Jump to content
GIGN Forum

Kur Nopirkt?


Glud!naTajs
 Share

Recommended Posts

Topiks ir radīts, lai ar kopēju palīdzību atrisinātu mūžam samilzušo problēmu "Kur nopirkt konkrētu stuffu"

Tātad sākšu es.

Meklēju sev adītu cepuri ar bumbuli galā. Diezgan foršas pārdodas Prizmā, bet tās cepures skaitās meiteņu/sieviešu, līdz ar to ar izmēriem ir pavisam greizi. Neviena nederēja.

Par cepuri esmu gatavs maksāt ne vairāk kā 10 Ls, tā kā visādi Sportlandi un Elkor šmelkori neder.

Ieteiktais stuffs:

Adītie apģērbi. Ražots Latvijā

Liela izmēra apģērbs (priekš reperīšiem) kek

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

adijumi.lv

Kvalitāte ļot pat ok, cena gan sākot ar 12 lvl. +, cik man zināms, vari runāt par savu dizainu.

Skaisti. Tieši tas, kas vajadzīgs.

Visvairāk mani izbrīna, ka google neko par šo saitu neizmeta.

P.S Divīt, stilīga žakete :)

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

Gludinātāj, ja nav grūti, uzmeiko pirmajā postā sarakstu ar jau ieteiktajām herņām, lai vēlāk nav jāskraida pa entajām lapām/postiem.

p.s.

joprojā meklēju, kur var dabūt hokeja fanu cepuri, kurai tās Lāčplēša ausis. Hokeja pasaule un parastie veikali neder, viss jau ir izčekots.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

es meklēju 80 gadu drēbes. vecos labos gaiši zilos džinsus, kādu T-kreklu. Vēl stilīgas žaketes - <a href="http://www.gign.lv/x/profile/pic/2935128946811453/jpg" target="_blank">kinda šitādas</a>

Nezinu, vai vēl aktuāli, bet uz Miera ielas (sanāk netālu no Piena) ir veikals "20. gadsimts" tur ir visādas šmotkas no dažādiem laika posmiem.

Link to comment
Share on other sites

bump, topiks nav miris :D

Es pats taisiju tadas krelites. Nopirku parastas ar bumbinam un sudiniem (laikam taja hindusu veikala, bet neesmu tagad pilnigi par to parliecinats. Bet veikals bija un izvele bija laba).

Nu vo - tad izardi, panem bumbinas un parejos elementus sameistaro pats! ;)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Overmindam sanācis reti grūts pieprasījums. Visdrīzāk jāmeklē rokā kāds amatnieks, kas tādas krelles taisa, jo pārdošanā neesmu manījis..

Kāds var ieteikt kādu firmu, kas ātri, kvalitatīvi un par normālām naudām taisa audumu apdruku (logo uz neliela auduma gabala, lai neiet nost pēc pāris mazgāšanas reizēm)? Galvenais, lai ir kvalitāte, vēlams ieteikt pārbaudītas vērtības (T-bode saks mai ass)

edīte:

uzvelckreklu arī lūdzu nepiedāvāt, garš stāsts, bet šamējie netiek izskatīti :)

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

Es pats taisiju tadas krelites. Nopirku parastas ar bumbinam un sudiniem (laikam taja hindusu veikala, bet neesmu tagad pilnigi par to parliecinats. Bet veikals bija un izvele bija laba).Nu vo - tad izardi, panem bumbinas un parejos elementus sameistaro pats! ;)Beefs

Kā to veikalu sauc, kur atrodas?

Laikam jāprasa samuray vai nav kāds lāča nags vai lauvas zobs :D

Link to comment
Share on other sites

Kā to veikalu sauc, kur atrodas?

Laikam jāprasa samuray vai nav kāds lāča nags vai lauvas zobs :D

Man tādas draudzene atveda no ārzemēm. Tur kā suvenīri tirgojas. Vai tik nebija kaut kāda Ēģipte.

EDIT: Tā bija Spānija.

Edited by Ziediņš
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Kur nopirkt šādu brīnumu?

slvkit6.jpg

Redzamais brīnums ir dyneemu auklu aizsargs, ķipa, lai striķis/aukla nepārberztos. Auklu viņā ievelk/ieliek un viņa ir pasargāta no berzes.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...