Jump to content
GIGN Forum

Bans.


mhm
 Share

Recommended Posts

Ja godīgi varu izskaidrot apstāšanos :D - ik pa laikam paņemu rokā paipiņu un uzkūpinu janu mierīgo. Pašlaik esmu slims, un mājās visu laiku jāsēž.

šaušanas prolēma meklējama izstabas apkurē.

Un nēnu, man jau nav nekas pretim, atstājat to banu. Nav jēga te taisīt lielāku ziepeni par to, kādu jau ir.

Edited by mhm
Link to comment
Share on other sites

Hahah, nice try! :D

Es runaaju par apstaashanos, kura notiek aiz sienas pirms tu saac shaut par enemy! Es runaaju par kustiibaam, kuras ir paaraak shvakas, lai ietu kopaa ar tavu awp reakciju. :) Naakot aaraa no stuuriem tev meerkjis principaa jau ir uz enemy'a! Uz sounda tu praktiski nereagjee, vietaas, kur enemy buutu def paraadiiba, tu skrien cauri ar fb rokaas! Man baigi negribas kashkjeeties vairaak. Negribi buut forshaaks par paareejiem chiiteriem un atziities?

Link to comment
Share on other sites

saproti, vinam ir kaut kadi 20 vai 20+ gadi, vins tak pec pilniga idiota izskatitos, ja vins atzitos, ka chiiti bija, jo nevar bez palidzibas nevienu godiga celja noshaut, tur taa saals :D

ja vins taja vecuma nav, tad pikaso draudzejas ar sikajiem :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Neesmu noskatījies demo. bet esmu viņu banojis, kur demo bija par īsu! Par nevienu citu playeri neesmu tā rakstījis admin chatā kā par šo, jo vnk nereali tizli kustas, bet zin, kur kas ir! Protams, pec tam kad biju viņu vienreiz nobanojis bija bail velreiz banot, ja nu atkal kļūdos, tāpēc pēdējās reizes es vnk uz viņu neskatījos!

Ceru jonathans nekļūdās un viss ir bumbās!

P.S. Parasti šādās epizodēs tiek izsaukts MACHO, lai nolūr demku! :)

Link to comment
Share on other sites

Pačekoju demo un dot 100% apgalvojumu nevaru, jo man ta demka krasi atšķiras no ingame play, vnk kaut ari fps ir 100, liekas tadi taka lagi, liekas, ka pat nav izšāvis, bet čalis nokrīt, nu kkā tā.

Bet visas tās kustības, skatīšanās uz sienu ir vnk mega fail :D. Labi, es arī tā daru, tā ir vieglāk izlekt un ieraut galvā, bet tikai tad, kad čalis ir dzirdams, bet šajā gadījumā viņš pie katra fraga tā darija, kaut arī frags atrodas ļoti tālu un nav dzirdams! Varbūt mega austiņas ar kurām pat slowā var dzirdēt un pa ļoti lielu attālumu, protams, japiemin tas, ka viņš dzird to čalis, kas atrodas ļoti tālu pat tad, ja viņam kāds daudz tuvāks frags pie sienas šauj! :DDD

Un granātas viņš arī labi met, kas vel vairāk apliecina viņa skilu, kā arī viņš profesionāli pārvalda dgl iemaņas :DDD

Diezvai macho būs novilkts cs :/

Link to comment
Share on other sites

Ne ponemaju vas zachem vi vobwe snim obwaetesj ,kakoj 4elovek skazet 4to on igral s wh :)...genius .skazi sposibo kak skozal jonathan 4to ti ban ne polu4il v cpl,ti dumaew u menja toko odno demo tvjo, gde ti takoe vitvarjaew, prosto kogda postavil ban. znal 4to budet malo budu ewe demki kidatj na forum dokozatj 4to ti igraew s []...besjat takie ljudi kak ti!ne vri tut ljudjam samomu ne nadoelo?jadumaju 4to ti bolen :)...........

P.S. skozu samomu tebe v kaif igratj []...objasniti kakoj tolk igratj s 4itami,neponemaju!

Link to comment
Share on other sites

pats galvenais ir tas, ka tas ir izdarīts. Zin veči, es spēlēju tik mega reti, bet pat es vakar skaidri zināju , ka kautkas nav pa ķeksi. es vēl vainoju savu lowskill. Paldies dievam ka ar lmz izdomajam cekot un ielikt demku. Nav te vairs ko runāt, par vienu čīteri mazāk.

Link to comment
Share on other sites

не могу демку посмотреть, ибо у меня не 48 протокол. сорз, лень кчать другой патч ;/

--->

] viewdemo weekly-cs.gign.lv-1010211941-de_dust

Playing demo from weekly-cs.gign.lv-1010211941-de_dust.

WARNING! weekly-cs.gign.lv-1010211941-de_dust.dem has an outdated demo format.

>Protocol Version 48, Spawn count 60 (HLTV)

WARNING! Server returned protocol version 48, not 47

Demo file completely loaded.

Demo file completely loaded.

Disconnected.

Demo playback.

Link to comment
Share on other sites

;/

--->

] viewdemo weekly-cs.gign.lv-1010211941-de_dust

Playing demo from weekly-cs.gign.lv-1010211941-de_dust.

WARNING! weekly-cs.gign.lv-1010211941-de_dust.dem has an outdated demo format.

>Protocol Version 48, Spawn count 60 (HLTV)

WARNING! Server returned protocol version 48, not 47

Demo file completely loaded.

Demo file completely loaded.

Disconnected.

Demo playback.

Kakaja raznica 4to ti posmotrish , uzhe davno vse posmotreli...

Link to comment
Share on other sites

Miizala bl*d, teereeju savu daargo laiku, apskatiitos demo un tur ir wh, speelee tu takaa ritiigs mudila, to jau ieveeroju kad pats serverii biju. Labi ka kaads beidzot nopietnak piekjeeras paveerot vinju!

Bans noteikti paliks un pikaso ludzu parstaj buut kaut kaada celka, dziivee tas tevi tikai saruugtinaas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...