Jump to content
GIGN Forum

Milzīgs Feils


MrEgo
 Share

Recommended Posts

Nesen uznāca viena doma uztaisīt mapi, bet nu kā parasti.. Iesākt ir viegli, un tād - slinkums..

Bet tagad, kad esmu pabeidzis.. Domāju ar draugiem aiziet iztestēt..

Un bāc.. T's saņem bumbu un var arī viņu uzplantot, raunda sākumā, bet CT's nevar nopirkt defuse kit'u..

Tad nu izštukoju uzlikt kādu citu paštaisītu mapi, un tur tas pats...

100% zinu, ka laikam nepareizi taisu bombspotu's, jo es viņus taisu tā, kā man vienreiz, kad pašmācības ceļā mēģināju uztaisīt.. Un kopš tās reizes neesmu interesējies, vai tā ir pareizi, jo tādu problēmu vēl pamanījis nebiju..

Respektīvi.. Uztaisu kluci ar aaatrigger tekstūru, kura tilpumā var uzlikt bumbu.. Uzspiežu Crtl+T, un paņemu func_bomb_target..

Ar šo gadījumu uzplantot bumbu var tur kur esmu plānojis, bet tagad ieraugu, ka defuse kit'u nevar nopirkt..

Tagad, kad esmu pamanījis problēmu pats nosaukums (func_bomb_target) liekas nevietā, respektīvi - bombspot'u jātaisa savādāk..

Tad nu vēlos lai kāds man izpalīdz.. Zinu,, ka tas ir beginner jautājums, bet nu es tagad esmu nofeilojis ar visām savām mapēm, un gribu to izlabot..

Link to comment
Share on other sites

Teorētiski visu dari pareizi. Varbūt vaina ir .fgd failā (kas ir maz ticams). Varbūt vaina ir tavā serverī.

Iečeko, vai servera failos neesi uzlicis tā, lai ct nevarētu defuse kit nopirkt.

Kaut gan, ja tev viss strādā defaultajās mapēs...

Būs jāpameklē internetā, vai citiem arī ir šāda problēma.

Link to comment
Share on other sites

Ok, paldies, ka pateici, ka taisu pareizi.. Vismaz tagad ir kāds mierinājums..

Nedaudz izlaboju mapē kļūdas, pārkomplitēju, un verēju nopirkt defuse kit'u.. Iespējams, ka tas bija kaut kāds mirkļa bags serverī..

Un vēlreiz paldies..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...