Jump to content
GIGN Forum

Alus Cienītājiem


cash^
 Share

Recommended Posts

Un mani māc aizdomas, ka 75% no alus dzērājiem, īstu alu jel nekad nav dzēruši. Noteikti, ja pagaršotu, prasītu, kas tas par sūdu

Nu esmu dzeris daudz un dazhadus VAACU alu, Anglju alus, nu OK tepat latvijaa esmu dzeru Daanju Carslberg un paris Krievu alus,TOP 3 izskatās šādi

Carlsberg

DInamo Alus

Budweisers!

Piemērām citiem garšo 2l bamslis Trakais āzis! NU man viņš negaršo! Tā kā šeit Gludekli tu nu gan atradi par ko strīdēties, piemer Līvu Senču,kas ir viens no lētākajiem aliem ir daudz labāks par Cēsu Light čur ūdeni,kas ir dārgāks,tā kā nevajag! Nē nu ok Cēsu Premiumam nav ne vainas var iedzērt kādu pudelīti bet nu vienalga maniem minētajiem aliem nestāv klāt!

Tagad man ir jautājums agrākais EURO,bundžās,kuras gan vairs netiek ražotas biaj Cēsu vai Aldara ražojums? Tādas dzeltenas bundžiņas?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu aldarim točna ir tikai superpārgāzētas čuras, ne alus. Cēsu agrāk bija labs, bet nu jau līdzinās aldžerim. Joprojām gašo tērvetes ražojumi, brengulīts, užavnieks tā zemāk, bet ar labs. Vislabākais jau dzīvais brengulīts un labi pašbrūvētie ali. Veikalā pārsvarā samazgas tirgo, vismaz no rimi stenda, kur simtpadsmit ali, dzerami ir tikai kādi 4...

Ja bliežam pa lēto galu, tad kubas alus ir tīri ok, vēl viens bija, bet kaut kā piemirsās.

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Carlsberg

DInamo Alus

Budweisers!

Piemērām citiem garšo 2l bamslis Trakais āzis! NU man viņš negaršo! Tā kā šeit Gludekli tu nu gan atradi par ko strīdēties, piemer Līvu Senču,kas ir viens no lētākajiem aliem ir daudz labāks par Cēsu Light čur ūdeni,kas ir dārgāks,tā kā nevajag! Nē nu ok Cēsu Premiumam nav ne vainas var iedzērt kādu pudelīti bet nu vienalga maniem minētajiem aliem nestāv klāt!

Tagad man ir jautājums agrākais EURO,bundžās,kuras gan vairs netiek ražotas biaj Cēsu vai Aldara ražojums? Tādas dzeltenas bundžiņas?

Carlsberg? Tu joko, vecīt? Tās ir lielākās čuras, ko jel kad esmu dzēris.

Un neviens no tevis nosauktajiem aliņiem, nekvalificējās kā dzīvais alus. Un davai, neuzskaitīsim visus tos bomāru aliņus.

Vienkārša definīcija dzīvajam alum: NEFILTRĒTS + duļķains ar nelielu biezumu slānīti + derīgs vidēji 2 nedēļas pēc pagatavošanas + LIELISKA, SMEĶĪGA GARŠA + diezgan lielas galvassāpes nākamajā dienā

P.S Un Murdock, elpo dziļi un beidz te kunkstēt, ok?

P.S.S Mietiņ, tava mākslīgā ādā vēl nav sapuvusi?

Link to comment
Share on other sites

esiet reali... kas nu kuram garso! bija laiks kad fanoju par piebalgas alu, pectam vnk saka garsot parastais cesu premium, tad pargaju un terveti, tad sencu... nu sakat ko gribat, pie viena alus nevar tureties, apnik un pec kada laika kads cits ir labaks!

biju taja veikalinja, nopirku 3 pudelites nogarsot... puedeles anv pie rokas, tapec nosaukumus nepateiksu, bet bija 2 vacu alinji, kas man nu galigi negarsoja un viens tumsais als, un tas bija diezgan patikams... draudzenei iedeva nomeginat to alu ar garsam, un teica ari ka baigi labs ir, bet nu man tie ar garsinam nepatik, sidrus atgadina! jaaizbrauc vel kadu dienu, jaiemegina vel kaut kas! laikam tumsie ali tomer eiropa ir labaki, gaisi nekur pasaule nav bijusi tik labi ka LV...

