Jump to content
GIGN Forum

Cs 1.5


Traffic
 Share

Recommended Posts

Nu nolēmu uzkapāt veco cstrike 1.5 Bet kā ieeju serverī tā pēc brīža izmet ārā. Parādās attēls, kas rādas ejot serverī, tikai viņš ir tukšs un apstājas. Nākas spiest Ctrl+Alt+Delete. Šis laikam ir pastulbs jautājums, bet lūdzu ko iesakat. wink.gif

EDITED: sry ka piespamoju kluumi atradu smile.gif

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

man viss ieksh 1.5 iet chikieniekaa, nekaadu probu, dazreiz uzrauju pret botiem tiiri simboliski. agraak, man ar 1.5 bija taada probleema, ka es gaaju iekshaa speelee un briidii, kad grasiijos taisiit lanaa pret botiem speeli vai gribeeju iet online games speelee uzreiz uzkaaraas un naacas restarteet PC, tas bija saistiits ar FireWall (tad es lietoju ZoneAlarm), vienkarshi vajadzeja atsleeegt uguns muuri un viss aizgaaja. nezinu, varbuut tev ir pavisam cita probleema, bet izklausaas liidziiga smile.gif

P.S. kaads nezin vai ir kaada iespeeja ieksh 1.5 awp uzlikt taadu prikolu, ka piezuumeejot un kustinot meertrji pa vertikaalo asi, meerkis kusteetos biki aatraak, jo man taakaa nedaudz pa leenu tas liekas...

P.S.S. sorry, ka piespamoju, nebiju ieveerojis, ka shameejais, jo kluumi ir atradis smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...