Jump to content
GIGN Forum

Kr4 Cs Latgaliski ;d


DrugDealer
 Share

Recommended Posts

kr4 kaukaadi umniki uztaisiijushi cs 1.6 latgaliski ar comandaam latgaliski kartes ir meegjinaatas taisiit liidziigas reezeknei

Some info:

Tātad ? spēle ir populārā 3D šaujamgabala ?Counter-Strike? add-ons, veidota uz šīs spēles 1.6 versijas bāzes. Latgaliski ir visas izvēlnes, interfeiss, kā arī radio komandas. Klāt nākušas arī piecas jaunas kartes:

* 1. cs_market_sauleite

* 2. de_rezeknes_slimneica

* 3. cs_lauku_saata

* 4. de_assault_latgola

* 5. fy_siina_skyuns

Kartēs iekļautas arī dažas reālas vietas no Latgales (piemēram, Rēzeknes slimnīcas teritorija ar tajā esošo RPV dienesta viesnīcu un veikals ?Saulīte?). Interesantas un ar Latgales auru apvītas ir arī pārējās kartes ? Latgales lauku sēta, siena šķūnis utt.

Spēlē līdzīgi kā ?Counter Strike? darbojas četri teroristu grupējumi (?Kreiteņa banda?, ?Ontona atrībieji?, ?Bin Laden? grupējuma filiāle Latgalē un grupējums ?Breiveibu Jezupam?) un četras izcilākās Latgales policijas vienības (?Latgolys FIB?, ?Ludzas SWAT?, ?Riezeknis SWAT?, ?Maltys SWAT?) ar attiecīgiem formastērpiem un pazīšanās zīmēm.

P.S.

par shito tekstu vien noreecos ;D

http://csvaigs.eclub.lv/ <- download

Edited by DrugDealer
Link to comment
Share on other sites

Nu ta beidzot dzeki ir pabeigushi:D Par shito es jau lasiju pagaasgad un vel 2 meeneshus ieprieksh saitaa bija rakstiits KA nu mees esem finisha taisnee un viis naakosnedeel buus <<<nu tipa kka taa biggrin.gif bet nu lai buutu kaa buudams es shito novilkshu <man patiik visas shitaas latgalu fishkas> biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Patika elītās radio komandas wink.gif un usp skaņa gandrīz kā awp biggrin.gif

kartes gan konkrēts craps mad.gif

no odi tu jau varēji palīdzēt karšu jautājumā, galu galā esi 1 no uuberproiskākajiem Lv mapmeikeriem happy.gif

vispār modu vēl pats spēlējis nēsmu, jo esmu no skolas, bet domāju,ka būs rēcīgs, jau senāk cik lasījuinfu likās rēcīgs wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Tatad esmu izmeginajis varu teikt to Patika Radio komandas Iznemot vienu kad met granatu bet tas nav gruti pec briza pats ierakstisu ar mic kauko un nomainishu vinu vel kas man neparak bija tas ka T skinns baigi tumsh un man sakuma juka ar Ct skinu bet to ar nomainishu

Ierocu skini tadi so so vareja drusku labakus izlasit !

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...