Jump to content
GIGN Forum

Vajag Jaunu Datoru!


Cereza
 Share

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Neklausies BOT^ā! HD 5770 ir laba karte.

BOT^a, varētu domāt, ka HD 5770 ir arī citas versijas ar vairāk bitiem. Tad varētu strīdēties. Bet tagad - normāla karte par normālu cenu. Nvidia nav ko likt pretī HD 5770.

edit: Bez tam, manuprāt, TF2 nav jēgas no četriem kodoliem un 2.5GHz. Labāk divus kodolus un augstāku frekvenci - to pašu jau minēto E7500 ar 2.93GHz.

Edited by Izliecies
Link to comment
Share on other sites

videokartei viena no galvenajaam lietaam kam japaieveersh uzmaniiba ir biti, ja tu njem 1Gb videokarti ar 128 bitiem, bet tajaa pashaa cenaa ir 512MB videokarte ar 256 bitiem (pie nosaciijuma ka frekvences +/- vienaadas)

tad performance busu tieshi 512 Mb videokartei labaaka!!!

Link to comment
Share on other sites

Labāk piemet tos pāris latus un nopērc Quad.

Arī ja grib pārdot kompi (ja nu kas), tad tas quad izskatās daudz labāk, nekā divkodolnieks :)

Es esmu sieviete.

Pēc pāris gadiem es nevis kapāšu datorspēles katru dienu, bet audzināšu bērnus vai darīšu kko tikpat noderīgu, tādēļ man no ūberproča ir 0 jēga.

Link to comment
Share on other sites

Ne uz ko jau nav jāskatās, jo nav, ko salīdzināt. GTS 450 un HD 5750 ir līmeni zemāk, visas GTX 460 - līmeni augstāk.

tad performance busu tieshi 512 Mb videokartei labaaka!!!

Sen jau tā nav. Kur tu atradīsi tādas kartes, kuras tik tieši varēsi salīdzināt? Tas nav iespējams.

Edited by Izliecies
Link to comment
Share on other sites

par kaadaam saliidiznaashanaam tu te veel runaa? Tu maz zini kaapeec videokartei biti ir svariiga lieta?

es nerunaaju par konkreetu modulju slaiidzinaashanu, bet tiiri no specifiikaaciju un meervieniibu viedoklja!!

es nemeedzu saliidiznaat modeljus, es iedziljinos konkreetajaas veertiibaas frekvences/apjomi/biti

Edited by BOT^a
Link to comment
Share on other sites

Pēc pāris gadiem es nevis kapāšu datorspēles katru dienu, bet audzināšu bērnus vai darīšu kko tikpat noderīgu, tādēļ man no ūberproča ir 0 jēga.

Ūberprocis ir i7 http://www.intel.com/products/processor/corei7/index.htm

Ja es tādu ieteiktu pirkt, tad varētu diskutēt par vajadzību.

Es tikai iesaku šobrīd investēt par 15ls vairāk un nopirkt procesoru, kas performance ziņā ir gandrīz divas reizes labāks.

http://www.cpubenchmark.net/high_end_cpus.html

Link to comment
Share on other sites

tad performance busu tieshi 512 Mb videokartei labaaka!!!

iedod piemēru, kas būtu +- līdzīgs cenā, ar 256 bitiem, 512 atmiņu un labāka karte par 5770 iekš tf2. Es pagaidām nevienu tādu neesmu atradis.

edit:

ja nu vienīgi ATI Radeon HD 4870 , kas ir JŪTAMI dārgāka

Link to comment
Share on other sites

Surr - tad man ir arii jauna maates plate + RAM jaapeerk, taadeelj AMD nesanaak nemaz tik leetaak. Tagad es ar tiem, ko nosaucu + barokli, ko ieteica Kri esmu iekljaavusies 195os latos + tagad Bot'a ir seejis neuzticiibu un mees mekleejam citus iespeejamos video kartes variantus, kur ir 1 gh + 256 bit.

Link to comment
Share on other sites

Dirsā, caurvējā savilkta mugura. Sāp ta, ka jākliedz. Nevaru ne piecelties no krēsla neko. Pēc 1h būšu mājās no darba un pacentīšos lenam paargumentēt savu viedokli, kads būšu ticis mājās un atlaidies gulta/krēslā

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...