Jump to content
GIGN Forum

Bans.


mhm
 Share

Recommended Posts

http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2010-10-21...941-de_dust.zip

reku dusts, kur nobanoji. Vēl cpl mill? Mierīg, skaties.

http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2010-10-21...de_cpl_mill.zip

Pastāsti, kas tieši tevi nomāc, lmz.

mne stoboj ne o4em razgovarivatj ja tebe zkozal mnenie svojo.Ti napisal zalobu pustj ljudi smotrjat i viskazut svojo mnenie.

Link to comment
Share on other sites

Izraadaas jerim zirgs nospraadzis atkal!

Mans pegasus gan te pat vien ir! :)

Peec abu demo noskatiishanaas ir skaidrs, ka tiek lietota paliigprograma. Saakumaa biju shokeets, jo "it kaa" neko taadu neredzeeju, bet rezultaats ar speeleeshanas stilu galiigi kopaa neiet! Tachu visi chiiteri agri vai veelu saak pielaist dazhaadas kljuudas un to izdariiji arii tu! :) Pikaso, apsveicu, tu galvoji par savu draugu, kursh uz servera, kur tu esi admins lietoja wh(japieliek laikam kjeksiitis)! Momentus gan nerakstiishu, jo tikko jau gandriiz stundu sava laika izteereeju skatoties abus demo. Bans paliks!

Link to comment
Share on other sites

Mans pegasus gan te pat vien ir! :)

Peec abu demo noskatiishanaas ir skaidrs, ka tiek lietota paliigprograma. Saakumaa biju shokeets, jo "it kaa" neko taadu neredzeeju, bet rezultaats ar speeleeshanas stilu galiigi kopaa neiet! Tachu visi chiiteri agri vai veelu saak pielaist dazhaadas kljuudas un to izdariiji arii tu! :) Pikaso, apsveicu, tu galvoji par savu draugu, kursh uz servera, kur tu esi admins lietoja wh(japieliek laikam kjeksiitis)! Momentus gan nerakstiishu, jo tikko jau gandriiz stundu sava laika izteereeju skatoties abus demo. Bans paliks!

Paldies, tieshi gribeju skatities.

Link to comment
Share on other sites

Un arī vajadzētu vēl tos lielos ķekšus sabāzt par divām (1, 2 un vēl +1 pie adminu sadaļas) sūdzībām un baniem, kuri tika unbanoti, cik visi tur gudri rakstīja, ka nekā nav...

p.s. nekā personīga, bet pikaso tev viņš nav kas vairāk kā draugs? Vai tu esi galīgs muļķis un saki "es ar viņu čatoju un varu galvot, ka viņš jau nu točna nečītos?)

Edited by Zorg`s
Link to comment
Share on other sites

2 variants, jo pec geja neizklausas, lasot rakstito :D

tb ja nemaldos macho mineja, ka pikaso izklausas pec naiva dzeka, laikam taja topika, kur bija tas konkurss par skuupstu, tad nu luuk ari atbilde jau otro reizi ;D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Man vinsh besija kopsh saka spelet war3 , jo es speleju ar vinju nG un tur neka tada vispar nekad nebija.

Pec tam pika teica , ka vinsh reali mak ta spelet tad ari palika pofig kaut gan visulaik kad vinsh speleja bija debila sajuta skatoties uz vinju.

P.S. gg , bb , gl moron.

Link to comment
Share on other sites

пару раз наблюдал за ним, не могу быть уверенным на 100% что чел с вх играет.

насчёт демо --> завтра днём посмотрю и отпишу. =]

Link to comment
Share on other sites

насчёт демо --> завтра днём посмотрю и отпишу. =]

fragn posmotri demo,emu wh 4el postojanno vibegaet i kursor u nego tam gde nado,i voobwe takie momenti u nego estj i o4enj mnogo 4to i govarit za sebja,ja soglasen kakim bi 4el nebil pro,ja ne govarju 4to on pro! takbi ne igrali poverj! i voobwe zakrojte topik ja dumaju havatit uze ob etom govaritj !

p.s uz sliwkom mnogo udiljaem emu vnimanija!

Link to comment
Share on other sites

Viņš man nav nekāds draugs, es vienkārši saku, ka pazīstu viņu sen un tāds ir viņa spēles stils. Pēti tur ko gribi, wh tur nav un arī tagad es netaisos piekāpties viena neprofesionāla cilvēka viedoklim, kaut arī man ir pilnībā pohuj šitā spēļu būšana.

Link to comment
Share on other sites

Normaala attieksme! Profesionaali, tu demo maz esi noskatiijies vai tu te nezinaadams dirs, ka (tagad jau tavs pazinja) ir tiirs un wh nelieto? Es cpl_mill demo burtiski smaidiiju un nesapratu nafig vinju neviens tur nenobanoja, jo tur wh ir izteikts. Ieteiktu tev pamainiit attieksmi un chiiterus neaizstaaveet!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...