Jump to content
GIGN Forum

Iesakat !


Vairogs
 Share

Recommended Posts

does not compute

tas būtu tas pats kā "man ir pilnīgi jauns veirons un gribu uz viņa turēt tikai kartupeļus". rigth. ja tas ir pilnīgi jauns pc, tad iesaku tomēr paplašināt savus apvāršņus tālāk par kārtējo cs serveri

Link to comment
Share on other sites

:)

Tu vari tikai savu virtualo kranu garinat ! Uj sory tev pat prosta krana nav tapec piedod ka tevi apvainoju !

P.S.

Outlawz prosta es gribu sakt visu pa druscitem ! Sakuma cs+web pectam likt klat kadu citu server, jo negribas uzreiz visu darit !

A un vel kadam prasibam butu jabut lai varetu vispar norm cs server turet uz windows ~21 player un kadam uz linux ?

Edited by Vairogs
Link to comment
Share on other sites

P.S.

Outlawz prosta es gribu sakt visu pa druscitem ! Sakuma cs+web pectam likt klat kadu citu server, jo negribas uzreiz visu darit !

A un vel kadam prasibam butu jabut lai varetu vispar norm cs server turet uz windows ~21 player un kadam uz linux ?

delicair-laundry-sink-basin.jpg

Link to comment
Share on other sites

:mIm:

Da man pohuj es prosta prasu ka, kas butu labak man a tas kautkadus stulbus komentarus raksta ! Nav man jau ar ko lielities ka man jauns PC ir nav jau vins tik kruts ka man ar vinju butu jalielas un es nesu tads cilveks kurs savu virtualo kraninu grib palielinat prosta ! Vins jau prosta ar sitiem uzbraucieniem grib paradit ka vins tiesi var apdirst visus nevis es ! Vai es kautko nepareiz saku ?!

Link to comment
Share on other sites

džekam prosta vajag palīdzēt, bet jūs atkal ķerat pie rīkles. un tai izlietnē tas nau ūdens, prosta kaut kāda želeja.

vairog, prosta parikšo pa internetiem, gan jau ir kādi rakstiņi par to. ja ne, tad prosta aizsūti Lavrx privāto ziņu, viņš par šitām lietām visu zina.

Link to comment
Share on other sites

Nē nu tu nedraudzejies ar galvu !!! "Man pilnigi jauns dators tiri piri,,,, AMM kādas prasibas vajaga lai turetu cs serveri bla bla bla"

1. Tev vajaga stabilu un atru netu !!! DOH

2. Pirms pirki jaunu datoru vajadzeja paGooglet cs1.6 vai cs:s servera prasibas +web tas nav tik gruti

3. GIGN.LV ir pilns ar pamacibam servera izveidei u.t.t (prasibas,specifikacijas)

4.F.Y.S un nebrinies kad tevi te nodirš

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...