Jump to content
GIGN Forum

Trying To Kill Two Birds With One Stone!


jonathan
 Share

Recommended Posts

Chiu, man 2 probleeminjas, kas man neliek mieru peedeejaa laikaa.

1. Izmantoju mozilu firefox, lai dragaatu cauri internetam! Lieta ir taa, ka beidzot darboties ar vinju un izejot aaraa no mozilas (tobish, nospiezhu sarkano krustinju malaa), pie procesiem vinjsh joprojaam veel darbojas! Kaa sho atrisinaat? post-2339-1287892323_thumb.jpg

2. Man utorrent nefiga negrib siidot! Vinjsh siido, bet shausmiigi reti un maz. Any ideas? post-2339-1287889116_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

1.izdzees visus skinus mozillai,addonus,toolbarus un pectam izdzes pasu mozillu un ieinstale pa jaunam.

2. njem BitTorrent'u un visam vajadzes stradat perfekti..

utorrents ir bittorrenta neizdevies pakaldarinajums

un nejau tev kachaasies ja nebuu kas vilks..

padomaa logiski cik vienu failu velk un nejau viens cilveks kas velk uzreiz vilks/nems aatrumu tiesi no tevis

kachaa jaunu failu kuram ir tikai dazhi siideri un daudzi lejupielaadee,peectam redzeesi kaa siidosies

Link to comment
Share on other sites

1) mozilla kaadu laiku veel seezh pi eprocesiem, bet peec laicinja (nemaaceeshu pateikt intervaalu) aizveras. Ja nu ta anentiek, skaties zem kaada usera tas firefox ir palaidies.

2) Seedojot ja failam buus daudz lietotaaji, bet tev buus suudiigs nets, tad % ka tu buusi tas no kura vilks ir minimaals :)

Link to comment
Share on other sites

2) Seedojot ja failam buus daudz lietotaaji, bet tev buus suudiigs nets, tad % ka tu buusi tas no kura vilks ir minimaals :)

vinjam visu laiku mozilla straadaa cik sapratu

tavs iedomatais laika intervals ir laikam dienas

2) tu nemaceji nifiga paskaidrot

Link to comment
Share on other sites

Kas tas par jaunu dauni fxxx? Un man jau likās, ka te sen neredzēts miers visapkārt, un atkal kāds to visu sabojā :)

Par to utorrentu, - cik ātrs tev uploads netam, rūteris ir/nav, ja ir tad porti atvērti? Teoretična, ja tev ir labs nets un porti vaļā, vajadzētu sīdoties normāli, bet tas, protams, ir atkarīgs arī no tā, cik sīdo neskaitot tevi un cik labi neti ir pārējiem sīdotājiem. Pārbaudi kā sīdojās novelkot kādu failu no thepiratebay, kuram ir dahuja downloaderu... tur parasti uploadojās nonstopā :)

Link to comment
Share on other sites

Nets man ir riktiiga kaka http://www.speedtest.net/result/1003109912.png ir man modems/ruuteris, caur wireless punkji es tieku tuvaak civilizaacijai! Mozila man seezh visu laiku pie procesiem! Ja esmu izgaajis no ugunslapsas aaraa tad otru reizi, lai ieietu, man jaatver task menedhzeris un ja'endo tas FF process, kas riktiigi suck's! Buus laicinjsh, panjemshu Fxxx padomu un paarinsteleeshu visu to padariishanu! Un nepiedirsiet man topiku! :)

Link to comment
Share on other sites

Pēdējā laikā cenšos izmantot chromi, lai gan grūti bija pierast pēc firefoxa, bet vismaz huiņas netaisa kā beidzamā laikā firefox.

Arī utorrents kādreiz mēdza čakarēties (vai nu nevilka vai nesīdoja)

Pārinstalēšana der abiem (vai arī updates abiem, tad +/- strādāja atkal normāli).

Link to comment
Share on other sites

Vo aizmirsu par to utorrenta apdeitu pateikt! Principaa reizi 24 stundaas man piedaavaa apdeitot vinju, ko es arii daru. Bet lieta taada, ka 90% gadiijumos neesot konekshens ar serveri vai kaut kas taads, neatceros. Bet arii kad ir apdeits, kas norit normaali, peec ~ peec 24h atkal tas pats apdeits... vienkaarshi WTF!

Link to comment
Share on other sites

Paskaties, vai tev procesos uzrādās plugin-container.exe. Ja uzrādās, pārinstalē FF uz 3.5 versiju (vai vecāku), bez addoniem un tūlbāriem.

P.S.

fxxx normāls čalis, tikai tupus čurā.

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

1. Izmantoju mozilu firefox, lai dragaatu cauri internetam! Lieta ir taa, ka beidzot darboties ar vinju un izejot aaraa no mozilas (tobish, nospiezhu sarkano krustinju malaa), pie procesiem vinjsh joprojaam veel darbojas! Kaa sho atrisinaat?

2. Man utorrent nefiga negrib siidot! Vinjsh siido, bet shausmiigi reti un maz. Any ideas?

Par mozillu neko nevareeshu pateik, jo pats lietoju tikai internet explorer, bet par utorrent, ir kaa ir, man pasham 2 gadus atpakalj bija apmeeram shaadi, bet bija taa ka pat ka4a ar 5 - 12kbps, kaut arii siideru dafiga. Taa tew gadiijumaa naw kautkaada Beta Versija? ja ir, tad labaak ej atpakalj uz vecaaku versiju (winjiem vislaik ir bijushas probleemas ar BETA). es personiigi pats joprojaam lietoju 1.8

Edited by 4f1nger
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...