Jump to content
GIGN Forum

Acc


oxide_
 Share

Recommended Posts

smiliez.de_2538.gif Speeleet cs.gign.lv saaku praktiski, kad vinjsh paraadiijaas(cik es atceros tongue.gif )! Speeleeju serverii tik vien cik man ir briiva laika...

gribeetu sanjemt komandas kaa xg - dzhreiz saak izvest no pacitiibas tie lo** kuri saak dirsties deelj taa, ka vinjam neizdariiji pa praatam.Saak braukt augumaa par to ka vinju noshauj(bez iemesla smiliez.de_2524.gif ),jeb arii nogriezh biggrin.gif .Daudzi apmaana servera pluginu (vai kas taads ir),raksta tipa ar atstaarpeem lamu vaardus un saakas fluuds :(Protams gribas dirst pretii,bet labpraat uzliktu xg ,un nevajadzeetu klausiities aunu pieres vaardos!!.Tas buutu par xg ^^

Kaa arii veeleetos sanjemt xkick un xb komandu,redzeets biezhi spektoros seezh keksi kas nenaak speeleet,kameer citi spaida "retry" lai tiktu uzspeeleet.Ir gadiijumi bijushi ar chiiteriem - admins ir iekshaa ,bet vinjsh ir preteeja komandaa,liidz ar to vinjs var nezinaat ka preteeejaa komandaa ir kkads chiiiters.

Ir daudz un dazhaadi iemesli lai sodiitu playerus,bet tos visus nevar iegaumeet.

p.s. domaaju dazhiem adminiem gribas labaak pafragot ,nekaa paveerot kaa aizdomiigu dzeku smile.gif

nebuutu slikti, ja buutu arii votemap biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Apollo internets bija paarslogots,liidz ar to smirdiigs pings no riita liidz veelam vakaram.Uzspeeleet vareeja tikai saakot no 00:00.Tagad "tjipa" visu salaboja un pinga nebuushot "itkaa"

ko tu tagad dirs? man ir apollo un kad eju spelet cs izrubiju DC++ un bitcomet un pings man ir 13-20....

Link to comment
Share on other sites

ko tu tagad dirs? man ir apollo un kad eju spelet cs izrubiju DC++ un bitcomet un pings man ir 13-20....

vinsh nedirs, mees ar vinju dziivojam Bauskaa, un pa dienu viskai Bauskai ir pings, tak shto gussa.gif pa nakti pings norm, bet pa dienu vnk iesuukaa confused.gif atbrauc parliecinies

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nee, tev vajag labak iedzert alus, neka dabut tiesibas smiliez.de_2076.gif

UPDATE: Ja godigi nesaprotu, kam tie admini tik daudz vajadzigi, GANDRIZ vienmer ir kads serveri, ja ne pat 5 admini. Vienigi kad kads dabon adminu, pajiet laicinjsh, vinjam apnikstas tur kadu kickot, skatities vai chito, vai ne, utt , tad mo6 var kadam iedot, lai ir kads kuram ir stimuls to darit, bet ta kopuma ir tiesham pietiekoshi vinji (admini).

Edited by .em^
Link to comment
Share on other sites

lieta tada.

viss butu labi lidz tam bridim kamer paprasi xb ieks gign. Kapec? Tapec, ka kludijies nassot xk. Kapec? Gadijums iz manas admin karjeras seit:

sez spectos dzeks, neatceros kads bet bija kautkads niks. nu seez, seez un es so pec laika kick ar iemeslu laikam spelesi? vai kaa taml. Izradas tas bija worm. Visus nav jalidina no spect lauka. Jadara ir taa - jaieiet spect un ar Team_say japaprasa - spelesi vai lidosi?

Isak sakot - es dotu vinam uz parbaudes laiku xslap, xg, xslay, xllama un xnick - tas ir viss, kas vajadzigs, lai spele norisinatos bez incedentiem. 2 menesi un skatamies, kaa ar sudzibam. Ja viss ok tad ok.

Link to comment
Share on other sites

-----> to Koma

atceries, ka japieskaita ari online laiks, kas bija pirms servera nobruksanas. Taa kaa sis posts bija lieks.

P.S. nav jega katram, kas prasa dot uzreiz.

p.S. nav jega katram uzreiz atteikt.

P.S. un nav jega uzreiz prasit sarkanas

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...