Jump to content
GIGN Forum

Ap


lmz
 Share

Recommended Posts

Zdrastvujte,srazu ha4u izvenitsja 4to tak bistro piwu Ap,nu eslibi ne bilo nuzno nepisalbi! Delo vtom 4to slay slap gag,vrode prostie nu o4enj nuznie komandi ,vi sami prekrasno eto ponemaete. Prosto ljudi prosjat zdelaj slay ,ne delo vtom 4to ljudi prosjat delo vtom 4to destviteljno nado zdelatj slay ili slap nu ja ne magu,ne budu ze ja delatj kick 4eloveku zato 4to on ne delaet misiju praveljno,! ja ne prowu xvotemap kak nibutj i bez etoj komandi mozno poigratj ne vsjo vremja vetj igratj odni i tezi karti.Xotja s drugoj storani vot naprimer segodnja pjatnica a adminonv na servere netu karta boljwaja a narodu,i pozvatj nekovo 4tob zawli pomenjali! Za eti dni zalob na menja nebilo hotja poleznovo zdelal uze nemnozko,postojanno zahozu na vse serveri war3.csdm.posmatrivaju 4to da kak pravdo ne dolgo tam nahozusj,nu i konewno cs.gign.lv..Nadejusj na vawe ponimanie s uvozeniem Ja!

P.S http://stats.gign.lv/cs/player.php?id=103495

Link to comment
Share on other sites

offtopikam par rekomendācijām tā tīri vispārīgi.

tu vispār iečekoji, ka viņš jau ir admins?

Nu,bet tā varu iedot REC.

topiku lasi kādas tiesības viņš prasa?

Ļoti atbildīgi tu dod rekomendācijas, tu pat nezini ko tu un par kādām tiesībām rekomendē.

p.s. :slap:

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

ir tā, ka spēlējot serverī vienlaicīgi. sajūta tāda, ka viņš ignorē pilnīgi visus izņemot fragn :D

spēlē daudz, komandas vajadzīgas, tikai lūdzu!!!!! lūdzu!!!!! netaisi huiņu, kas man liekas tev jau ir padomā tiklīdz xvotemap tev piešķirs. jo to voti ko tu liksi, cits vairs nevarēs kādu laiku likt. slap un gag, whay not.

rekomendēju uz voti, slap un gag. vismaz ar krievalodīgajiem varēsi paadminēt, jo reizēm liekas, ka viņu jokus es nesaprotu :facepalm:

kek ^_^

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...