Jump to content
GIGN Forum

Mans Stāsts.


Radiators
 Share

Recommended Posts

Man ļoti patīk filozofēt. Es esmu ļoti gudrs, tāpēc vienkārši domāju, ka noteikti Alisei patiktu mani ģeniālie domugraudi.

Jā, es dažkārt smejos par sevi, bet nekad neesmu dzirdējis sevi par sevi smejamies.

Es tavā vietā būtu glaimots, ka atbildēju uz tavu postu. Protams man patīk dalīt savu uzmanību citiem, bet nejau tik konkrēti. Smejies! Tev nekas cits neatliek!

Link to comment
Share on other sites

Te viņi stāv, teica radiators, te viņi smejas: viņi nesaprot manis, es neesmu mute šīm ausīm.

Vai viņiem vajaga ausis pirms sadauzīt, lai viņi mācītos klausīties acīm? Vai vajaga ducināt līdzīgi varabungām un biktstēviem? Vēl viņi tic tikai stostiķim macho?

Viņiem ir kaut kas, ar ko viņi lepojas. Kā tak viņi sauc to, kas viņus dara lepnus? Par GIGN viņi to sauc, tas viņus padara pārākus par kazu ganiem.

Un radiators runāja uz ļaudīm tā:

"Klāt ir laiks, kur cilvēks sprauž sev mērķi. Klāt ir laiks, kur cilvēks iestāda savas augstākās cerības dīgli. Vēl ir viņa zeme priekš tā bagāta diezgan. Bet šī zeme tiks reiz nabaga noplicināta, un neviens liels koks nevarēs vairs no tās izaugt.

Ak vai! Nāk laiks, kur cilvēks nelaidīs savu ilgu bultas pāri pār cilvēkiem un viņa loka aukla aizmirsīs strankšķēt.

Es jums saku: vēl jānes sevī haoss, lai varētu dzemdēt degošu zvaigzni. Es jums saku: jūsos vēl ir haoss.

Ak vai! Nāk laiks, kur cilvēks nevienas zvaigznes vairs nedzemdēs. Ak vai! Nāk nicināmākā cilvēka laiks, cilvēka, kas pats sevi vairs nespēj nicināt?"

Tā runāja radiators.

Link to comment
Share on other sites

Jā, es dažkārt smejos par sevi, bet nekad neesmu dzirdējis sevi par sevi smejamies.

Es tavā vietā būtu glaimots, ka atbildēju uz tavu postu. Protams man patīk dalīt savu uzmanību citiem, bet nejau tik konkrēti. Smejies! Tev nekas cits neatliek!

bļed lmfao lmfao lmfao

Link to comment
Share on other sites

Divas lietas es tev vēlos pateikt, Radiator!

1) Alise ir mana un tev uz viņu tik pat daudz cerību, kā uz to, ka tev uz pieres izaugs vēl viens pimpis (tipiski Beefs)!

2) Nekad tev nekļūt par gign adminu, jo katram dzīvē ir sava vieta. Tava ir nebūt adminam, bet mūžīgi par to sapņot un uzjautrināt gign'a komūnu ar saviem "garadarbiem". Kaut gan.. es šaubos, ka tie ir īsti tavējie. Drīzāk no citu darbiem sagrābstīti atgremojumi (atvēmumi).

3) Izrietot no otrā punkta - mazāk lasi dzeju, bet vairāk rēķini matemātikas uzdevumus! Tas ir labi tavām smadzenēm, dēliņ!

Beefs

EDIT: bet kad es tā sāku domāt par pirmo punktu, tad tu drīzāk cerētu, ka tev uz pieres izaug stelles vai adām-mašīna, ar kuru vel vienu šalli uztamborēt, jo, rādas, ka tev sajēga kā lietot pimpi tik pat liela kā par to, kas ir diskriminants kvadrātvienādojumā.. :)

EDIT2: interesanti, vai pirms "kā lietot pimpi" un "kā par to" ir jāliek komats vai nav - it kā tomēr salīdzinājums un nav...

Edited by 0xDEAD BEEF
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cik tipiski, ka beefs atkal cenšas pierādīt savu esošo pārākumu pār citiem. Regulāri bārstot visiem virsū, ka viņš ir dzīves pieredzējis matemātiķis un zin, kā lietot pimpi. Starp citu, es noteikti zinu kā lietot pimpi labāk, nekā tu savos 17 gados, jo man jau mājās ir andropenis (kurš palielināja manu peni par 4 cm) un vēl labāk es zinu, kā ar to rīkoties.

Atšķirībā no tevis, es, dedzīgais jaunietis varu bāzt peni vairākos caurumos, nevis tikai vienā.... un savu pimpi es lietošu vēl ĻOTI ILGU LAIKU

Es esmu pārāk gudrs priekš kvadrātvienādojumiem. (omg,kur jau tas laiks) Es praktizējos telpisko figūru plaknes sķēlumu veidošanā. Esmu rasists.

Edited by Radiators
Link to comment
Share on other sites

Nu re! Tu esi ar andropeni izstiepis savu peni. Tagad tas vairs nav penis, bet drīzāk iztiepts tārps. Karājas un ļurājas pa labi un pa kreisi un negrib līst nekur citur iekšā, kā vien atpakaļ tavās biksēs! :)

Un, ja es pareizi sapratu no tevis, dedzīgā jaunieša, tie vairākie caurumi, kuros bāzt savu peni - vai ar tiem tu domāji andropeni? :)

Nu beidz! Tu jau zaudēji atbildot uz manu postu! Nepacietīgs tu esi jaunietis un pārāk nesavaldīgs. Varbūt par dedzīgumu to kāds var nosaukt, bet vairāk gan pēc muļķības izklausās!

