Jump to content
GIGN Forum

Zkorejas Un Dkorejas Nesaskanas


pensis
 Share

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:awww:

Vispār jau sūta aviācijas bāzes kuģi USS George Washington. Kuģis pārstāv Nimitz klasi un šī klase tiek uzskatīta par šobrīd labāko pasaulē (kopumā ASV ir 6 šīs klases kuģi) . Kas tur tik īpašs? Komplektā ar šo kuģi nāk aptuveni 80 lidmašīnas, kas var jebkurā brīdī reaģēt uz konflikta tālāku attīstību. Turklāt lidmašīnas (pārsvarā Horneti) ir krietni labākas par to, kas ir Z-korejas rīcībā.

So, ironija nevietā.

edīte:

lycosa- Ziemeļkorejas izredzes uzlaist gaisā šāda tipa kuģi ir tādas pašas kā tavas izredzes kļūt par ASV prezidentu. Tuklāt kuģim līdzi nāk arī pavadošā grupa (mīnu meklētāji and šit). Nemaz nerunājot par to, ka Ziemeļkorejas jūras spēki ir vēl smieklīgāki par tās gaisa spēkiem.

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

Nu, omg! Irāna atsāka kodolprogrammu (pirms 1gada) nu psc, karš sāksies tulīt!! OMGOMG

Krievi iebrūk Gruzijā ( pirms 2gadiem) Nu psc, nu karš vairs nav aiz kalniem! OMGOMG

"Notriec" Lidmašīnu un nomirst Polijas valsts vīri . NU PSC, tas bija atentāts no Krievijas, NU DRĪZ būs karš

Ziemeļ koreja ar Dienvid koreju apmainījās ar militārajām prasmēm NU PSC! KARŠ, AMERIKĀŅI SŪTA KUĢI, šas nogremdēs un ZKoreja pieteiks karu, ar savu kruto militāro sistēmu, pret ASV! Viņu raķetes, pat neizlidotu no valsts robežas, ja tur izvietotu pāris pārtvērējus.

Tak ppl, ja pat ASV gribētu karu, tad viņiem Z-Korejā nebūtu ko darīt, atšķirībā no Persijas līča un Afganistānā.

Katru reizi, atrodas naivuči, kuri te meiģina uzpūst no parasta militāra konflikta ziloni no mušas.

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Krievi iebrūk Gruzijā ( pirms 2gadiem) Nu psc, nu karš vairs nav aiz kalniem! OMGOMG

"Notriec" Lidmašīnu un nomirst Polijas valsts vīri . NU PSC, tas bija atentāts no Krievijas, NU DRĪZ būs karš

Ziemeļ koreja ar Dienvid koreju apmainījās ar militārajām prasmēm NU PSC! KARŠ, AMERIKĀŅI SŪTA KUĢI, šas nogremdēs un ZKoreja pieteiks karu, ar savu kruto militāro sistēmu, pret ASV! Viņu raķetes, pat neizlidotu no valsts robežas, ja tur izvietotu pāris pārtvērējus.

Tak ppl, ja pat ASV gribētu karu, tad viņiem Z-Korejā nebūtu ko darīt, atšķirībā no Persijas līča un Afganistānā.

Katru reizi, atrodas naivuči, kuri te meiģina uzpūst no parasta militāra konflikta ziloni no mušas.

PSC PSC OMG OMG OMG!

Link to comment
Share on other sites

:)

Es personigi Ticu ka kodol rakete, vai kaut kas radiaktivs tiks izmantots lidz 2012 85% lidz 2010 beigam. 55%

HahaHHAHAhaHAHHAHAaaaHAHAHAHHAhAHahahaHaAHAHHAHAHHAHAHAahahhHAAHHHHHHAAA

NOPIETNI? Tu domā, ka kāda valsts TIEŠĀM riskēs ar kodolkaru, jo gribēs pašaudīties ar raķetēm?! Tu kaut ko no vēstures VISPĀR esi apguvis? Neviena valsts NEGRIB kodolkaru, kodolieroči ir tikai un vienīgi aukstā kara sastāvdaļa, kas, imho, vēl nav beidzies + neviena valsts tiešām nav tik debīla, lai palaistu tādu raķeti un pēc tam tieši tādu pašu dabūtu pretī.

Ja Tu gadījumā nesaprati kādu no gudrajiem vārdiem, feel free to ask.

UPD:

Nē, nopietni, es esmu šokēta, sajūsmināta un skumja, ka ir cilvēki, kas pieļauj, ka kodolkarš sāksies līdz 2012 gadam (85% iespējamība, lol).

Link to comment
Share on other sites

:D

Lai gala rezultata, butu man tomer bija patiesiba vins maldijas or man bija patiesiba un vins tomer nekludijas.

Abas frontes kadam jabut. Taka ja jus vairakums pret, man vajag otra barikades puse but :D parmainas pec.

Trollolol.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...