Jump to content
GIGN Forum

Steam Lietotājiem


Faust
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Vēlējos jums darīt zināmu, ka Steam tagad ļauj visiem iesaistīties viņu tulkošanas sistēmā. Manuprāt, tas būtu lieliski, ja ikdienā lietotā Steam aplikācija, interneta veikals vai pat kāda no spēlēm būtu pieejama latviešu valodā. Diemžēl, šobrīd starp esošajām 20~ valodām to vidū nav latviešu, bet mēs to varam mainīt. Es rakstu šeit, lai sapulcinātu visus entuziastus, kas vēlas padarīt gan savu, gan citu dzīves ērtākas. Ja tikšot izrādīta gana liela interese un vēlme palīdzēt, tad ļaus arī mums latviskot Steam. Iespējams, pēc kāda laika Steam'u varēsim lietot arī latviešu valodā. Ļoti ceru uz jūsu atsaucību un atbalstu.

* Šo es publicēju arī vairākos citos forumos.

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt daudzi latviešu tulkujumi ir galigi garām. Pieņemsim kad tulko filmu nosaukumus vai pašas filmas. Un nerunasim kā viņi iztulko windowsus laikam izmanto google tulkotaju kas visus vardus tulko nenoteiksme. Bet ja pienjemsim tulko vairaki cilvēki nevis kautkāds "FILMU TULKOKOJA SDIA MEDIA LATVIA" vai kautka tamlidzigi kas galigi iesūka esmu ar mieru

Link to comment
Share on other sites

es redzēju, ka mani tā latviskošanas grupa gribēja piefrendot. Man ir dalītas jūtas šajā visā - no vienas puses, forši, ka ir latviskots un tā tālāk viss. No otras puses - man besī lasīt vienalga kādu saskarni (vai spēles, vai programmas, vai pārlūkprogrammas) latviski un es to nekad nedarīšu.

bet nu ok, tulkot jau jūs tāpat tulkosiet arī bez manis, pievienošos un ja vajadzēs, tad palīdzēšu ar padomu.

Link to comment
Share on other sites

reizēm nojūku, ja sākas latviskotie termini.. tas ir kaitinoši, kad lasi angliski, anglski .. runā angliski un te pēkšņi latviskots vārds - defolts aka pēc noklusējuma :D

steamā iekšā ļoti neesmu, tikai tik cik cs palaist kopā ar steam... paldies ngearam :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...