Nu kā tu Alisi ar šitādu sviestu sev salolosi?

Beefs

EDIT: Telpisko figūru plaknes šķēlumu veidošanā! :veļos aiz smiekliem pa zemi: ! Tu vēlies perfekti nogriezt savu peni, lai plakne sakristu ar zirga peni, kuru mēģināsi tad sev piešūt? Tad jau labāk andropeni turpini lietot un sašpricē penī vasku! :D

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Redzi, tur jau tā problēma. Es neesmu trollis, pat uz to pusi nebūt negribu būt. Es vienkārši esmu savādāks tādā ziņā, ka es rakstu, to, kā ir patiesībā. Un par cik man ir ģeniālas prāta spējas, no manis ļoti bieži nāk ārā ļoti interesanti teksti, par kuriem citi mēdz aizdomāties. Tad viņi domā, ka viņi nekad nevarētu pateikt neko tik ļoti stilīgu kā es, un sāk vainot mani tajā, ka es esmu savādāks un labāks par viņiem. Jums tikai skauž, bet es jums piedodu.

Alise, protams, sapratīs, viņa ir sieviete, viņa nav pat uz pusi tik naiva un lētticīga kā jūs.

Link to comment
Share on other sites

tu maz esi redzējis īstu troļļošanu? viņam no troļļa tik tālu, cik cūkai līdz amerikai.

sen nebiju te neko lasījis, skatos, ka jauni foruma warriori te parādijušies, kaut kādi breetzi un boringi bļe...

+1 jupim par topiku!

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Alise, protams, sapratīs, viņa ir sieviete, viņa nav pat uz pusi tik naiva un lētticīga kā jūs.

Biji pazudis uz kādu laiciņu, ne? Kur tu biji? Ļauj minēt - koļiji citas pežiņas.

Jupi, baidos, ka tu esi atmaskots! To, ka Alise ir naiva un lētticīga - to zina visi šajā forumā. Ja jau visi, tad jo īpaši tu!

Te nu es pēkšķi sāku saprast visu šito "herņu" ko tu te dzen. Tu esi parasts nepilngadīgs jāklēns, kurš mēģina pašapliecināties krājot "vāveres".

Alise ir smukiņa, bet lētticīga un naiva. Alisi viegli ar šitādu sviestu, kādu tu dzen, ir sakoļīt. Ja to zinu es, tad to būtu jāzin arī tev. Ja to zini tu - nu tad nav vairāk jautājumi, kādi ir tavi patiesi motīvi.

Kādēļ tu atgriezies - gan jau palika garlaicīgi ar "iepriekšējo".

Riktīgs pimpis tu esi!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

sen nebiju te neko lasījis, skatos, ka jauni foruma warriori te parādijušies, kaut kādi breetzi un boringi bļe...

+1 jupim par topiku!

bļe, tu gan esi vecis. Riktīgs pacans ibitīt matos. I troļļus redzējis, i jupi pazīst. Respect i uvažuha.

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

aivis99, dyversant, breetz, cuucinsh, un visi pārējie, kuri te raksta tikai tāpēc, ka gribat izpelnīties manu uzmanību.

Es jums aizliedzu rakstīt šajā diskusijā. Es tiešām ļoti apvainojos, kad kāds mani apvaino. Un beef - es nekad neesmu izturējies pret sievietēm tik nekaunīgi, kā tev šķiet. Es vienmēr esmu cienījis sievietes. Tu pat nevari iedomāties, kam cauri esmu izgājis sievietes dēļ. Sievieti vajag dievināt vai pamest... Viss pārējais ir nieki.

Alise, neklausies viņos, viņiem vienkārši skauž, ka Tu man patīc. Cilvēks kļūst daudz vērtīgāks, kad kāds par viņu domā. :)

Link to comment
Share on other sites

Alise, neklausies viņos, viņiem vienkārši skauž, ka Tu man patīc. Cilvēks kļūst daudz vērtīgāks, kad kāds par viņu domā. :)

Man arī patīk Alise. Kā lai es viņai nedaru zināmu to, cik ļauns tu patiesībā esi?

.. bet protams - es to varu arī teikt tikai tādēļ, lai tevi nomelnotu un izcīnītu Alises sirdi sev! ;)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Dziesma: Mana šalle

Izdevējs: Cūka recordings

Vārdu autors: Jupis

Mūzikas autors: Cūka

G         D
Galvā man šalle,
Am            C
Viss pārējais nieki.

Galvā man šalle,
Viņiem vienkārši skauž.

Galvā man šalle,
Nav bijis man puisis!

Galvā man šalle,
Čikijs ir virve.

Galvā man šalle,
Kas manī slēpjas.

Galvā man šalle,
Kas kliedz pilnā kaklā.

Galvā man šalle,
Kur jau tas laiks.

Galvā man šalle,
Mans mīļais draugs.

Em
Alisēēēēē.

Dziesma ir lēna, jāspēlē ar jūtām, pietiek ar vienu braucienu pār stīgām pie katra akorda.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...