Jump to content
GIGN Forum

Dota 2


mrzombie
 Share

Recommended Posts

boring, tas man tieši patīk dotā. Nav kā lolā, kur visiem leiniem ir viens builds ar +/- dažiem atšķirīgiem itemiem. Dotā ir daudz daudz daudz vairāk itemu ar aktīvajiem skilliem, kas man arī patīk.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

yep, yep visi dabūja. Laikam jau divreiz vairāk tautas tagad būs.

Boring, dotā ir daudz izteiktākas lomas un daudz svarīgāka kopējā komandas sadarbība. Pohuj, ka čars var tp pa visu karti, ko viņš izdarīs ar to viens pats? Paņem ar tp aizlec pie kādu torni noper viņu. Dotā pilnīgi viss ir counterojams. Nav tāda op sūda, kam neko nevar likt pretī. Un counterošana pa lielam notiek ar itemiem, ne tik daudz ar hero pickiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

unusual nav, bet ola ir pilna.

Tur nevgajag 15 essences, vajag tik 9!

pareizi, bet nu ar unusual essencīm items paliks "unusual" drošvien vēlāk labu piķi varēs dabūt :) Šitas jau viss pasākums ir limited time un items pats pa sevi protams arī.

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

karoče jautajums ir tāds vai es kaut kā varu izvēlēties tieši spēli kurai pievienoties :D

karoče man uz diviem akauntiem ir dota un gribu ar brāli vienā komandā uzspēlēt, vai es pats varu kaut kā sīkāk izvēlēties kur spēlēt nevis tikai to europe west/east utt

lūdzu neapsmejat mani, es nelasu kas spēlē rakstīts es vienkārši huyāriju ar nazi pa gaļu.

Link to comment
Share on other sites

Jāskatās, vai pie free dota tikšu. :D War3 lv topā nospēlējis kādus 4 gadus esmu un dota uz war3 kādas 1000+ games. :D Ja nedabūšu šo dotu,, jāskatās, kāda būs SC2:Hots dota :D

Gan dota 2, gan lol ieteicamie item nav tie labākie :)

Edited by Cr3at1vE
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...