Link to comment
Share on other sites

Par ārzemju aliņiem neko daudz nezinu, tāpēc rīt aiziešu to te šopu iečekot.

Visi tie Aldari un Cēsu tak nav mutē ņemami, kur nu vēl kaut kādi Carlsberg vai Guiness. Užavas arī pēdējā laikā sūdīgāks palicis, kopš ir nopērkams jau gandrīz visās malās. Šobrīd tumšais Brengulis ir mans number one. Smieklīgi ir tas, ka lielā daļā Vecrīgas bāros Lačplēsis un, piemēram, Brengulis maksā vienādi, un bārmenis tev prasa - kuru? KAMOOOON?

Ir arī tāds labs dzīvā alus veikaliņš pie Barona centra uz Ģertrūdes ielas. Nesen tur Brengulis un Užavas pa 88 santīmiem puslitrā maksāja.

Edited by Nooke
Link to comment
Share on other sites

Vispār jau par Alus gaumu nestrīdās. Varu vienīgi piekrist , ka Aldaris/Cēsis/Guiness/Carlsberg visi garšo pēc maza bērna čurām - vismaz man . Lūdzu kāds apstās vai tajā alus miesta ir pieejams Duvel vai Leffle . Kaut vai dzīvojos pa centru , nav sanācis brīvs laiks , lai tur pabūtu.

Link to comment
Share on other sites

savā laikā pixāju tikai kārlīti, bet vienā jaukā dienā ņēmu malku un viņš garšoja pēc drazas. vairs neesmu kārlīti dzēris. tā lūk.

alu gan nesmādēju, var padzerties gan aldari un cēsu zilos, gan užavas un brenguli. ka tikai nav mucas apakša. par dzīvo alu, protams, jāpiekrīt, ka tas ir pats labums.

Link to comment
Share on other sites

ir viens labs joks, par šo tēmu. "kas ir kopīgs seksam kanoē laivā un budwieser (USA)?"

atbildes variet droši iesniegt.

runājot par alu, tad liekas, ka kā jau daudzi minēja, tad pie viena alus var ļoti pierast un tad citi alus (dārgāki, lol) garšo-negaršo. tie kas saka ka čehu alus ir ļoti labs.

jā ir, bet tai pašā defoltajā bodē Prāgā nopērkot 8 dažādus aliņus, ar draugu konstatējām ka viens ir lejams arā pa taisno, un no tiem visiem ko dzērām.. daudz maz par derīgu varēja nosaukt kazjol tumšo alu, ko pirkām gan pudelē, gan bārā izlejamo. protams izlejams alus ir baudāmāks.

pašam ļoti garšo tērvetes, bauskas, piebalgas un ja reiz ir iespēja, tad arī užavas tiek iedzerts. jāpierīt arī acido teiktajam, ka 10 aldara gaišie sit pušu 5us dārgā gala alus.

priekā brāļi un māsas! :)

Link to comment
Share on other sites

Beidziet strīdēties par to, kurš ir īstāks vecis, jo dzer īstāku alu :10cm:

Labāk - kāds tur ir bijis? Tur Duvel ir?

Vēl mani īpaši interesē, vai tur ir kāds no Kriek, es tomēr esmu meitene un man tie ķiršu ali nenormāli nom nom nom nom.

P.S. Iestrīdoties par aliem. Pēc visas iepriekšējās diskusijas sanāk, ka man garšo kkādi sūda ali, jo esmu pussy, dzeru Cēsu light, patīk Krāslavas alus, negaršo Piebalga, Brenguļu alus utt. HA!

Link to comment
Share on other sites

<_< Obvious? Un Krāslavas alutiņš ir mantu manta...

Jā, es zinu, to es neierindoju pie pussy alus, pussy alus ir cēsu alus un visi īstie veči nomirst iekšienē, kad es pasaku, ka gribu cēsu light :D Izlejamais Krāslavas ir lēts un nom nom nom.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...