Jump to content
GIGN Forum

Ooo Jaaaa


enlightener
 Share

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tas, kas bija Tokyo Drift epizodiski parādijās arī iepriekšējajā daļā, takā nedomāju, ka viņš tanī daļā nomira. Pati filma jau izskatās, ka būs smuka, bet visas filmas izceļās ar diezgan vienmuļu un prognozējamu sižētu - nedomāju, ka šī daļa būs izņēmums.

Link to comment
Share on other sites

Pastāv filmas , kuras jau ir izsmēlušas visu no sevis. Un tāda arī ir Fast & Furious, šīs filmas laiks jau sen kā ir pagājis. Pietam filmā vēl piedalīsies Dwayne Johnson (The Rock) ,kura filmu "Faster" skatījos svētdien darbā un protams pirms filmas biju nokūpinājis lielu jo lielu kasjaku , bet filma pati nevienā momentā neaizrāva un man nāca miegs , savādi gan jo filma ir Action žanrs.

Karo4 rakstu visu šo ar vienu domu, ka LV filmu distribūcija rēali sūkā un daudzi cilvēku , kuri apmeklē kino un rada filmu pieprasījumu arī sūkā, jo cik esmu sazinājies ar LV filmu distributoriem ir skaidrs tas , ka pie mums daudzas labās filmas nenonāks , jo nav pieprasījuma pēc viņām. Latvijā ir daudz glupu cilvēku , kuri labāk skatās kkādus Step Up 3D un vēl visādus sūdus.

Link to comment
Share on other sites

B0r1ng , tu laikam esi vienkārši atpalicis. Francijā/ Nīderlandē /Igaunījā /Zviedrijā/Norvēģijā/Šveicē ir ievērojams block busteru filmu samazinājums un tieši viņu vietā nāk filmas no festivāliem ko rāda kinoteātros. B0r1ng ja tu nezini neko par kino industriju gan LV gan globāli tad vienkārši nedirs sūdu un :atrodidraudzeni:

Link to comment
Share on other sites

Parādi, kur ir rakstīts, ka tavās minētajās valstīs ir samazināts "Svētā Meža" produkcija? Vai arī tu gribi teikt, ka vienkārši ir palielinātas Festivāl filmu skaits, kuras iesprauž caur Blokbasteriem?

Un, man teica draugs, neder.

Link to comment
Share on other sites

Ar ko tad viņa nodarbojas , strādā forumā pārdod biļetes ? Bor1ng ja tu un tava draudzene zinātu vispār kas notiek LV un kāds ir distribūcijas tirgus Latvijā , man tev nebūtu jāskaidro , ka LV vispār nesaņem ļoti daudz filmu vai arī saņem viņu 2/3 mēnešus pēc filmas premiere. Ārzemes rāda daudz sūdu , bet procentuāli pēc seansu daudzumiem visos kinoteātros valstī , tieši manas mīnētas valstis iepriekš ir līderi. Apmēram 40% filmu ,kuras rāda šajās valstīs ir tieši mākslas filmas , kuras tiek screenotas gan Sundance filmu festivālā , Tribeca filmu festivalā, Monreālas pasaules filmu festivalā , kā arī Sanfrancisko un Kannās. Jūsu zināšanai ārzemēs nevalda monopols tieši Kino jomā , kā tas ir LV. LV visu nosaka "KinoCitadele" ar forumsdistribution apakšā . Forum distribūcija nosaka 80% LV ienākošās filmas, un visas filmas , kuras ir Analogā formāta un 1x kopija tikai , tiek rādītas Forumā. Ārzemēs kinoteatrī ir daudz un visādos izmēros, un kā tu b0r1ng saki rāda tikai mazajos , tad tu rūgti kļūdies.

Link to comment
Share on other sites

Tu iedziļinies... bet reāli esi redzējis KO rāda? Esmu bijis pagājuša gada laikā ASV, Vācijā, Krievijā un Somijā.... un tu neticēsi - VISUR RĀDA VIENU UN TO PAŠU! Visas tās standarta filmas kuras baros visiem... ja gribi noskatīties ko citu - tev IR jāmeklē mazāka formāta kinoeātri... Neviens tev prātīgs liela kinoteātra pārvaldnieks nerādīs filmu uz kuru nenāks cilvēki tā, kā gribētos. Tev stāsta, bet pašam vai tad grūti paskatīties reālo situāciju?

