Jump to content
GIGN Forum

Ikariam Acc Meklēju


Chipsis
 Share

Recommended Posts

Sutit uz PM savus piedavajumus , varu ari preti kaut ko piedavat !

;)

Es kaut kur neierubījos, vai arī tu tikko prasīji akkountu un cilvēkam, kurš tev akkountu piedāvā - saki, lai neklabina taustiņus, ja nav ko piedāvāt? :D

Epix spēlē Alfā jau pāris gadus un kopēju punktu viņam tiešām varētu būt pāri pa miljonam.

Link to comment
Share on other sites

Pieņemu, ka Tu jau kādreiz esi spēlējis, ja tā, tad pats vainīgs, ka pārdevi/izdzēsi savu acc. Ja neesi tad vēl vieglāk - gribi spēlēt, sāc no jauna. Cerams, ka nedabūsi neko sakarīgu, jo Tu jau nu tiešām nemācēsi to acc uzturēt. :meele:

Un nemaz nesāc rakstīt "Ja nav ko piedāvāt neraksti", jo man besī lasīt šitādus diedelētāju tekstus, pietiek jau viņu visādos ikariam domubiedros. Un man vispār arī būtu ko tev piedāvāt, bet tu jau 100% gribi labu acc par baltu velti. :mIm:

Link to comment
Share on other sites

:meele:

Un nemaz nesāc rakstīt "Ja nav ko piedāvāt neraksti", jo man besī lasīt šitādus diedelētāju tekstus, pietiek jau viņu visādos ikariam domubiedros. Un man vispār arī būtu ko tev piedāvāt, bet tu jau 100% gribi labu acc par baltu velti. :mIm:

1 nevienam neuzpiezu adod acc ;)

2 man bija acc un vel ir alpha ;) es gribu citas pasaules , negribu mainit ! Jo esmu atkarigs no ikariam

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...