Jump to content
GIGN Forum

Dota 2


mrzombie
 Share

Recommended Posts

Nu neteikšu ka esmu baiga sajūsmā... pie daudz kā būs jāpierod. Tā mape, manuprāt, ir nesmuka, daudzi hero arī ir diezgan nesmuki uztaisīti, bet ir arī smuki :) Skillus vēl īsti neizprotu, bet ir uztaisīti diezgan ok :)

Spēlēt varēs :D

EH.GIGABYTE normāli owno :)

Edited by ep1dem1c
Link to comment
Share on other sites

Tā mape, manuprāt, ir nesmuka, daudzi hero arī ir diezgan nesmuki uztaisīti, bet ir arī smuki :) Skillus vēl īsti neizprotu, bet ir uztaisīti diezgan ok :)

Pirmkārt jau grafika. Grafika arī tur ir bērnišķīga, Dotā ir bišķīt tāda drūmāka un liekās daudz foršāk.

Personīgi man šķiet, ka tu esi meitene, kam grafika ir galvenais. :)

Otrkārt kā tu vari teikt, ka skilli ir uztaisīti ok, ja tos pat neizproti? :lol:

Lūdzu beidz sevi ownot tik ļoti. Tu man visu prieku atņem.

Link to comment
Share on other sites

Liec man mieru ok?

Jā, man grafika ir svarīga.

Un es biju domājis ka skilli ir smuki uztaisīti. Tur manuprāt, tik cik redzeju, tad skilli ir pilnīgi tie paši kas parastajā Dotā, bet nu ko var spriest par 10 hero skilliem, jāskatās būs tālāk.

Link to comment
Share on other sites

Liec man mieru ok?

Jā, man grafika ir svarīga.

Un es biju domājis ka skilli ir smuki uztaisīti. Tur manuprāt, tik cik redzeju, tad skilli ir pilnīgi tie paši kas parastajā Dotā, bet nu ko var spriest par 10 hero skilliem, jāskatās būs tālāk.

Karoče, apkopojums visam, ko tu esi teicis - Tu pat sūdu smukā iepakojumā pirktu.

Link to comment
Share on other sites

Often I'm asked, what does a hero truly need? ...... Much depends of hero. Would you be swift? Then for you, I have speed on mesure! Would you be strong? Then I can grant with might of overpower anyfold...Would you be whise. Then come closer and I will unlock your in innercon.

WHAT DOES A HERO TRULY NEED?....Thats is for you to deside

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...