Link to comment
Share on other sites

Tu esi vai nu stulbs vai arī nesaproti , ja jau es viņus arī esmu saticis , tad arī esmu bijis Kinoteātros. Visās manās minētajās valstīs es esmu bijis Kino. Tu zini , ka ir daudzas filmas no Festivāliem ,kuras cilvēki apmeklē vairāk nekā ASV/UK radītos mēslus.LV vēl nav tik daudz inteliģentu cilvēku vai vismaz ar jēdzīgu domāšanas tipu. b0r1ng es nesaprotu , ko tu man mēģini iestāstīt ? Es strādāju gan ar Forumcinemas aka kinocitadele , gan ar abiem LV distributoriem Acme un forumsdistribution. Sarakstos ar lielajām distribūcijas kompānijām no UK , kuras izplata filmas pa visu Eiropu. Ko tu mēģini pierādīt , tu roc lielu bedri sev vienkārši. Tu varētu tikpat labi Neirologam mēģināt iestāstīt , ka mirst tikai no izplatītākajām slimībām. Same shit.

Iesaku tev piebeigt skolu līdz galam un tad kontaktēties forumā ar kādu.

Link to comment
Share on other sites

Iesaku tev piebeigt skolu līdz galam un tad kontaktēties forumā ar kādu.

Nu protams ka tevis nosauktās Valstīs rāda šīs filmas. Jo lielākā daļa šo valstu ir pašmāju meikojums. Kur tad citur šīs filmas rādis, ja ne savās valstīs? Tu domā ka viņi filmas mēģinās izplatīt kaut kur ārpus savām robežām kur šīs filmas negūs nekādu popularitāti???

Link to comment
Share on other sites

1. mans vecums te neko nenosaka, it īpaši ņemot vērā ka jau skola ir labu laiku aiz muguras, bet tev cienītais vēl joprojām ir 12-it gadīga pusīša kompleksi...

2. Kā jau teicu - es saku ko redzu, neesmu es redzējis filmas no kinofestivāliem lielākajos kinoteātros. Tur tādas parādās nenormāli reti.

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Man zajibal , jūs vai nu esat neaptēsti āksti šajā jomā vai tukši dirsēji. Ir pāris momenti , kur es jums varu piekrist. Bet vecajā Eiropā (Nīderlande, Francija, Itālija, Beļgija, Luksemburga) cilvēki vēl joprojām ciena Kino un atpazīst labas filmas no uzpūstiem sūdiem. Eiropas kino ir un būs visprasmīgākais . Tas , ka jūs domājat kā Austrumu bloku valstīs dzīvojošās masas ir skaidrs , bet iesaku domāt ārpus šī degradācijas vaļņa.

Jūs varat turpināt censties ko man pierādīt ,jo izskatās , ka tas ir tas ko vismaz B0r1ng cenšas izdarīt. Es izlasīšu pāris postus , kas vēl šeit būs , bet B0r1ng postus vairāk gan nelasīšu , jo tik tiešām čalis ir apdalīts un iekrīt pelēkajā masā, pie pārējiem šaurās galvas īpašniekiem.

Link to comment
Share on other sites

Vau, tu kaut ko zini no kino, tagad mēs tevi kronēsim par Latvijas (Pie tam neaptēstās) valdnieku... TAGAD TU VADĪSI VALSTI!!!!!!

Ir jāpiebilst, ka KATRĀ valstī ir tā saucamie kino cienītāji, bet lai ko tu arī nedarītu vairākums ies un skatīsies tevis minēto Step Up 3D...

PS: Un ko vispār nozīmē pelēkā massa tavā uztverē? Tie kas nav ar tevīm vienisprātis? Vai arī tie kas nedomā tā kā tu, jo tu esi izcils?

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Jūs varat turpināt censties ko man pierādīt ,jo izskatās , ka tas ir tas ko vismaz B0r1ng cenšas izdarīt. Es izlasīšu pāris postus , kas vēl šeit būs , bet B0r1ng postus vairāk gan nelasīšu , jo tik tiešām čalis ir apdalīts un iekrīt pelēkajā masā, pie pārējiem šaurās galvas īpašniekiem.

Piekrītu ka eiropas kino ir prasmīgāks visādās niansēs. Man pašam patīk dažas Igauņu un Vāčiešu filmas. Vienkārši ideja ir tāda, ka šīs filmas nekad nu vismaz pagaidām, neigūs augstu popularitāti, kā jau tu minēji ASV utt. Mums patīk kases grāvēji un tam līdzīgi.

Pēc manām domām šie festivāli ir vairāk domāti, lai izsistos režisori un aktieri. Protams arī dažas filmas...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...