati jabut open gl, ja 3d tad var but katostrofali lagi.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

nu rams ir lets, noperc vairak ram tas pirmkart, bet ta veel ta4 jaie4eko uzstadijumi ne :) tatad videokartes uzstadijumos jabut vertical sync off , counter-strike video uzstadijumi, grafika 640x480 160 bit, un obligati jabut open gl, ja 3d tad var but katostrofali lagi.

nu ko tu nafig pīīpēē ? beidz dirst sūdu! visticamāk temperatūras problēmas!

novelc everestu pačeko sensoru sadaļu, novelc gpuz pačeko tur sensoru sadaļu!

Link to comment
Share on other sites

Noteikti problēma ir putekļos vai temperatūrā.

Ramam nav ne vainas, savulaik spēlēju ar 128 un bija ideāli!

Tiesam man parametri ir vel šausmīgāki, tādēļ es lietoju gamebooster, kā arī pēc datora startēšanas, izslēdzu VISU VISU!

Kad dators svaigi startēts, pirmais ko ieslēdzu ir Paint, uzšvīkā pāris švīkas un dodos uz start - Shut down, restart.

Tad dators izslēdz visu man nevajadzīgo un beigās piedāvā, vai saglabāt paint zīmējumu, spiežu Kancel, tad Paintā krustiņu (labajā pusē, augšā), tad atkal Kancel un tad No. Viss, palaižu gamebooster un spēlēju ;)

Link to comment
Share on other sites

Šādas problēmas man sākās pavisam nesen, pirms tam spēlēju uz simtnieka. Vot tās temperatūras varētu būt pie vainas, jo aiz neko darīt overklokoju gan video karti gan cpu. Procesors strādā stabili, temperatūras tikai 5 grādus augstākas (gan pie, gan bez slodzes). Videokartei pasīvā dzese, nometīšu uz defaultiem tad redzēs kas notiksies. Stay Tuned! :D

Edit: Everests pie AUX rāda 38 grādi (vidēji)

GPU-Z man temperatūras nerāda, nav sensora pahodu.

Taču, iekš GPU-Z es pamanīju interesantu lietu (es tikko nometu uz zemes to clocku, uz defaultiem)

vsyz0m7uw0dc5u1pblea.jpg

Tātad, Default memory clock 300, Realtime memory clocks - 150 [WTF?]

Edited by desgor
Link to comment
Share on other sites

tas ir normāli, man arī tie cipari nedaudz atšķiras, interesantākais ir tas ka tev sharder 0 ir, tas gan nozīmē ka tev vairāk kā 30 fps nevar būt, jo vga ir kaka, ja nemaldos cs gribēja lai ir vismaz kāut kāds sharderis lai ietu normāli.. kas tev ar tiem putekļiem palika ? kad pēdējo reizi atvēri kasti un izlasīji nomirušos zirnekļus un beigtas peles? XD

Link to comment
Share on other sites

30fps man ir Smoke greneidā kur šeideri ir vajadzīgi. (pēc specifikācijām kartei ir Pixel Shader 2.0, bet to gan jau visiem canyourunit.com ieskaidro draiveris, lai gan kartei tādu nav)

Pēdējo reizi tika atvērts kad mainiju iekšas, t.i. video karti uz šito, kas man pašlaik. Labi, tūlīt mēģināšu iztīrīt.

Edited by desgor
Link to comment
Share on other sites

Izsūcu putekļus, nekā diži daudz nebija. Pašlaik Ad-Aware dara savu darbu, kad izskenēsies paprovēšu kā iet cs.

Sry, d-post.

EDIT: Nekas nav labāk, es esmu strjomā, gatavs kasti pa logu izjoberēt na*uj... Windu pārinstalēt negribās, ilgi jāčakarējas. Vēl kādi risinājumi?

Edited by desgor
Link to comment
Share on other sites

Teorētiski vari pameiģināt uzlikt tweak draiveri, neesmu pārliecināts, ka kļūs labāk, bet tomēr!

Ļoti sen ( šeit) ievietoju pamācību! Testēju uz FX 5200, izmaiņas bija jūtamas! Tiesa tagad ir neliela problēma ar pamācībā minēto programmu "Driver Cleaner", tādēļ tā noteikti tev būs jāpajūzo googlē!

Ad-Aware :thumbsup:, vel var pameiģināt Malware antimalware :khehehe:

Edited by NeoX
Link to comment
Share on other sites

Overmmind, es spēlēju uz 70-100 fps, kad biju ielicis to sūda fx5200, šī problēma mani sāka kaitināt, tad, kad datorā nevarēju atrast brīvu vietu, un ar nedēļas starpu sadomāju uzspēlēt cs, ieejot iekšā mani saigidīja šis nepatīkamais "pārsteigums" bez nekādiem būsteriem, bez nekā.

Kāpēc man smokā zems fps, to es pats zinu, kartei nav šiederu kas šo procesu kartei atvieglo veikt (radīt dūmus) tāpēc ir zems fps (lai gan draiveris visus kurus redz, stāsta, ka kartei ir 2.0 šeidera spējas)

Pārinstalēju windu, negribās stīmu vilkt - aprauties ;D Uz vakara pusi pieķeršos pie stīma.

Kaste bija tīra, nekas pieķepis, ņifiga nekā.

P.S. Lai neviens neteiktu stulbas piebildes - iztīri cieto, to jau biju izdarījis.

EDIT: Appisiens :DD Lago tāpatās. Kaut kas ar dzelžiem nav labi.

Edited by desgor
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...